TiesiogAss
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Sirdies problemos

2023-07-04 21:07

Sveiki,
gal kas susidūręs su tarpšonkauliniu nervų uždegimu?
Jei taip, gal žinot, ar prie jo galima sportuoti? Ar tik visai ramios mankštos galimos?
Darau ramiai lėtai cardio pratimus, ar pabėgu lb lėtai, bet po to paūmėja skausmas ir permušinėja širdis...Spaudimo aparatas rodo IHB..

1234an
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Sirdies problemos

2022-03-17 17:03

laba diena,
turiu problemu su sveikata niekas neranda kas man yra,nebezinau jau kur kreiptis,mano simptomai;
spaudzia krutine kiekviena diena
spengia galvoje,visada
tirpsta rankos
dauzosi sirdis,pulsas sokineja iki 100,sokineja spaudimas
vartoju antidepresantus,be ju savijauta isvis tragiska
spaudzia galva virsugalvio centre-plinta i pakausi
spaudzia spranda

turiu atrasta galvoje KAKLO SLANKSTELINES ARTERIJOS D.P HIPOPLAZIJA, V4 SEGMENTE.as nezinau ar visa ta savijauta gali buti nuo sitos problemos.
sirdis tirta ,skydliauke tirta ,kraujas tirtas viskas kaip ir gerai.

BUCIAU DEKINGAS UZ PATARIMUS 860501108

perasg
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Sirdies problemos

2019-02-27 11:02

Sveiki,

o ar reiktų susirūpinti jei nežymiai karts nuo karto padiegia širdį?

Tender
Pranešimai: 5

2015-11-08 23:11

iagnozuotas triburio vožtuvo nesandarumas.... Jei yra turinčių širdies ydą atsiliepkit, būtų įdomu pasidalinti bėdomis : tenderis@freemail.lt

neringa
Pranešimai: 73

2015-01-13 04:01

Egidijau
Man taipogi skauda sirdies plote ir jauciu ritmo sutrikimus. As lankiausi pas kelis gydytojus, ir zinau kad priezasciu gali buti daugybe. Svarbiausia apsilankyti pas kardiologa ir pasidaryti kardiograma ir echoskopija, sie tyrimai parodys ar sirdis normaliai veikia. Jei tyrymai normalus (kaip atsitiko man), tai gali buti nervinio pobudzio arba elektriniai sutrikimai.

Egidijus
Pranešimai: 47

2015-01-04 20:01

nu budavo ir anksciau bet retai,o dabar manau kad gali but sirdis padidejusi,kaip kazkuris sportininkas minejo,kad jam taip buvo.sake daktare kad ji padidejusi nes sirdis irgi raumuo,jis irgi dideja.bandysiu truputi pailset ir mazinsiu svorius....

i
Pranešimai: 18

2015-01-02 21:01

Man taip dažnai būna,tačiau mano atveju tai nerviškai,širdies lašiukų išgeriu ir aprimsta,tarp kitko jų daug kas neįvertina!Galima pagerti SEDATIF jis natūralus,apramintų,jei ne tik pas gydytoją.Ar skausmas prasidėjo treniruojantis ar jau anksčiau?

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-02 16:01

Tu pirmiausiai eik pas kardiologa m, tegul padaro kardiograma.Mes tikrai nesame patarejai.

Egidijus
Pranešimai: 47

2015-01-01 22:01

ACIU UZ PATARIMUS

Egidijus
Pranešimai: 47

2015-01-01 21:01

Sveiki,man 22 metai,esu dirbantis zmogus.Neperseniausiai pradejau jausti tarsi skauska tarsi nemalonius jausmus sirdies plote,kazkaiptai buna kad ispila karstis,staiga dingsta apetitas,jauciu bloguma.Darbas nera labai varginantis,kelis kartus i savaite uzsiemu sportu (kulturizmu,apie 6men.)ir nezinau ko ta mano sirdele tokia nerami.Daznai i galva lenda durnos mintys,galvoju kad apie sirdi,kad ji sustos,as mirsiu ir panasiai.... Nezinau is kur tos durnos mintys ir is kur tas skausmas.PATARKIT

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių