ViktorasL
Pranešimai: 2

Re:

2022-09-26 12:09

daiva rašė:Sveiki.
Gal galit kas nors daugiau papasakoti apie egzema? Kiek zinau - jinai neisgydoma tik apgydoma. Gali isnykti o paskui vel po kiek laiko atsirasti.Jeigu kas nors su sia liga susiduret, parasykit savo nuomone.


Taip, iki galo jos neišgydysi, bet blogiausius simptomus "nuimti" tikrai galima. Na ir ją gydyti bet kokiu atveju reikia, kad išvengti blogiausio. Reikėtų neleisti odai išsausėti ir su gydytoju pasitarti dėl tinkamo gydymo.


daiva
Pranešimai: 281

2015-11-23 11:11

Sveiki.
Gal galit kas nors daugiau papasakoti apie egzema? Kiek zinau - jinai neisgydoma tik apgydoma. Gali isnykti o paskui vel po kiek laiko atsirasti.Jeigu kas nors su sia liga susiduret, parasykit savo nuomone.

daiva
Pranešimai: 281

egzema

2015-11-23 11:11

egzema

asas
Pranešimai: 5

2015-05-07 08:05

ar rukymas kenke ligai?

neringa
Pranešimai: 73

2015-03-22 13:03

Egzema yra odos liga, kuri persekioja visa gyvenima, kartais atsirandam kartais praeina, bet dzn praeina ilgiuaisi menesiui. Daugumai zmoniu blogiausia ziema, kitems pavasari. Sergant sia liga negalima valgyti daugumos maisto prodktu, ypac jautrus skrandis, taciau si liga kiekviena organizma viekia skirtingai. Pvz man kai paumeja liga nesinori valgyi, silpna, laikosi temperatura. Liga kyla del icairiu aplinkos veiksniu ir ypac daznai isberia del nervinimosi. Berimai buna lb ivairus, o gydytis tenka nuolat beria ar neberia. Oda matinti kreamais, gerti vaistus, vitaminus, tepti hormoninias ir silpnesnio veikimo preparatais. Reikia lankyti soliariume, karta per savaite ir maudytis pieno voniose... bent man toki gydyma skyre gydytojas. jei paciam tvarkytis neiseina kai paumeja, tada tenka gultis i ;igonine kur laukia ypac stiprus gydymas

jolanta
Pranešimai: 73

2015-03-01 12:03

Sveiki,
Mano sunelis serga egzema nuo pat gimimo jam dabar 7 metukai.Pries kelis metus man pasiule zele Malavit.Po menesio gydimo egzema pranyko metams,bet dabar vel sugrizo.Gal kas zino kur galeciau nusipirkti Malavit kremo Lietuvoje??

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių