laima
Pranešimai: 175

2015-10-08 21:10

Nimesilas spaudimą muša. išgerk jonažolių arbatos irnervus ramina ir spaudimą kelia.

mergina
Pranešimai: 41

2015-10-08 17:10

Sian man dare poliklinikoj atliko prozedura ant pedos. Buvo tikrai skausminga! Galvojau apalpsiu, net daktare issigando. Bet parsiradau siaip ne taip namo. Grizus be jokiu aplinkiniu zvilgsniu ramiai issizliumbiau, galvojau mirsiu - rankos jokio daikto nesugebejo islaikyt (taip drebejo), krete saltis, koja taip skaudejo, jog net visa kuna krate saltis su drebuliu, tiesiog negalejau isbut vienoj vietoj, raiciausi ir zliumbiau kaip tikrose agonijose... Draugas nubego nimesilio nupirkt, dar pries tai ibumiton isgeriau (sudas jis), zdz jus nematet to vaizdo, jau galvojau reiks greitaja kviest. Sakiau, jus mane matot paskutini karta... Db sedziu istinusiais paakiais ir visiskoj nejautroj, nes nimesilis padejo, uztat tuoj uzmigsiu... Jus sveiku protu negalit patiket, ka as siandien patyriau......... Cia manau jau gydytoju nekompetentingumas... Kas gali zmogu isleist su tokiom kanciom, kai jis beveik mirsta.... O dar plius deginti peda pacientui, neatsizvelgus i jo galimas reakcijas. Sian nebuvo galimybiu pasimatuot spaudimo, bet jei buciau pasimatavus, tai vargu, ar butu normalus.... Reiks tikrai kazko imtis, nes galiu imt ir numirt kada... Zdz patariu tokiems kaip as nejuokaut, nes prisidirbsit... Bus kaip man siandien...

Viltis
Pranešimai: 17

2015-10-07 13:10

Kai man nukrenta spaudimas, tai mane traukia prie zemes, taip norisi miego kad net pykina atrodo jei neprigulsiu tai nukrisiu vietoje. man 29 metai

laima
Pranešimai: 175

2015-10-06 20:10

Užjaučiu tave, nes pati vargstu nuo paauglystės. Ypač labai nukrisdavo po gripo ar šiaip po kokių susirgimų. Su ženčeniu atsargiai reikia, nes šiaip kiek skaitinėjau, jis geriausias pagyvenusiems žmonėms. Aš kai bandžiau jį gerti, man labai nervai kilo net po pirmos tabletės. Labai didelę reikšmę turi poilsis, pasportuok, niekad ryte staigiai nešok iš lovos. Aš nežinau, kaip kitiems, bet man nukritus spaudimui, visada ir rankos dreba, ir nuovargis didelis... Tau reikėtų pabandyti nueiti pas homeopatą arba pabandyti akupunktūrą. O su daktarais yra taip: jaunas ligų ieškai, aš iš savo patirties sakau. Man 39 metai.

mergina
Pranešimai: 41

2015-10-06 19:10

Ir vėl po tas poliklinikas trankytis... stovėt eilėse... Šiandiens tikrai blogai buvo... Labai susinervinau, taip rankos drebėjo, kad vos išlaikiau daiktus, galvojau traukuliai bus... Man šakės...

mergina
Pranešimai: 41

2015-10-05 21:10

Na atrodo, kad nėr su skydliauke nieko blogo... Girdėjau, kad ženčenio šaknys kelia spaudimą, tiesa? Gal reik pradėt gert..?

mergina
Pranešimai: 41

2015-10-05 11:10

Kas svarbiausia, neseniai man ten visus tyrimus padare! Ir nieko...

mergina
Pranešimai: 41

2015-10-04 20:10

Man 18m.Šiandien pasimatavau spaudimą. Buvo 79/49. Kas matavo, išsigando, bet man taip beveik visada ir tai jau yra normali būsena. Buvau gal 4 kartus poliklinikoj. Daktarė vis matuodavo tą spaudimą irgi stebėdavosi, bet nieko ji man neišrašė. Atrodo, nieko nėra čia blogo, bet yra kitos problemos, tokios kaip lūžinėjantys nagai, slenkantys plaukai, drebančios rankos, pamėlę paakiai, išblyškusi oda... Gal tai kažkaip susiję? Mažakraujyste tikrai nesergu, nes valgau tikrai labai normaliais kiekiais ir labai įvairų maistą. Gal galėtumėte ką patarti?
Ačiū.

mergina
Pranešimai: 41

Žemas spaudimas

2015-10-04 20:10

Žemas spaudimas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių