zydre
Pranešimai: 4

2015-03-06 16:03

As taip pat sergu sia liga ir gyvenu Anglijoje. Kai paumeja , nueinu pas gydytoja ir israso Omeprazole, kiek girdejau ir pati isbandziau- jis efektyviausias refliukso gydymui. O su vaistais, tai Anglijoje problema, kas biski, tuoj reikia begti recepto pas daktara. Vaistinese vaistai juokingai silpni, net skrandzio rugstingumui gydyti.Beda ta, kad atsinaujina pastoviai, ypac kai susinervuoju ir nezinau kaip pagyti.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-06 10:03

o jai jokios rugsties ir grauzimo nera, tik kamuolys gerklej stovi?

Janina
Pranešimai: 39

2015-03-03 12:03

Labai norėčiau paklausti pirmiausiai ką reiškia egzofagito refliuksas ar čia tokie pžymiai kaip gerklėje jauti kamuolį, pastoviai blogumą. Ačiū

jonas23
Pranešimai: 3

2015-03-02 12:03

Sveiki.
Turiu problemu su skrandziu nes po valgio,atsilenkinu,sunkiu daiktu kilnojimo(~10kg) jauciu skausmus kairiajame sone po paskutiniais sonkausliais.Esu anglijoi,kiso zarna,daktarai ten siaubingi.Kiso zonda,(db bandysiu paaiskint kokie rezultatai buvo) rado kad mano skrandys yra pakyles 2cm,nesupratau ar pats skrandys ar jo virsutine dalys(hiatus hermia 2cm).Israse omeprazole kapsules 2x20mg i diena.Kas man yra,ar tai refliuksas?Jei ne kaip tai vadinama lietuviskai?
ACIU :)

jolanta
Pranešimai: 73

2015-03-01 22:03

pati noreciau suzinoti-kas galetu pagelbeti nuo sios nemalonios ligos.Vaistai jau nebepadeda-nei motilium, nei raniberlas, rennie ar manti.Nebezinau nei ka valgyti, nei ka gerti-ka bedaryciau vis tiek blogai-eda remuo, sunku po krutines lasta.Ir taip pastoviai.Help.

Berta
Pranešimai: 3

2015-02-28 06:02

gal kas gali pasakyti kaip atstatyti sustorejusias balso stygas, as esu muzikos mkokytoja ir dar dainuoju po balius visokius viena apie 6 val. gal tai ir buvo stygų pertempimo priezastis. Gal atsirastu likimo draugu pasidalintume savo bedom. Gydytojai sako kad tai gali būti nuo skrandzuo ligų,refliukso, bet kad nelebai as jo jauciu. Per daznai pradėjau kimti, o juk TAS darbas tai mano duona, ka daryti?

virgute
Pranešimai: 6

2015-02-27 19:02

Ir mane vargina si problema, uzeina tokie priepuoliai... ypac didele problema, kad atsiranda daug oro skarndyje, is ryto atsikeliu tusciu skrandziu, vakare galiu buti nieko nevalgiusi, bet skrandis buna net kietas, pilnas oro; oijjj kokios problemos, negaliu daug ko valgyti.

egle
Pranešimai: 191

2015-02-27 16:02

Bet aisku, kiekvienam zmogui individualiai, kitam nebutinai bus tas polypas, nes nemanau ar tai labai susije su polypu, bet ir nuo polypo ir nuo refliukso balsas buna pakimes, nes tie skrepliai matyt pastringa kazkur ties balso stygom.

egle
Pranešimai: 191

2015-02-27 16:02

Na, as nezinau ar tas polypas man leme refliukso atsiradima, nes man jis jau gana senokai, bet dabar geriau jauciuos. Loristas tiesiog ikisa toki vamzdeli, kuri reikia nuryt ir tada pamate ta polypa ant balso klosciu ir pasake,kad labai didelis refliuksas. O operacija tai labai paprasta tik tai, kad ji daroma pilna narkoze, bet mane pirmadieni isoperavo ir jau pirmadieni galejau vaziuot namo, bet dabar reabilituojuos siek tiek, kad balsa atgauciau.

egle
Pranešimai: 191

2015-02-27 12:02

Sveiki. Ir as vargstu su ta pacia liga ir atrado man ja visai netiketai. Ogi be galo skaudejo gerkle ir nuejau pas lorista, nes vis pakimdavau ir net negaledavau kalbet normaliai, tai pasake, kad yra refliuksas ir plius ant balso klosciu polypas. Tai dabar man ta polypa ispjove, kol kas normaliai nepakalbu, bet refliuksas siek tiek sumazejo. Matyt tie skrepliai ir ta polypa aplipdavo. Geriu siuo metu nexiuma, bet manau kai tik sugis zaizda ant balso klosciu reiks tirtis ta bakterija skrandy, nes daug kartu ryjau zarnele, bet rasdavo tik gastrita. Nezmoniskas nemalonumas tas refliuksas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių