artur
Pranešimai: 2

2015-12-27 14:12

Gal kas suras sau naudingos info apie žvynelinės gydymą Turkijos žuvelėmis adresu www.sinelite.lt

Aida
Pranešimai: 21

2015-12-24 04:12

sveiki,
kas del zvinelines..
isitikinau, kad apmazeja kai negeri. ta prasme tikrai negeri jokio alkoholio. Jau bega antri metai kai burnoj neturejau nei laso alkoholio. net vaistu su alkoholiu negeriu. zodziu patapau ACHUJIENA abstinientka. Ir nieko laikaus. tuos du metelius neturejau nei vieno spuogeliuko. galbut kazkiek ir paejo mano darbas. darbas su zmonem. galbut bendravimas su zmonem tikrai pakelia nuotaika prablasko ir savotiskai pakrauna savo energija. mano darbas bare. girdau kitus, o pati abstininkauju. ") tad pabandykit kuo maziau alkoholio ir kuo daugiau geros nuotaikos. kartokite kad viskas gerai ir pradesite tuom tiketi, kad ir yra gerai. sakau is savo patirties.")

darius
Pranešimai: 100

2015-12-21 13:12

debilas

Artūras
Pranešimai: 77

2015-12-19 13:12

ziure tomai su kokiais tu vaistais per dvi dienas isgydei beweik ?

ausra
Pranešimai: 90

2015-10-18 08:10

Labas Liuda,labai prašau parašyti kaip galėčiau benk kažkiek pasigyditi nuo žvynelinės, aš tikrai žinau kad gydit. man nepadės.

dalia
Pranešimai: 175

2015-09-01 10:09

Gintarai, kaip tai nera? As daivobetu, jau koki pusmeti tepliojuos, tikrai be problemu gaunu, o jis dar ir kompensuojamas, tai visai nebrangiai gaunasi.

gintaras
Pranešimai: 20

2015-08-31 19:08

as irgi turiu ta beda man uk gyditojai israse dovobet tepala tai jis labai gerai padeda bet lt nera jo pirkt

tomas
Pranešimai: 183

2015-08-24 16:08

As pats su ja kovoju :)
Hmm.. israsineja gydytoja visokiausius vaistus.. isbandziau jau visus, ji nebezino ka israsyti.. bet tokia ten ir gydytoja.. viena kart vos zurnalistu neiskvieciau susinervines... net nepasakosiu kodel, o gal idomu?
Siaip reikia nesinervinti, nestresuoti.,. reik atsipalaiduoti... tada ir pagerja siek tiek... niu gydytojas israsyti vaistai nepadeda visai.. nebent trputi apmazeja... labai gerai juroj maudytis ir degintis ;)
o dabar turiu kazkokius kitus vaistus.. :) ne gydytojus israsytu :) per dvi dienas galim sakyti 50 % isgydziau :) ... o tie gydytojos vaistai per metus nieko nepadejo!

kriste
Pranešimai: 56

2015-08-11 17:08

viena panele rase kad dermetologijos centra reikia kreiptis bet kur tikslei neparase

dalia
Pranešimai: 175

2015-08-11 06:08

kriste, apie kokias proceduras klausi?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių