kestas
Pranešimai: 35

2015-12-29 12:12

Buvo trombocitopenija ideopatika,isbandziau viska ,bet niekas nepadejo,kol neispiove bluzni.Dabar su krauju viskas garai.

reda
Pranešimai: 53

2015-12-07 14:12

Sveiki, Kestai ,

Mano kraujyje trombocitu pries menesi rado tik 16 . Hemotologas kraujo vezio nerado. Sako kad tai imunine tromcitopenine purpura gydymas- bluznes salinimas ir prednizolonas , bet dar reikia stebeti. O Jus naudojate prednizolona

Raimonda
Pranešimai: 10

2015-10-12 19:10

Mano dukra 12metu buvo diagnozuota sia liga.Gyvename anglijoje.Gydytojai sako kad geriausiai tik stebeti nes daugelis pasveiksta automatiskai be jokio gydymo.Mano dukros trombocitai buvo nukrite iki 2!Nezinau ar verta vaziuoti i Liet del gydymo...

liana
Pranešimai: 4

2015-09-26 15:09

Prasau parasyti viska kas gali padeti susirgus sia liga , prasau

emilija
Pranešimai: 9

2015-09-06 15:09

Pas šeimos gydytoją žodį trombocitopenija išgirdau nuėjusi dėl blogos savijautos (visiškas abejingumas, fizinių jėgų trūkumas, net grįžti į namus iš darbo pasidarė problema), ir atsiradusių mėlynių ant kūno tokiose vietose, kurių užsigauti tiesiog fiziškai neįmanoma. Pradžioje maniau, ai matyt kažkur trinktelėjau, kažkur per stipriai prisiliečiau ir t.t. Bet kai jos atsirado ant rankų iš vidinės pusės prie pat pažastų. ant pilvo ir t.t. supratau, kad kažkas vyksta. Pas medikus nesilankiau gal kokių 20 metų, tad ir nelabai kuo domėjausi. Nors gimdymas jaunystėje buvo labai komplikuotas. Nukraujavimas. Gydytojai be užuolankų sakė, kad nesitikėjo išgelbėti dėl kraujavimo. Nieko nesupratau ir nelabai domėjausi. Kūdikis buvo sveikas, pati atsigavau, išgyventi buvo sunku ir kasdieninės problemos užgožė domėjimąsi sveikata, tuo labiau, kad niekas ir neskaudėjo. Nors kažkur pasąmonėje supratau, kad kažkas ne taip su manimi, tie silpnumai, tas nepaprastai ilgas gyjimas bet kokios žaizdelės ar įbrėžimo, o neduok Dieve įsipjovimo. Tada jau mėnesiui ir daugiau negali plauti indų, skųsti bulvių ir t.t. nes įsipjovei pirštą.Vaikystėje taip pat labai bijodavau įsidurti, įsipjauti, įsibrėžti ir beveik visada vaikščiojau su kojinėmis, bandžiau kažkaip prie nieko neprisiliesti. Kada po nepriklausomybės atsirado daugiau įvairiausų galimybių gilintis į sveikatos problemas ir įvairius gydymo būdus (aš domėjausi tik liaudies medicina, kadangi cheminiai vaistai, net ir tarybinis citramonas sukeldavo stiprią alergiją)tai suradau daug įdomios informacijos apie sveiką gyvensėną, apie žoles, apie paprastus būdus ir metodus pagerinti savo gyvenimą. Tuo pačiu ėjo metai, artėjo ir senatvė, pradėjo atsirasti daugiau problemų. Tai kada maždaug prieš 3-4 metus išgirdau žodį trombocitopenija, pradėjau ieškoti ir liaudiškų patarimų, receptų. Keisčiausia jų buvo nepaprastai mažai. Vienas kitas sakinys. Poliklinikoje niekas nedarė ir nesiuntė daryti jokių tyrimų, nustatant galbūt šios ligos rūšį, neskyrė jokio gydymo medikamentais, atsirado problemos su kraujagyslėmis ir kartą paklausiau savo gydytojos, o kodėl man neišrašote jokių vaistų dėl trombocitopenijos. Atsakymas: o ką aš galiu jums išrašyti, gal prednizaloną, kai tokia alergija bet kokiai tabletei. Pradėjau labiau stebėti savijautą ir supratau, kad pablogėjimas (o tai man pasakydavo atsirandančios mėlynės ant kūno, tarp kitko jos neskauda ir dėl to gali atskirti ar užsigavai - mėlynę užsidirbai, ar tai jau tavo trombocitai bėga iš tavęs - mėlynė, o neskauda) ypač pasireikšdavo pavasarį. Iš perskaitytos literatūros liaudies medicinos temomis pradėjau kai ką taikyti ir sau. Radau tokį patarimą, kad esant trombocitopenijai reikia būtinai naudoti kalnų vandenį. Mūsų sąlygomis šaldytą ir atitirpdintą vandenį. Bet jį reikia išmokti sušaldyti pagal tam tikras taisykles. Čia reikėtų dar daug aiškinti, tad kam reikės tai suras. Jau tris metai naudoju šį vandenį, manau, kad man padeda. Labai pakelių trombocitų kiekį, vartodama gyvas sultis:bet kokias, viską iš eilės. Pasiimi sulčiaspaudę ir ką turi: obuolį, morką, moliūgą, cukiniją, salotas, agurką, truputį burokėlį, arbūzą ir t.t. Gali naudoti ir žoles, bet jų daug reikia. Tai įmanoma gyvenant kaime.Žinau tik viena: beveik visa pagalba žmogui, kuris naudojasi daugiausia liaudies medicina niekada neateina greitai: nei rytoj, nei poryt, o gali pajusti pagerėjimą po kelių mėnesių, pusmečio. Manau dėl to sunku ir patikėti ja ir taikyti sau, nes turi daug paaukoti laiko ir žaisti.Jeigu tau pagerėja tai net ir užsimiršti, atrodo taip ir reikia, o pablogėjus staiga suvoki, kad jau ir neatsimeni, kada darei sultis, mankštą, kada gėrei šaldytą vandenį. Bet keisčiausia man Jūsų visų pasisakymuose tai, kad daugelis rašote apie kraujo bėgimą iš nosies (man niekada nebėgo kraujas iš nosies, niekada mėnesinių metų nebuvo problemų (aišku išskyrus gimdymą)). Manau, kad kiekvienas žmogus yra atskira planeta, tai ir diagnozės tos pačios ligos tokios skirtingos ir turi pats kapstytis bei ieškoti tai, kas tau padeda. Sutinku su rašančiais apie imunitetą. Būtina daryti viską, o svarbiausia ieškoti nemedikamentinių būdų savo ligai pristabdyti ar tiesiog trombocitų kiekiui padidinti ir tuo pačiu pagerinti savijautą. Nemanau, kad rimtos ligos yra išgydomos, su jomis reikia išmokti gyventi ieškant pagalbos gamtoje, liaudies medicinos lobiuose, dabartinių mokslininkų, pripažįstančių gamtos galią (o ne tablečių) straipsniuose bei komentaruose. Nesu prieš tradicinę mediciną, jos pagalba ypač kritiniu momentu yra neįkainuojama, tačiau tokiose lėtiniuose ligos procesuose, mes galime padėti sau ir patys,

GiedreN
Pranešimai: 1

2015-07-03 22:07

sveiki mano dukryte taip pat serga trombocitopenija
sergam jau du metus ,mergytei tik 6metai melynes darosi ant koju ir berimas ant viso kuno kaip tik nukrenta trombocitai . gerem prenezalona gavom lasiniu ir vel priejom atgal prie prenezalono gerimo . kokie dar gydymai yra ar kas musu laukia apsvieskit mus

dalia
Pranešimai: 175

2015-06-27 21:06

Labas, panasu, kad as turiu sita problema.
Kiek zinau, reikia vartoti daug zelatino, kremzliu visokiu, PVZ ryklio kremzliu. Dar gerai zemes riesutai, burokeliu sultys. Siaip tai kazkokia imunine liga, taip kad tinka viskas, kas stiprina imuniteta. Kai as buvai 7m. man gydytoja buvo prirasius gaminamu vitaminu.Tai ten buvo dideles dozes c , Kalcio labai daug, b1 ir dar kazko.kazkur dar turiu ta recepta.
Zinau, kad negalima daug vartoti rugsciu dalyku (acto, citrusiniu), Alkoholio maziau. Be to, reikia dometis vaistais, nes dauguma priesuzdegiminiu, ir siaip labai daug kas skystina krauja ir kazkaip ten kenkia vargsams trombocitams.
Girdejau, kad sunku pastoti ir isnesioti vaikus. Gal kas zinot ka apie tai, nes man greit bus aktualu :)

tomas
Pranešimai: 183

2015-05-10 09:05

Sveiki visi, susidūriau su tokiais neaiškumais: mano mergina vaikystėje sirgo trombocitopenija. Ir visada jos trombocitų kiekis būdavo labai mažas, 10, 20 ar net mažiau, tačiau dabar jis šoktelėjo iki 350. Ar gali būti, kad ji laukiasi, ar toks požymis gali būti rodiklis?

P.S. Prieš pora dienų prasidėjo mėnesinės, tačiau per kelias valandas baigėsi, kaip tai suprasti, gali būti, kad per nėštumą buvo mėnesinės ir greitai baigėsi?

Gal galite kas mane apšviesti, juolab, kad esu vaikinas? :)

leo
Pranešimai: 1

2015-04-10 12:04

As jau metai vargstu su sia liga, ir ji visiskai nepasiduoda gydymui, nors jau praejau kursa ir Rituximab gydymu. Visus metus geriu prednizolona, bet trombos islieka katastrofiskai mazi, paskutini karta buvo 20. Burokeliu sulciu gydytoja nerekomendavo, ar tikrai jos padeda? Aciu likimo bendrazygei.

ieki2926
Pranešimai: 1

2015-02-28 21:02

Nesu nei gydytoja, nei sia liga serganti, bet galiu pasakyti, kad kraujotakos problemos dazniausia atsiranda visu pirma nuo vitamino B12 trukumo. Taip pat reiktu pasirupinti folio rugstimi (o jos pasisavinima aktyvina vit B12). Kobalamino (vit B12) ir folio rugsties (vit B9) daugiausia yra kepenyse, inkstuose, širdyje, lašišose, piene, kiaušiniuose. Arba vaistineje nusipirkite B grupes vitaminu ir gerkit dviguba doze ;) Sveikite! :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių