ramunas
Pranešimai: 9

2015-12-15 22:12

Lėtinė limfoleukemija yra mažai piktybinė liga ir ankstyvoje stadijoje negydoma. Patikėkit - gydytojai žino ką daro geriau už jus.

loretadu
Pranešimai: 1

2015-10-16 17:10

vyrui diagnozuota limfoleukemija šiais metais. Progresuoja. Jau skyrė gydymą leukeran"u. Patarkite, ar šie vaistai efektyvūs. Kokie naudojami kiti? Parašykite pavadinimą. Ačiū.

daiva
Pranešimai: 281

Kodėl neskiriamas joks gydymas nustačius tokią baisią diagnozę: lėtinė limfo-leukemija?

2015-09-03 17:09

Kodėl neskiriamas joks gydymas nustačius tokią baisią diagnozę: lėtinė limfo-leukemija?

laima
Pranešimai: 175

2015-06-18 12:06

Man irgi netiketai diagnozavo lėtinę limfoleukemiją prieš keturis metus.Tik kartą buvo skirtas gydymas tabletėmis, kai leukocitų buvo virš 100.Juos sumažinus, toliau gyvenu pilnavertį gyvenimą. Tik darausi kraujo tyrimus kas 3 mėn.Dabar gydymo kolkas nereikia.

rasa
Pranešimai: 295

2015-03-13 12:03

Man visai atsitiktinai yra diagnozuota ši liga 1991 m. - lėtinė limfoleukemija I stadija B limfocitų tipo. Lig šiol gyvenu pilnavertį gyvenimą, negaunu jokio gydymo, jaučiuosi gerai, tik pasitestuoju kraują.Buvau informuota, jog pirmose stdijose ji nėra gydoma. Taigi, kol "pabaisa" miega - gyvenu ir džiaugiuosi gyvenimu.

DIANA
Pranešimai: 49

2015-02-08 22:02

Kai paguldys i ligonine, bukit tikra -skirs gydyma. Jei dar tik pradzia, tai dar labai pasiseke...
Ramunui: tik nereikia sakyti ir beje klaidinti, kad tai mazai piktybine liga, nes siuo metu ta pacia liga serga man artimas zmogus, deja , kuriam gydytojai, profesoriai ir t.t. nesuteike vilties isgyventi net poros menesiu (pasirodo serga jau 4 metus )Nes bet koks vezys, kaip ji bepavadinsi, is letinio gali virsti labai umiu. Beje kol kas mirstamumas nuo kraujo vezio yra labai didelis.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių