aidas
Pranešimai: 34

2015-04-10 04:04

Tavo metodas gal ir geras bet cia su juo organizma apvalysi, tu gal nesupranti kas per liga gatroezofaginis refliuksas, cia nieko neisvalysi pasiskaityk gal pirma ir susipazink su liga o paskui patarynek man juokas ima kaip tokie rdquo;daktarairdquo; patarineja ne i tema nesamones, o kiti bejegiai pasimeteliai tiki jomis ir galvoja, kad pades:)))

Renata
Pranešimai: 102

2015-03-26 21:03

Man padejo vaistai Coordinax

egle
Pranešimai: 191

2015-03-26 12:03

aciu, reikes dar ir anglu kalba daugiau panarsyt :)

aurelija
Pranešimai: 25

2015-03-26 11:03

O gal kas patartų, kaip kovoti su skrepliavimusi? Ar kas nors padeda?

aurelija
Pranešimai: 25

2015-03-26 11:03

Atsiprašau, ne hiperrespiracija, o HIPERVENTILIACIJA. Apie ją trumpai, pvz. čia www.sveikaszmogus.lt/index.php?pagrid=gyvensenaamp;lid=2amp;rodyti=stramp;strid=35796amp;subtema=73 Pati moku ankgų kalbą, dai daugiau skaičiau angliškai. Yra ten visokiausių pratimų, kaip iš naujo rdquo;išmoktirdquo; kvėpuoti, pvz. kvėpuoti į maišelį, specialiai sulaikyti kvėpavimą, o po to kvėpuoti negiliai. Svarbiausia susivaldyti nuo per gilaus kvėpavimu, nes jis ir žudo. Man kelerių metų dudusys praėjo labai greitai. Padėjo ne kokia vaistai, o žinojimas: išsiaiškinau, kodėl ir kaip darosi, kad mane dusina. O buvau prisigalvojusi sau visokių nesąmonių - tuberkoliozę, obstrukcinę plaučių ligą. Maniau, kad mane blogai veikia drėgnas Klaipėdos klimatas.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-25 15:03

manau man tas pats, nes remuo irgi negrauzia, o kur galma apie tai daugiau paskaityt, nes nieko neismeta internete. aciu

xxx
Pranešimai: 184

2015-03-23 17:03

gal kas nors bandet nauja produkta- frutin, radau reklama, kad jis tinka nuo sito refliukso ar kas nors ji bandet? kokie butu atsiliepimai?

aurelija
Pranešimai: 25

2015-03-23 10:03

Man GERLrsquo;ą diagnozavo prieš kokius 3 metus, o visus požymius - nuolatinį krenkštimą, skrepliavimąsi - pradėjau jausti prieš kelioliką metų, dar mokykloje. Rėmuo man visiškai nepasireiškia. Tiesa, iki diagnozės mane kokį 2 metų dusindavo, vis niekaip oro nepakakdavau, nuolat norėdavosi giliai įkvėpti. Šeimos gydytoja man padėjo išsiaiškinti, kas tai - ogi HIPERRESPIRACIJA. Kai išstudijavau šį reiškinį per internetą ir pradėjau suvokti, jog aš pati save dusinu, o ne mane, dusimo priepuoliai praėjo lyg ir nebuvę. Deje, su skrepliavimusi nieko gero, ir net nebetiniu, kad yra kokių nors būdų to atsikratyti.

daiva
Pranešimai: 281

2015-03-10 09:03

sveiki,man is kart palengvejo kai suzinojau,kad ne as viena taip vargstu,jau buvau prisigalvojus kad man kazkas su gerkle,kad taip dziovina ir dusulys kankina,pasirodo,kad tai normalu sergant skrandzio ligom.man tai israse omepa ir almageli,nu nieko nepadeda,nejauciu jokio pagerejimo.jau pradeda pyktis imt,kai taip bando kaip koki triusi,duotu normaliu vaistu,laikaus ir dietos,nebevalgau nuo sesiu ir vistiek taspats skausmas.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-09 15:03

tai kas zino, jei jokios rugsties ir grauzimo nera, tik kamuolys gerklej stovi?


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių