Arturikas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: gastroezofaginis refliuksas

2021-03-23 16:03

Sveiki, planuoju daryt refliukso ir skrandžio išvaržos operaciją, kas darėsi, pas A. MICKEVIČIŲ? Galit pakomentuot kokie atsirado niuansai ar trūgdžiai po operacijos? Ar atvirkščiai dingo ir skausmai ir širdies permušimai. Ir kažkas rašė kad minusas kad neįmanoma vemti. O kodėl?

Karolis
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: gastroezofaginis refliuksas

2021-02-15 15:02

Sveiki rasau norint pasiteirauti . Esu jaunas 23 m. Man daktarai nustate refliuksa bet pats nesuprantu ar tikrai jis ,jau 2 men vargstu su . Neturiu jegu, rytais labai keistas skonis, pastovei spaudimas krutines paciam viduryje , kartai uzeina lyg is niekur sirdies permusimai , dziuna burna ,skrepliu labai daug , pakites kvepavimo ritmas vaistus geriu omeprozol ir stengiuos nevalgyt ko negalima bet pakolkas naudos jokios . Gal kas ka patartumet

linuk
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: gastroezofaginis refliuksas

2020-04-24 08:04

Idomu, o ka valgote turintys refliuksa ? ko atsisakete ir kas jums geriasiai tiko ?

Justinas1
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: gastroezofaginis refliuksas

2019-10-23 11:10

Man sake kad yra refliuxas tai pat ir nerimo priepoliai uzeina, bet svarbiausiai labai skrepliai lipnus darosi tai del refliuxo?

Ignas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: gastroezofaginis refliuksas

2018-01-13 19:01

Gal kas galetu pakomentuoti ar patarti...?turiu refliuksa jau kokius 8 metus geriu vaistus siuo metu elicea,eglonili ir rudateli (nuo nervu)bet nuo ju nesijauciu sveikas juos vartoju jau kokius 6 -7 metus aceit daktaru tai nerviskai bt pasveikti neina ir dr ta sveikata nera gera nuolat persti getkle nuo rugsciu ypac nakty.esu isbandes kone visus rugstinguma mazinancius vaistus taip pat ir nuo nervu esu isvartojes ju nemazai.gydausi kaune neuromedoje.galvoju darytis operacija kuri padetu rukstim nekilti i virsu,turiu nedidele isvarza, bt girdejau kd po operacijos negalima bus kilnoti ateinanti laika gyvenime.gal kas nors gali pakomentuoti placiau kam taip yra buve ir kp pasigydete?kaip del tos operacijos gal galit placiau kaip yra buve?

kristeee29
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: gastroezofaginis refliuksas

2017-08-01 11:08

Inga_L rašė:Sveiki, visi! Vargstu ir aš su refliuksu jau du metus. Viskas prasidėjo nuo skrandžio skausmo, tuomet sekė kąsnio skonis gerklėje, kurį vis dar jaučiu, po 2 metu. Ko tik nedariau..Gyvenu sveiką gyvenimo būdą, valgau sveikai, nevartoju alkoholio ir nerūkau. Geriu vaistus EMOZUL, juos mums UK paskiria, bet kiek žinau, kad tai tas pats NEXIUM. Taigi, vis sukuosi rate, iš kurio negaliu ištrūkti, nes niekas nepadeda iki galo išgyti. Pradėjau galvoti apie operaciją ir norėjau paklausti AR KAS YRA DARĘSI OPERACIJĄ stemplės sfinkserio sutvirtinimui pas gyd. A. Mickevičių? Na ir nebūtinai pas jį. Ar turite kokių atsiliepimų, gal kas jau yra ilgesnį laiką po operacijos ir gali pakomentuoti esamą situaciją? Verta ar ne? :?

Iš anksto labai dėkoju,

Inga ;)


Sveiki, pas A. Mickevičių prieš 4 metus operavausi skrandžio išvaržą (refliuksą), esu labai patenkinta, nebereikia vartoti vaistų, tik yra ir minusas, nebegaliu vemti....

Inga_L
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: gastroezofaginis refliuksas

2017-05-16 22:05

Sveiki, visi! Vargstu ir aš su refliuksu jau du metus. Viskas prasidėjo nuo skrandžio skausmo, tuomet sekė kąsnio skonis gerklėje, kurį vis dar jaučiu, po 2 metu. Ko tik nedariau..Gyvenu sveiką gyvenimo būdą, valgau sveikai, nevartoju alkoholio ir nerūkau. Geriu vaistus EMOZUL, juos mums UK paskiria, bet kiek žinau, kad tai tas pats NEXIUM. Taigi, vis sukuosi rate, iš kurio negaliu ištrūkti, nes niekas nepadeda iki galo išgyti. Pradėjau galvoti apie operaciją ir norėjau paklausti AR KAS YRA DARĘSI OPERACIJĄ stemplės sfinkserio sutvirtinimui pas gyd. A. Mickevičių? Na ir nebūtinai pas jį. Ar turite kokių atsiliepimų, gal kas jau yra ilgesnį laiką po operacijos ir gali pakomentuoti esamą situaciją? Verta ar ne? :?

Iš anksto labai dėkoju,

Inga ;)

tomas
Pranešimai: 183

2015-12-22 15:12

Juokas ima is jusu zioplumo vaistais negali pagydyti to refliukso, net reikia operuoti zmones, cia kazkoks maisto papildas pades, nebesvaik tik gerai, neklausykit zmones tokiu nesamoniu ir netikekit, jau 6 metai kaip sergu dar neteko nei girdeti nei matyti tokio papildo, kad padetu, o tas alijosius jau 10 metu kaip vaistinej pardavinejamas ir cia nieko naujo tikrai, ir negali spresti nebudama daktare, kad cia su skrandziu problemos ir mum tai buvo pinigu kruva isleidom, nesinaudok zmoniu pasimetimu, nes kiek vienas atvejis yra labai skirtingas tos ligos atsiradimo, o tu variantu labai daug ir tik daktarai nuodugniai istire virskinimo sistema visa gali pasakyti kas yra, cia reikalinga kruva tyrimu, o ne kazkieno pasakymas ir man taip buvo.

salpenai
Pranešimai: 1

2015-12-15 17:12

Man stemplės slankiojanti išvarža,bet rūgštis nekyla tik stovi gerklėj kamuoliukas ir skrandis visada toks pilnas ir paskauda,kankina sausi kosulio priepuoliai,ir širdies ritmo sutrikimai kosulio metu ar gali kas pakomentuoti ką daryti.

vilija
Pranešimai: 36

2015-12-15 10:12

sveiki,prieš du mėnesius man rado dvylikapirštėj erozijas gydausi nolpaza ir raniberlu tačiau savaitė laiko gerklėj pradėjo stovėt guzas negi prisidėjo dar refliuksas?patarkit ka daryt? atsisakiau kavos ir dar daug ko bet vis tas pats

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių