Leta
Pranešimai: 705

2015-02-14 16:02

girdejau, kad soliariumas padeda apgydit psoriaze. Ar tai tiesa?

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-02-10 15:02

Kažkur skaičiau, kad žvynelinė yra karminė liga - kaip atpildas už sunkias nuodėmes padarytas praeituose įsikūnijimuose...

liuda
Pranešimai: 105

2015-02-10 10:02

Kol protingieji juokiasi, durneliai ima ir išsigydo netgi nepagydomas ligas!!!

Lydeka
Pranešimai: 2

2015-02-08 20:02

nereikes uzsiprasineti pas vazinejancius i rusija,pirma karopke nemokamai duosiu,jei macys galesit visa pasimt,nu varstam tai jis tinka gerai

Lydeka
Pranešimai: 2

2015-02-08 20:02

man tas su salidolo tepalu patiko,jei ka tai pas mane garaze yra banke,dar to pacio,nuo rusu laiku,nereikes pas nieka uzsirasineti

darius
Pranešimai: 100

2015-02-08 18:02

Man geriausiai padeda elocono skystis

nerijus
Pranešimai: 61

2015-02-01 20:02

tu tai kietasrsquo; tai pasitepk save nes tavo tepaliukas.o su rusais ir banke atsisveikink.

indre
Pranešimai: 58

2015-01-31 12:01

koki maista galiu vartoti o kokio ne?

sara
Pranešimai: 19

2015-01-25 06:01

susirgau dirbdama20metu kirpykloje , matomai nuo hemikalu irper vasaros karscius ,labai truko gaivaus oro , o dirbti reikejo , bet turejau atsisakyti to gero darbo, nes visa buvau marga kaip velykinis kiausinis , dideliais raudonais rutuliais ivairaus dydzio, daktare sake ,kad neuzkrecema tai ir dirbau , nes turejau be galo daug klientu , veliau emiau silpti nuo pervargimo ir karscio , tai buvo labai karsta vasara truko oro , ;kaip issigydziau visiskaijau 6 metai kaip nera , tik labai intensyviai gydytis reike ,tepiausi visa kuna grynu 96 procentu spiritu , po to dermovite tepalu , visa kuna , po poros ar keliu val. lendu i vone viska svariai nuplaunu , ir vel pakartoju procedura , ir taip 6 men. is eiles kol praejoiki visisko pasveikimo ,tik nereike apleisti , o teptis ir maudytis be pertrauku, o galva ir veida kitu tepalu , galvai tai tiko salicilo tepalas iki 3 procentu , bet tuomet vaistineje nebuvo tai nupirkau 5 procentu , bet yra per stiprus nes per keles proceduras visai nuplikau liko kokie trys plaukeliai , ir tik po metu vel ataugo , dabar viskas gerai , vel veslus , tik labai pykau ant gydytojos , kad nepaaiskino ,kodel negalima stipresniu procentu tepalu tepti . , nu o darbo neturiu, nes per ta laika netekau klientu nieks nelauke ir nesupranta tavo ligos , o gal bijo uzsikresti, man pikta ,kad su toke baise liga neduoda invalydumo .

liuda
Pranešimai: 105

2015-01-10 11:01

Oficialioji medicina tikrai žvinelinės neišgydo, bet pati žinau kam pavyko išsigydyti. Viena iš jų aš pati, bet pas mane jos buvo nedaug t.y. ne visas nusėtas kūnas - čia jau labai ekstremalus atvejis.
Tokiais kaip Tomas netikiu, kas nemokamai gydo, tai to ir neslepia, o ima ir paskelbia viešai, nes kitaip kokia prasmė trukdyti savo brangų laiką kiekvienam asmeniškai atsakinėjant.
Kuo išsigydžiau aš pati? O gi labai paprastu ir pigiu tepalėliu, kuris kainavo kadais tik 8 kapeikas, gaila dabar jo nebegamina, nes vaistinės negauna vienos sudedamosios dalies, taigi, užsiprašykit pas važinėjančius į Rusiją. O vadinasi: SOLIDOLIO tepalas. Keista, bet ir anais laikais kai jo buvo galima laisvai nusipirkti, gydytojai kažkodėl jo niekam nesiūlė, gydė visokiais brangiais tepalais, kurie, deje, visai neefektyvūs. Iš kur aš žinau? O gi, turiu vieną gerą pažįstamą, kurio visas kūnas žvynuotas, išskyrus veidą, ačiū dievui. Taigi, šį vaistą jam rdquo;gamindavordquo; kažkokia bobulė, kuri irgi gydė rdquo;už dykąrdquo; neimdama pinigų, bet prašydama įv. paslaugų, o kai tokia rimta liga, tai nieko nebus gaila!... Vėliau jis tą jos rdquo;gaminamąrdquo; tepalą atrado vaistinėj. Iš jo ir aš sužinojus išsigydžiau savąją zvinelinę. Na, o jam pritrūko kantrybės, nes kai toks didelis kūno plotas, tai didelė terlionė, nes tepalas nemalonaus kvapo ir tepantis rūbus. Bet, kad jis veiksmingas tai tikrai.
Taip, tai yra paveldima liga, bet nebūtinai visiems pasireiškianti, pvz. jo duktė šia liga neserga, bet genų, žinoma, turi ir jei susidarys kada gyvenime stiprin stresinė situacija, garantuotai ir jai pasireikš. Taigi, būtina vengti streso ir nuolatinės įtampos, kuo daugiau saulės ir jūros procegūrų ( grįžus iš pajūrio, jo odos stovis ženkliai pagerėdavo!), be abejo, vitaminai, subalansuotas maistas ir sveikas gyvenimo būdas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių