Brandonraply
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2021-02-11 19:02

Labai noriu suniuko angliuko svajoju jau gal metus renku informacija manau islaikyt jam pakatu salygu bet neina isigyt man jo labai buciau dekinga geram nosirdziam zmoguciu jai jis man mazyti suniuka padovanuotu myleciau kiek galeciau tikiosi atsiras tokiu ir atsilieps i mano prasyma...

Joshuadougs
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2021-02-07 09:02

Galiu pabandyti atsakyti ir manau, kad iš tų nedaugelio atveju -esu įsitikinusi,kad tai gali būti tiesa.
Storulis ir taip yra atmetamas visų visuomenės,,padorių standartų. Storas,,nes neturi valios, apsileidėlis, nevykėlis etc. Argi begali toks žmogus dar šalia to būti ir piktas, susiraukęs? Nori ,nenori jis išsiauklėja savyje - gerą nuotaiką o širdis rauda nuo pasaulio netobulumo, nesuvokiamt, kad tobulumas prasideda nuo savęs. O šiltesnės širdies jie yra todėl, kad kas nuo vaikystės, kas nuo motinystės patyrę daug įžeidimų, paniekos, atstūmimo ir žino kaip galima lengvai sužeisti žmogų.Tad jie sau neleidžia žeisti kito taip dažnai kaip tai gali sau ,,leisti tūlas ,,tobulos figūros pilietis.
...būna labai malonu kai sutinku fiziškai gražų žmogų ir tai sutampa su jo vidumi. , tačiau esu sutikusi žmonių, kurių fizinio kūno kaip ir nematai, nes šviesa ir šiluma didžiulė sklinda iš jų širdžių

Brandonraply
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2021-01-22 21:01

Forumas yra viešas, nuotraukos demonstruojamos viešai ir visiems prieinamos. LKD dėl vogtų nuotraukų tamsta buvot svarstyta, tai turėtumėt žinoti, ką reiškia "vogti nuotraukas", o aš tik įdėjau nuorodą į viešai prieinamą šaltinį

Williamsiz
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2021-01-17 20:01

Turbūt čia reiktų išskirti kelis trolinimo tipus. Dažniausiai vis tik trolina paaugliai.

Dažnas suaugęs žmogus mato, kad kai kurie paaugliai mokosi ne dėl savęs, o dėl kitų, t.y. dėl tėvų. Arba visai nesimoko, jei tėvai nepriverčia. Toks paauglys nesupranta, kad jo elgesys visų pirma kenkia jam pačiam, neretai tokį paaugly aplanko mintys, kad va specialiai padarysiu taip, kad tėvai būtų nepatenkinti. Bet juk visų pirma jis pakenks pats sau, o ne tėvam, tačiau jam atrodo kitaip, jis taip bando susilaukti dėmesio. Tas pats atsispindi ir komentaruose. Toks žmogus pakenkęs kitiem sunervinęs kitus ir pnš, pasijaučia geriau, nes gauna dėmesio. Jam trūksta supratimo, kad visų pirma jis pakenkė pats sau, kad iš tiesų kitiem jis nepakenkė, o tas sulauktas dėmesys yra blogas, o ne geras. Paaugęs jis ima suprasti, dėl to nustoja ir trolinti. Reiktu paminėti, kad prie viso to, žmogus turi būti maištaujanti asmenybė ir jam turėtu trūkti dėmesio, žmogus kuris nesugeba dėmesio gauti kitais būdais. Taip pat žmogus gali trolinti vos kartą gyvenime, tai yra dėl ieškojimo savęs, noro sužinoti kas bus jeigu bus, o galbūt jį tiesiog paliko antroji pusė ir jis nori susilaukti dėmesio, tačiau toks žmogus greitai supras, kad elgiasi netinkamai. Gali būti ir suaugusių trolių, greičiausiai tai žmonės kurie nesubrendo, greičiausiai jais per daug rūpinosi, praradęs tą rūpesti jis ieško dėmesio. O galbūt kaip tik niekada nesulaukė gerojo dėmesio, dėl to nežino, kas tai yra ir dėmesio gauna kitais būdais. Žodžiu iš principo tai noras sulaukti dėmesio. Taip pat galimas atvejis kai žmogus trolina ne iš blogos valios, o tiesiog blogai interpretuoja gaunamą informaciją, su tokiais matyt reikia tiesiog būti kantriais.

Williamsiz
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2021-01-08 23:01

Kokios teigiamos kryptys?
Savęs vertės pakėlimas, gerų darbų darymas, kūrybinis procesas, darymas tai ko visad norėjai, dvasinė praktika? Kas jūsų nuomone yra teigiama kryptis? Sveikas gyvenimo būdas?
Kaip kažkur klausiau kuo protingas žmogus skiriasi nuo išmintingo? Protingas žino o išmintingas gyvena tuo žinojimu. Jei žmogui trūksta sąmoningumo kaip jį pasiekti, pateikti, kaip perkeisti nesąmoningumą į sąmoningumą? Kaip atpažinti visgi kur žmogaus nutukimo priežastis. Liūdesyje ar visgi egoizme vienas šalia kito, vaikystės antspauduose ar vienišumo slopinime? Galgi kvailume?

Brandonraply
Pranešimai: 3
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2021-01-04 09:01

Palyginimui foto čia:
ir foto čia:

Kyla dar vienas klausimas, kas iš tikro užsiėmė šių šuniukų išsiuntimu į Daniją - Nerilė Kaziliūnaitė-Kovzonienė ar Edita Serafinaitė?

Williamsiz
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2020-12-24 10:12

Daugelis esame girdėję pasakymą: "vardan kilnesnio tikslo". Tačiau kas yra to kilnesnio tikslo siekinys. Ar tik kilnesnis tikslas nėra nukreiptas į save patį? Ar visos priemonės yra pateisinamos siekiant pagerinti žmonių gyvenimo kokybę? Ar tai, kad šios technologijos yra ne visiems prieinamos kainuoja didelius pinigus nepadaro šių technologijų bevertėmis visuomenei?

Thomasspali
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2020-12-15 09:12

Man iskilo toks klausimas, kiek zinau isradima patentu biuras gina 25 metus JAV patentu biuras, o kas po 25 metu? Ar isradimas tampa "open sourse", kitaip tariant galima ta patenta naudoti ir komerciniais tikslais? Jei taip, tai ar galiu pasiusti toli toli visus patentuotuojus su ju panasiais ar besidudliuojanciais patentais, bet dar veikianciais remdamasis vienu man reikalingu pasenusiu 25 metai patentu kurio niekas nebegina?

Thomasspali
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2020-12-08 06:12

Labai noreciau kad kas nors man isaiskintu kas yra sitie stiliaiUrban, Street, Trials.Nuo ko reiktu pradet norint ismokti daryti bajerius ir kur geriausia vieta sito mokytis? Ant rampu vaziuoti dar kiek baisuka, nes Jei aukstai pakilciau, tai dar dviracio isvaldyt galiu nesugebet

MoneyveoRNB
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2020-12-05 22:12

Vien todėl, kad kažkas neargumentuotai parašo tai knygoje, tai netampa tiesa. Evoliucija nuo tobulėjimo deja skiriasi.O ar aš teigiau, kad tai tiesa? Aš tiesiog pasiremiu šia nuomone.
Pvz.: Mutacijos skirstomos į teigiamas ir neigiamas ir t.t. Gyvūnai neturi moralės, todėl neturi ir pasirinkimo, o žmogus nežinantis moralės irgi negali pasirinkti.Žinau, į ką skirstomos mutacijos.Tai va, jeigu šviestume visuomenę, gal nebūtų žmonių, kurie nežinotų, kas yra moralu/amoralu.Taigi, negyventų kaip kokios Afrikos gentelės, kurios nesuvokia šio skirtumo, taigi klausimas tau, kas yra labiau pažengęs Afrikos gentelė, kurioje galioja įstatymas- žudyk arba būsi nužudytas, ar mūsų visuomenė?


Deja jei nesilaikai moralės normų netampi degradu, tampi tik nepripažintas daugumos kvailių, tik tiek.Tikrai netampi degradu, jeigu neturi moralės? O man regis, kad tampi.Aš nesakau, jei nesilaikai moralės normų, nes normomis ne visada tikslinga vadovautis, aš sakau, apskritai moralės.

Religingumas labai daug turi bendro su Dekalogu, na, tiek pat kiek Koranas su Mečete.Atleisk, bet tu kažką painioji, man Dešimt Dievo Įsakymų yra kertinis gyvenimo akmuo, bet aš visiškai nelaikau savęs religingu, kadangi man nėra artimos katališkos šventės, katalikiškas mąstymas nei katalikiškas tikėjimo išpažinimas.

Daviau pavyzdį, galiu pakartoti kitaip, žudyti amoralu, jei paliksime gyventi visus kurie natūralioje aplinkoje neišgyventu gyvensime prastesnės kokybės visuomenėje, ir be to juk amoralu jiems nepadėti, tad žlugdome tik patys save.Tavo žiniai natūralios aplinkos nėra.
,,Nedaryk kitam to, ko pats nenorėtum, kad tau darytų Tai nėra mąstymas, tai yra sekimas. Tu tarkim nenori, būti suvalgytas, vadinasi negali valgyti ir automatiškai mirsi.Žinoma, kad tai mąstymas.Ir dar koks.To nebūtina siekti, bet apie tai mąstyti galima, lygiai kaip galima to siekti nemąstant.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių