Thomasspali
Pranešimai: 4
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

-

2020-12-01 09:12

Kazkoks kosmaras, kaip taip zmones gali, kur yra gyvunu teises, ar issivysciusiose valstybese tik zmogus yra ginamas. Is viso veterinares nesuprantu kokiam uzkampi baige mokslus, ji privalo ginti gyvybe, o nezudyti

Charlesmew
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Kas man yra

2020-08-22 14:08

Isviso be atsakomybes perpardavinetojai ai galvojo praslys jei ne tai grazins atgal, bet deja ........... Nagus nukapoti tokiems zmonems, man isviso nesirisa suniuku kilme. Nesuprantu ir danu poelgio pasielge tikrai labai bjauriai tai juk gyvybe.
O Edita teisybe raso istatymai tai yra aiskiai surasyti, per zmones kurie isviso be atsakomybes nukentejo nekalti gyvunai Siaubas

Br_askele30
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Kas man yra

2020-04-21 22:04

Labas vakaras,
atsiprašau, kad įsiterpiau į jūsų temą, tačiau aš čia naujokė, tai nežinau, kaip savo temą susikurti...

Bet vat aš irgi norėčiau suprasti, kas man yra, manau, kad jūs gal ir nedaktarė, tačiau gal jums buvo tekę su tuo susidurti. Bėda ta, kad turėjau nesaugius lytinius santykius ir iškart po to išgėriau greitosios kontracepcijos tabletę EllaOne, bet po viso šito praėjo kelios sav, turėčiau susirgti mėnesinėmis, bet jų nėra jau kelios dienos. Vietoj to - lyg diegliai maudžia pilvo apačią... Man verta sunerimti ir apsilankyti pas gydytojų ar tiesiog nežinau, galima kažkaip pačiai 'pamėgint pasveikt' renkantis maistą, skysčius ar pan..?

JanKella777
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Kas man yra

2020-04-21 08:04

Sveiki,
Gal patarsite ką daryti, šiuo metu laukiuosi kūdikio, iki gimdymo liko du mėnesiai. Man yra 35m.

Nerimauju dėl sveikatos, rytais atsikrenkščiu kietą skreplių su šiek tiek kraujo. (Gal reiktų jį ištirti)

Esu pastebėjus jau seniai, kad karts nuo karto (pvz kas mėnesį ar pusę metų) pajaučiau plaučių gilumoje gargaliavimą, bet tai būna vienkartinis pajutimas, kuris karts nuo karto pasijaučia po daug laiko. (Kažkada švietė plaučius ir nieko nepamatė, daktarės nieko negirdėjo ant plaučių). Nekosčiu, kaip išsiaiškinti kas man yra, gal ištirti tuos skreplius.

Pašalinės ligos:

Esu tirta dėl auksinio stafilokoko, jis pas mane gyvena (kažkur nosiaryklėje tikrai, gal ir dar kur įsitaisęs, to tai nežinau) ir karts nuo karto mane užkariauja.(gal galima ištirti jį, ko jis bijo, ir kaip jį nugalėti). Bei klausimas, ar dėl stafilokoko galėsiu maitinti kūdikį, nes girdėjau kad stafilokokas mėgsta įsitaisyti mamos piene.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių