iewa
Pranešimai: 4

2015-06-27 16:06

Gal kas zino kokiu nors kwepavimo ar kitokiu pratimu esant sirdies ritmo sutrikimams?

iewa
Pranešimai: 4

Sirdies ritmo sutrikimai

2015-06-27 16:06

Sirdies ritmo sutrikimai

sergantis
Pranešimai: 6

2015-05-13 15:05

labai aciu uz patarimus... as jau pries 2.5 metus buvau pas daktara (1ma karta) dabar irgi vaikstau... bet jie sako: cia nuo augimo viskas praeis... tai mane ir nervina,daug maž viskas bus ok... geriu vaistus, kurie slopina ritmo sutrikima... gal ir padeda kazkiek jie... bet... as manau cia viskas yra nuo nuolatines itampos ir stresu... gal zinote geru patarimu ji iveikti? :)

audra
Pranešimai: 47

2015-04-30 20:04

Negerai, kad tempi laiką ir neini pas gydytoją. Ypač, jei rimtai sportuoji, o tai -perkrova širdžiai. Juk įvairios priežastys gali būti, be tyrimų nežinosi pavojinga tai ar ne. Aritmija būna visokių rūšių.
Kartais ritmas išsiderina, kai trūksta kalio arba magnio. O gali ir spec vaistų prireikti (nuo širdies arba padedančių nusiraminti). Tik gydytojas gali paskirti. Neverta kankintis nežinioje, kai išsitirsi, gal visai nesunkiai išsigydysi arba užkirsi kelią sunkesniam atvejui.
O kaip atsipalaiduoti, tai čia visas menas-gali padėti autogeninė treniruotė, joga, kvėpavimo pratimai, bet tam išmokti reikia ir laiko, ir nuolatinės praktikos. Siūlau išbandyti bent tokį būdą-kvėpavimą diafragma (apatine krūtinės dalimi, pilvu): ramiai, lėtai, NEgiliai įkvepi pro nosį, o iškvepi (galima pro burną) dar lėčiau, 3-4 kartus ilgiau už įkvėpimą. Taip kurį laiką pakvėpavus, dažniausiai palengvėja-praeina susijaudinimas, sunormalėja širdies ritmas.
Dėl mitybos. Pats turbūt žinai, kad stipri kava, arbata negerai, mažink druskos. Apie rūkymą, alkoholį net nebešneku-labai kenkia, bet tu kaip sportininkas turbūt to vengi:)
Sėkmės tau ir nejuokauk su sveikata.

sergantis
Pranešimai: 6

2015-04-30 14:04

prasau, atrasykit ;(((((

sergantis
Pranešimai: 6

2015-01-30 10:01

sveiki , as turiu sia liga.. galit pasakyt ar ji yra laba povojinga ir ar gali but net mirtina? nes as bijau zaist krepsini visu pajegumu... o man krepsinis - viskas. kiek zinau man labai neritmiskai plaka sirdis kai susijaudinu, susinervuoju... kaip atsipalaiduoti? ar si liga gali priklausyti nuo mitybos? padekit.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių