mama
Pranešimai: 64

2015-06-19 12:06

mano merginai irgi buvo, be praejo. Ziurek ka neurologas sakys.

nekalbiukomama
Pranešimai: 3

2015-06-17 11:06

o vaiku raidos centre vilniuj buvot?kaip ten salygos?kokiu siuntimu is kur reik kad ten patekt?

nekalbiukomama
Pranešimai: 3

2015-06-17 11:06

o kada nustate autizma?ar lb sunku auginti toki vaikuti? kaip pats maziukas jauciasi?ar jis supranta,kad yra kitoks?

nekalbiukomama
Pranešimai: 3

2015-06-17 11:06

labas.mano maziukuj 1m ir 11men.jis irgi panasus elgesys kaip ir Jusu vaikucio. vaikstom db pas logopeda ir pas pcihologa.pastarasis itarineja autisza arba aspergerio sindroma.gal kreipkites i vaiku raidos centra ar i anktyvosios korekcijos skyriu...nepakenks tikrai........

Neringaa
Pranešimai: 1

2015-06-04 22:06

laba mamytes katik paskaiciau ka jus rasote ir man baisu.mano suneliui 4 su puse ir jis prastai kalba:(vis teisindavausi kad tai gal del to kad gyvenam svetimoje salyje ir vaikas maziau girdi lietuviskai todel ir sunkiai kalba,bet tada kodel draugu vaikai kalba gerai...nezinau ka daryti...jis tai pat labai judrus ir nepaklusnus vaikas mes ir kalbam su juo ir baudziam neismanom ka ir bedaryti kad jis butu toks kaip visi.matau kaip kiti vaikai ji atstume ir keistai ziuri i ji todel kad jis ne taip zaidzia kaip kiti..bet niekad nepagalvojau kad mano vaikas gali kuom nors sirgti.mes su vyru jauni jo susilaukeme galvoju gal auklit nemokejom.mano vyras pats geriausias zmogus koki galima rasti, bet matau kad ir jis pavargo nuo musu vaiko jis tampa piktesnis ir uzdaresnis.dziaugiuosiu is dalies kad negyvenu lietuvoje ir nenoriu net ten su savo mazyliu grysti,gimines vis stebisi ir kaikurios net pasisaipo is mano vaiko nereikia net grysti per skaipa pamato ir svapliu isvadina.esu uzdaraus budo ir niekam nepasipasakoju kaip man sunku ir skaudu,bet nebegaliu as nezinau ka man daryt?gal kas gyvena tai pat airijoje ir zino kas mums padet galetu?tai pat labai noreciau susirasti draugu su kuriais apie tai pasikalbet galeciau,nes tik toki pat likimo zmones gali mane suprasti,o ne is juokti:(((

raminta
Pranešimai: 141

2015-05-26 17:05

laba ,Jolanta ,parasyk man raminta@rygveda.lt

jolanta
Pranešimai: 73

2015-05-04 16:05

beto ji pas mane spurgele,6 men.o jau 9,500 kg svere

jolanta
Pranešimai: 73

2015-05-04 16:05

dabar viskas jai idomu,viska dasekt,paimt butina,su zaislais zaidzia,juokiasi garsiai,muzika patinka,koja i burna kemsa,na tik su tom rankytem keista,kad taip laiko,bet jegos turi

jolanta
Pranešimai: 73

2015-05-04 16:05

Na mes nuejom 6 men.skepitis ir daktare pasake,kad mazyle su negale,nes kaip paemi ja ant ranku ji dazniausiai neprisiglaudzia,o isirecia ir rankytes i virsu ir biski i gala atlenkus laiko,ir kaip state ant kojiciu uzrete i gala ( bet nevisada uzrecia,buna kad stato normaliai) ir raumenu tonusas per didelis,parase kad motorines raidos sutrikimas :-( siuncia i VRC .Pasake,kad tik 50 proc.kad ji vaiksciuos,snekes,kalbes.Na ji apsisuka pati,galvyte gerai laiko,su vaikstukais dar tik dvi dienas kaip statom,tai eina atgal ir i prieki,guguoja,eee,au,fu,gggg,,hhh,ahh,gu,na taip pan.sneka,sest,na galva kelia,bando pasikelt,bet nelabai iseina,nebent uz rankyciu laikai,padedi,tai atsiseda,kaip keliu uz rankiciu,tai stot bando.I masazus dabar vazinejam.Tai nezinau ka ir galvot,itampa didziule

jolanta
Pranešimai: 73

2015-04-26 14:04

Labukas! Pas mus panasi situacija,mums 6 men.siandien suejo,buvom pas neurologe ir ji i ta raidos centra Vln.siuncia,irgi ramybes nerandu sau.Gyvenimas kosmaru tampa

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių