irena
Pranešimai: 57

2015-11-04 13:11

Sunku gydyti širdį be gydytojo konsultacijos,juk būtinai reikalinga kardiograma,ne,jeigu jau primygtinai nenorite pačių gydytojų,gal galite pasidaryti kraujo elektrolitų tyrimą,galiu įtarti kalio trūkumą.Visai be jokio tyrimo gydytis ryzikinga ,be to maža informacijos,todėl šiuo atveju pasiūlyčiau išgerti širdies darbą gerinančios mikstūros.Anksčiau vaistinėse gamindavo nervinės mikstūras,kurios sudėtyje būdavo ir kalio,bet dabar jau vaistinės pačios atrodo nieko nebegamina.Vistik pasikonsultuokite su gyd.,nes jeigu skausmai kartojasi tuo pačiu laiku,vėliau jie gali pereiti į nervinio pobūdžio problemas.Sėkmės.

medikas
Pranešimai: 8

2015-11-02 17:11

manau,kad jums skrandis, gali buti net opa, bet jus viska aprasete labai neaiskiai

savas
Pranešimai: 10

2015-11-02 08:11

Nevalgau pries miega. I medikus krepitis neturiu laiko, be to, su jais susitikimu nesinori:)

savas
Pranešimai: 10

2015-11-02 08:11

Laba diena, noriu paklaust:
man 23 metai, jau kelinta karta kokia 3 val. nakties pradeda durti sirdies srityje. Skausmas astrus ir tesiasi apie puse minutes. Ar tai gali buti rimtas simptomas, ar reiketu krepitis i medikus?
Aciu uz atsakymus:)

savas
Pranešimai: 10

nakti "duria" sirdi

2015-11-02 08:11

nakti "duria" sirdi

pykas
Pranešimai: 1

2015-04-06 10:04

sveiki man 21m turiu ta pacia problema - duria sirdi, prasidejo pries kokius du metus tada buvo patys stipriausi duriai kad net priklaupt priverte, po to kelis menesius tesesi silpnesni durimai lyg kas spaustu, ir po kazkiek laiko praejo, dabar po dveju metu vel atsinaujino, jausmas lyg kas su peilio asmenim is leto pjautu, ir skauda daznai netik naktim bet ir dienos metu, krutineje jausmas lyg ta sirdis butu kokia istinusi, kartais girdziu kaip ji stipriai dauzosi net per ausis musa, daznai apsvaigsta galva man, nutirpineja rankos, kojos, negaliu del to isbut net penkiu minuciu vienoje padetyje, nezinau ar tai imanoma bet gali buti jog paveldejau ligas is tevo nes jis mire, mirties liudijime buvo parasyta pionfarktine sirdies skleroze, nenoriu ir as mirti jaunas, padekit prasau kas galit, kai skaudeti pradeda isgeriu "KORVALOLIO-MFF" ir praeina.

mecislovas
Pranešimai: 57

2015-02-04 15:02

širdies ligos prasideda nuo kaltės jausmo.Išstumkite kaltės jausmą iš savęs-bus pusė darbo gydant šrdį. Gal kalio trūksta,kalcio.magnio,geležies.?Pagerkite silpnos valerijono šaknies arbatos-labai neglogas dalykas...

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-03 14:02

Mariux- butinai kuo greiciau ziurekis savo sveikata. Kur sius gydytojai ten eik. Gali paguldyti i ligonine stebejimui, nesipriesink, del sveikatos reik ir pasiaukot.

Mariux
Pranešimai: 10

2015-02-03 11:02

nu as esu anglijoje tj cia tie gyditojai tj pirmadieni leksiu i lietuva ten gal pasakys nes dabar lenda visokios durnos mintys i galva ir panasiai...

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-03 10:02

Mariux- kazkas cia rimto, eik vel pas gydytoja, matys, kad neatsikratys tavimi, tai prades ziureti rimciau.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių