pacientė
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Kardiologo konsultacija

2021-02-21 13:02

Laba diena, esu 21 m, jau pusmetį susiduriu su įtampa ir stresu, paskutinį mėnesį ištinka panikos priepuoliai. Kardiologo konsultacijos metu pastebėtas tik nežymus MVN. Pati kardiologė sakė, kad echokardiograma buvo gera, neminėjo net to nezymaus MVN, bet aš aprašyme namie pamačiusi šį užrašą dabar labai pergyvenu ir bijau. Į kardiologą kreipiausi dėl savaitę trukusios sinusinės tacikardijos, kuri užidavo spontaniškai naktį ar vakare būnant ramybės būsenoje. Mg kiekis 0,8mmol/l, o K 4,2mmol/l. Skydliaukei viskas gerai. Manau esu numetusi svorio nemažai per šiuos metus. Savaitę gėriau Xanax po pusę tabletės vakare - tachikardija praėjo. Tačiau aš nesijaučiu sveika, galbūt tai psichologinė bėda, tačiau visuomet galvoju apie tai; kartais jaučiu epigastrio srityje pulsuojantį pilvą ir pulsą kairėje pažastyje, ar tai normalu? Išsigąstu ir pilvo raumenys įsitempia ir tada aš lyg nebemoku kvėpuoti ir širdis ima plakti greičiau. Kai nusiraminu tai lyg ir nebejaučiu. Net ir žinodama panikos priepuolių išraišką nesugebu diferencijuoti ar tai panikos priepuoliai, ar somatinė problema. Taip pat mano fizinis aktyvumas visus šiuos metus nuo karantino pradžios yra mažas. Galbūt galėtumėte pakomentuoti mano situaciją, nes tiesiog viskas paremta dabar savotiška baime ar tai psichologinė problema, ar somatinė.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių