monika
Pranešimai: 69

2015-02-23 13:02

SVEIKI,LIKIMO DRAUGAI.AS SIA BJAURIA LIGA SERGU 14METU:{PIRMA KARTA KAI ATSIRADO PAGULDE I VILNIU,TEPE VISOKIAIS TEPALAIS(KURIE TIPO DABAR JAU NENAUDOJAMI)KVARCA,TAI ISNYKO NEBUVO GAL 4METUS,BET PRASIDEJO PAAUGLYSTE,TRUPUTIS ALKOHOLIO,CIGARETCIU,NERVU IR VEL ATSINAUJINO.TAI APSIGYDAU IR VEL ISBERIA,BUVAU LONDONE PAS KINIECIUS,TAI DUODAVO SAKNU,ZOLIU TEPTIS IR GERTI,BET S...SVARBU TAVO NERVINE BUSENA IR OPTIMIZMAS,O HEMIJA TAI LAIKINAS POVEIKIS.NA O SOLIARIMO TAI SU SAIKU,NES AS VIENA VASARA VAIKCIOJAU KAIP RUONIS BALTOM DEMEM,TAI VA.O NUO ELAKONO IRGI ODA PRIPRANTA,SUPLONEJA IR TIKRAI NEPATARIU,SIAIP GERIAUSI VAISTAI SAULE,SAULE...VAZIUKIM I SILTUS KRASTUS,BET:)NA KA DAUGIAU OPTIMIZMO!!!

asta
Pranešimai: 124

2015-02-23 10:02

Man gydytoja patarė visai atsisakyti pomidorų , pom padažo ir pomidorų sulčių. Dėl citrusinių vaisių nieko nežinau ,taip - kuo mažiau gyv kilmės riebalų. Ir dar ką sužinojau labai įdomu ar kas girdėjote? Reikia kuo daugiau mėlynių uogų .
pradėjau gydytis dervos pagamintu tepalu . Padės?

laima
Pranešimai: 175

2015-02-21 14:02

jei tikrai nori isgyti pasiekti remicija tikrai galima bet tai didelis darbas sveikas gyvenimo budas griesta dieta jokio alkokolio cipsu kokolos ir tt organizmo valymas gera nuotaika papildai jei nebaisu rasyk vip888@one lt

vaida
Pranešimai: 74

2015-02-21 06:02

O kur tai buvo, nes ir aš ruošiuosi į Vilnių važiuoti, gal tik išmesiu pinigus?

savas
Pranešimai: 10

2015-02-20 18:02

As buvau vilniuj, kur tik nebuvau, bergzdzios pastangos, tik kruva pinigu sumoketa ir veltui, o geriausia vilniuje nuvaziavau, pasake kad nepagydoma, ir sako 80Lt susimokekit kasoj. Va taip:((

ausra
Pranešimai: 90

2015-02-19 18:02

Labas visiems gal kas zinot kaip gydyti saborejiny dermatita .. isbandziau daugybe sampunu ir losionu bet nieko gal kas zinot apie sia liga ir galit ka patarti .....

edita
Pranešimai: 118

2015-02-19 16:02

dar svarbu gerti pakankamai gryno vandens

edita
Pranešimai: 118

2015-02-19 16:02

o gydytojai bent jau man rekomendavo tai ka jau minejau (sveika maista su kuo maziau gyvuliniu riebalu, kuo maziau kavos, kakavos, astriu patiekalu ir padazu, vengti alkoholio ir t.t.)

edita
Pranešimai: 118

2015-02-19 16:02

kalbant apie mityba, is alternatyviu gydymosi budu, yra zmoniu kuriems labai! padejo maitinimasis pagal kraujo grupes.tradicine medicina tokios dietos nepripazysta, nes nera teorinio pagrindo kuriuo ji galetu padeti, taciau pabandyti manau niekas nedraudzia - cia juk ne badavimas.


IVETA
Pranešimai: 2

2015-02-19 12:02

noriu viska zinot apie sia liga.ka valgyt,ko ne ir t.t

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių