Teresė
Pranešimai: 6

2015-12-03 16:12

S DIRBU SLAUGYTOJA IR SVEIKATOSS PAATIKRINIMO METU IŠEIŠKĖJO, KAD ESU HEPATITO B VIRUSO NEŠIOTOJA, DABAR BIJAU DĖL DARBO, DIRBU SU LIGONIAIS AR LEIS DIRBT

Andrius
Pranešimai: 131

2015-11-23 10:11

Man atrodo, kad geriau vaistus vartot...
niu siaip siek tiek info apie b gal yra www.hepatitas-c.lt

kestas
Pranešimai: 35

2015-11-18 14:11

Sveiki, neseniai man nustate Hepatita B. Gygytojas liepe laukti puse metu, nes organizmas gali pats susitvarkyti su sia liga.
Norejau paklausti ar tai normalu? Ar nereikia vartoti kazkokiu vaistu? Dietos laikausi, ka dar reiktu daryti?
Aciu

kestas
Pranešimai: 35

Hepatitas B

2015-11-18 14:11

Hepatitas B

ADOMAS
Pranešimai: 3

2015-11-15 17:11

sveiki noreciau paklausk as sergu hepatitu B laikausi dietos ir viska ka liepe man daktarai....
bet daktairai nepasake ar as galiu rukyt arne?

timas
Pranešimai: 2

2015-09-06 08:09

suzinojau kad sergu hepatitu b,vienas gydytojas sako nevartoti alkoholio visai,kitas kad vartoti galima,ir kad riebiai nevalgyti,ka daryti?ar yra dietos,ir ar ymanoma suzinoti ar seniai sergu?

Bendzaminas
Pranešimai: 3

2015-08-07 10:08

Kai pirma karta susiduri su sia liga ir pasako, kad gydymas nereikalingas - visada baugu. Man padejo butent cia pateikta informacija kai susirgo artimas zmogus - www.skausmas.com/ligos/39-hepatitas-b-gydymas

sonata
Pranešimai: 11

2015-04-26 07:04

sveiki esu toli nuo lietuvos tai tik interneto pagalba galiu suzinoti apie hepatita b. siuo metu laukiuosi antro kudikio esu 32 savaiciu nestume.nuejusi pas ginekologa isgirdau kad turiu hepatita b.net nezinau kaip elktis , noreciau suzinoti ar nestumo metu yra suteikiamas koks gydymas, taipat bijau kad mano pirmoji dukra nebutu uzsikretusi nuo manes .bet jai ji yra paskiepita ar imanoma kad ji gali uzsikresti? kai gime mano pirmoji dukra , tai ji apie savaite laiko sirgo gelta , ar gali cia buti hepatito pasekmes?
kaip galima suzinoti kiek laiko jau sergu hepatitu b?
didelis dekui uz atsakyma

reda
Pranešimai: 53

2015-01-20 09:01

kur įsitirti ar neserdu hepatitu b, nes kontaktuoju buityje su sergančiu ir vis atsikartojančiu uždegimu -hepatitu
juk užsikrečiama per seiles ašaras ir prakaitą aktyvus būna 7-10 dienų,o užsikonservavęs išdžiūves ir 30 dianų galima užsikrėsti
buvo temperatūra viduriavau vėmiau buvau infekcinėj --dar tada nežinojaum, kad kontaktuoju su sergančiu, tai ir nepasakiau

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių