vakaras
Pranešimai: 1

2015-10-15 18:10

Laba vakara. Sergu kokius 40 metu. Tai blogeja, tai gereja. Sia vasara pastebejau viena svarbu dalyka. Kiekvienais metais liepos menesi viskas paastreja! Galvoju kas per nesamone? Zinau, kad saule padeda ir t.t.. o cia paastrejimas!? Ir tada prisiminiau! Kazkur buvau girdejusi, kad negalima pomidoru valgyt! Taip sutapo, kad bendravau su tokio pacio likimo zmogumi ir tas patvirtino ir net daugiau! Jam viena gydytoja patare atsisakyti visu RAUDONOS SPALVOS maisto produktu! Nezinau kiek tai veikia, bet as isitikinusi 100 procentu, kad man pablogeja kaip tik nuo to. Braskes po to pomidorai ir liepa jau blogai. Todel dabar bandau vengti sios spalvos maisto. O kaip ziauru-pomidorai, braskes, zemuoges,paprika, vysnios, serbentai, lasisa ir t.t. Kaip ilgai atlaikysiu dar nezinau. Tik zinau, kad ziema mane tikrai maziau beria. Ir dar pastebejau, kad man labai norisi (ypac ziema) zalios spalvos maisto. Gal tai susije?

brone
Pranešimai: 58

2015-10-13 13:10

Mano dukryte taipat serga sia liga.Mes gydomes rdquo;ADVANTANrdquo;tepalu.Tiesa kol tepames plemai dingsta,o nagas pagrazeja,bet vos tik padarome pretrauka,viska sugryzta.Mano anyta pasakojo ,kad zvyneline issigydyti galima persirgus vejaraupais,bet kiek siame patarime tiesos,atleiskit nezinau.

tiesiogas
Pranešimai: 11

2015-10-13 12:10

Man da tik 18,o sia liga sergu 2metus.Jau nzn kaip su ja susitvarkyti,man sake jog ji neisgysoma ar tai tiesa?

zivile
Pranešimai: 39

2015-10-11 19:10

Liaudis,gal kas girdejot, ar bandet, toki gydymo buda,kurio pavadinimas rdquo;FOTOCHEMOTERAPIJArdquo;. rdquo;Kas cia toks, ir su kuo valgomasrdquo;. Butent zvynelinei gydyti. Radau www.pasveik.lt,ten jis rasomas,kaip gydymo budas,bet apie ji info jokios nera.

natali
Pranešimai: 13

2015-10-11 15:10

ŠI LIGA NEIŠGYDOMA,TIK APGYDOMA,GALI JOS NEBUTI 5-10METU IR VEL ATSIRASTI.
TIK BLOGAI KAD PAVELDIMA...
o aš pilnai pritariu.telieka tik išmokti susigyventi su šia liga. kai jau sergi 27 metus,ir liga nebuvo nė karto atsitraukusi, tai žiūri į tai realiai (ne pesimistiškai).

zivile
Pranešimai: 39

2015-10-11 12:10

ir man labai idomu kas per vaistazoles. koks pavadinimas? kaip naudoti?

laima
Pranešimai: 175

2015-10-11 09:10

Labas visiems turiu didele patirty sios ligos gydyme 30 msirgo mano vyras .liga biauri netik kad pazeidzia oda .bet suvalgo sanarius .gresme susirgt psihinem ligom ,Kad pasiekti remicija reikiais esmes keist gyvenimo buda ,laikytis dietos valyti organizma naudoti zolinius preparatus naturalius sportuot ir vengti streso jis visada paastrina liga ir daugiausia nuostreso prasideda , kam tikrai idomu parasykit truputi daugiau apie save vip888@one.lt pasistengsiu padet turiu l.geru rezultatu ,

Birute
Pranešimai: 37

2015-10-09 16:10

o kodėl tos vaistažolėe pavadinimo negalite parašyti? Dar norėčiau paklausti, gal kas išbandėte gerų tepalų veido odai, nes liga jau stiprokai išplito. Ačiū.

In
Pranešimai: 5

2015-10-09 09:10

aisku gyvenciau prie juros kaip ir tu tai nebutu pas mane tos ligos,nes daug jodo yra,o jis padeda.
o kitos vietos nesirenku einu kur ir visi.
bet usknisa kaip klausineja tie patys,kaip vasara ateina ,kas tau yra?
Lyg pamirstu.:(

Inzinierius
Pranešimai: 5

2015-10-08 19:10

Aš ir sergu žvyneline niekam nelinkeciau ja sirkti,prasidejo ji man 1moje klaseje,paskui isnyko ir vel pasirode po 3metu.ir sitaip tesesi ilgai,kiek vasara nuo saules apgyje,nesimato tepu tepaliuku DERMOVATE jis labai gerai padeda,jai tepu kremu iskart vel paryskeja ligos simtomai.
Užknisa kaip vasara nusirengi ir visi žiopso,nervai ima.Ir prie paneliu nedrąsu...Bet tave gali suprasti kas šia liga serga...
Uzknisa kaip eini miegoti ir visas reik išsitepti,miegoti tik su maike,patalyne saugoti.
ŠI LIGA NEIŠGYDOMA,TIK APGYDOMA,GALI JOS NEBUTI 5-10METU IR VEL ATSIRASTI.
TIK BLOGAI KAD PAVELDIMA...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių