a
Pranešimai: 262

2015-09-29 13:09

MANO DRAUGUI TAI IR KLIZMAS BANDEM-MICROLAKS,KAIP TEN VADINASI,IR VIBURKOLIO ZVAKUTES...

Vilte
Pranešimai: 335

2015-07-08 12:07

Man prieš metus pripažino tai. Gėriau Xanax"ą ir berods, Spazmomen"ą. Greitai praėjo. Nereikėjo nei savaitės.

ji
Pranešimai: 176

2015-04-01 14:04

Man taip pat nustate si sindroma,kolkas geriu xanaxrsquo;a,bet penktadieni dar eisiu kad galutine diagnoze pasakytu,tuomet pasakysiu kokius israse vaistus gert!

as
Pranešimai: 571

2015-01-30 16:01

sveiki ,mano draugas irgi turi ta pat beda-bent taip po ivAIRIU tyrimu nustatyta.uzeina tokie spazmai,kad nezinai,kaip begelbeti.o zmogui dar tik 40 metu...spazmai atsiranda kai susinervina,pervargsta.vaistu tai daug bandem...masazai ir koju lansktymas,ivairi manksta mazai ka padeda-tik 5-6 valandoms.ka dar daryti/keisti darbo aplinkos negali,nes yra vienos konfesijos sventikas.laukiu ats i emaila.

rima
Pranešimai: 99

2015-01-24 09:01

Be raminančių ar antidepresantų neišsiversite. Daugiau niekas nepadeda. Iš tikrųjų čia net ir ne liga, bet pojūčiai kankinantys. Kaip tik stresas, nuolat atsinaujina.

daina
Pranešimai: 31

2015-01-08 20:01

Si liga kankina mane jau kokius 10metu-beprotiskas skausmas kairiame sone,kuri atrodo net pirstais suimti galiu,nuolatinai liuosi viduriai..Ne karta tirta ekoskopu,bandyta auginti grybeliai ir dar kazkas..Dalyvavau dirgliosios zarnos sindromo nauju vaistu kurime kaip experimentinis vartotojas (vartodama naujus vaistus kasdien turejau skambinti i uzsieni-gamintojams ir informuoti apie sveikatos bukle)..pasijutau dar blogiau ir pati nutraukiau siuos bandymus.Kelias dienas pavartojus spazmomena skausmas atslugdavo,bet taip kankinausi iki tada, kai atsitiktinai radau informacija, kaip galima padeti sau akimirksniu issivaduoti is skausmo!Kai skausmas surakina taip,jog net pajudeti baisu (atrodo,kad gali zarna nuo judesio trukti!)padarykit toki pratima (guledami!):isivaizduokite,kad esate kate,kuri tik ka nubudo ir raizosi-letai,bet stipriai, kaip tik begali i visas puses. Pratimas labai skausmingas,bet tie zarnu spazmai praeina akimirksniu!Jau keli metai tik tokiu budu ir gydausi ir skausmai uzeina vis reciau.Gal kam nors padejau?Sekmes...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių