Moksliukas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Parurezė arba urofobija

2017-02-07 15:02

Sveiki, kaip iš temos pavadinimo matote kalbėsiu apie šlapinimosi problemą. Esu pilnametis, tarp aplinkinių asmenų jaučiuosi tikrai savimi pasitikintis, tačiau kai reikia atlikti vyrišką reikaliuka, negaliu. Esu apsiskaitęs apie šią psichologinę ligą tikrai nemažai, video per youtube ir t.t..., Tačiau neradau konkrečių patarimų kaip su šia problema kovoti. Kaip ir sakiau, žinau, kad ši problema susijusi su psichologinėmis problemomis. Nežinau, ar šitame forume yra sergančių šia liga. O kas nežino kas tai tiksliai yra, tai yra socialinio nerimo sutrikimo forma, kai žmogus negali padaryti "pi pi" kai yra viešajam tuolete arba kai aplink jį yra žmonių, nors ir šeimos narių. Gal patartumėte kokius nors psichologus Kaune užsiimančius tokių problemu sprendimu. Lauksiu Jūsų atsakymų ir jei kils klausimų rašykit. Ačiū.
Dar pridėsiu, kad ši problema man labai trugdo gyvenime. Negaliu laisvai su draugais išeitį į kokiu klubą, akropolį ar pnš. Jei išeičiau, tai mane visą laiką kamuotų jausmas, kad man teks kažkokiu momentu eiti į tuoleta, o jame nieko padaryti negalėčiau.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių