kriste
Pranešimai: 56

2015-08-10 18:08

jei galit parasykit tiksliau apie tas proceduras kur daro vilniuje klaipedoje kur tikslei kreiptis

evelina
Pranešimai: 18

2015-08-03 11:08

sveiki, as taip pat turiu sia liga...ir jau 11 metu, nors man paciai tik 23 . pernai per nestuma liga buvo beveik isnykus ir mano gydytojas sake kad cia del harmonu... as naudoju dermovate tapala bei skysti galvai... kokia jusu nuomone apie siuos vaistus?? ar kam nors jie padejo?

neringa
Pranešimai: 73

2015-07-29 15:07

zinai as irgi turiu tokia beda bet man padejo rdquo;EXOREXrdquo;kreasm tik nezinau ar jis yra gaminamas lietuvoje,buvo ziauriai isbertos rankos ir kojos bet soliariumai ir kremas man padejo per pora savaiciu gali tiketi gali ne.esu isbandziusi yvairiausiu tepalu bet jie visi tokie slykstus tik susigadini oda o rezultatu nera .jai rasi sio kremo pries ji naudodama pabuk soliariume 10 min kad odas paraustu ir issitepk kremu.krema reikia naudoti pora kartu i diena

neringa
Pranešimai: 73

2015-07-29 15:07

zinai pas mane irgi buvo taip,as jau sergu 5 metai ir tikrai daug kovojau su sia liga.man labai padejo soliariuas ir kremas kuri pirkausi uzsienyje.pajieskok sio kremo vaistinese gal busrdquo;EXOREXrdquo; bet pris naudodama turi truputi nusvilti soliariume kad oda butu paraudusi ir tada issitepti siuo kremu.o demes tai nebeda as ju irgi turejau po keliu kartu soliariume jos uzsilygins.jai noresi ko paklausti tai parasyk man

LIGONIUKAS
Pranešimai: 1

2015-07-20 14:07

labukas zinai ka as tau pasakysiu as jau 7 metai su vyru gyvenu ir tikrai neuzsikrete.tai tiek ziniu

dalia
Pranešimai: 175

2015-07-06 19:07

Zvyneline gali dingti ir ilgai nepasirodyti, gali isgyti menesiui, gali ilga laika pagerejimo nejausti, tai labai ivairiai buna.
Vida, patepk savo oda drekinanciu kremu, aliejumi, pasilepink, man oda labai atsigavo ir zvyneline kaip ir sumazejo... po voniu issitep lasijonais, oda tikrai pasikeis, o man ir isplonejus nuo vaistu smarkiai buvo.

Renatag
Pranešimai: 4

2015-07-02 17:07

pas man praeita vasara pabuvo dvi sav ir dingo nekreipiau i tj demesi p sia vasara vel atsirado bet jau kaip 3sav tj nuvejau pas daktara ji tipo nzno kas nes man jas nenesti tj kazkoki tepala israse tikuosi praeis...vat bet stengiuos i tai nekreipt demesio

vida
Pranešimai: 116

2015-07-02 17:07

as sergu jau daugiau nei 20 metu.Isgyt kazkaip jau praradau vilti.Vasara buna ir taip kad pranyksta,bet vistiek lieka sviesios demes ir as ziauriai kompleksuoju.O dabar smarkiai pradejo bert rankas,oda kaip senutes pasidare.Tai tiek ir norejau issipasakot.Ech...

Renatag
Pranešimai: 4

2015-07-02 14:07

o zvineline visa laik buna ar kart no karto ji dingsta ir vel pasirodo?

Renatag
Pranešimai: 4

2015-07-02 14:07

o zvineline visa laik buna ar kart no karto ji dingsta ir vel pasirodo?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių