titas
Pranešimai: 4

2015-06-06 14:06

labas, galima sportuoti,kilnoju sunkumus ir jauciu kartais sirdies plote skausma,bet jis staiga praeina sporto metu ir vel padideja,ir taip kinta . nezinau ar pavojinga man toliau sportuot? ar derinasi sirdies skausmas kintantis su sportu? spaudimas pas mane geras .aciu :)

Eduardas
Pranešimai: 9

2015-06-05 19:06

Mane paranoja kankina daznai, atrodo kad skauda sirdi, nors neesu isitikines, galimas dalykas, kad tai raumuo,bet negaliu ramiai miegoti paranoja kankina,atrodo, kad gali baigtis labai blguoju..Ka man daryt?

k
Pranešimai: 21

2015-05-29 05:05

Man daznai pucia pilva kas tai gali but?

daiva
Pranešimai: 281

2015-04-28 19:04

Sveiki. Labai idomi diskusija, suradau tai, kas man labai nesvetima... tik jauciuosi kiek kitaip nei pirmoji cia rasiusi pasnekove... man nuolat atrodo, kad as dustu ir greit uzdusiu... visur pritaikau sua ligas... sergu gilia depresija, gulejau Naujosios Vilnios ligoninej ir nieko ten baisaus. I ligonine guliausi pati, nes nebegalejau toliau taip gyventi... Nuolat atsikeliu pavargusi, neturiu jegu, nuotaikos ir pan. Gal yra panasius jausmus patirianciu zmoniu?

aura
Pranešimai: 22

2015-03-26 15:03

gal galeciau kuom nors padeti...

aistė
Pranešimai: 162

2015-02-21 17:02

As taip pat neperseniausiai susiduriau su sia liga,tai yra baisu,negaliu gyventi...:(
parasyki kas ieskote paguodos ir norite isgyti,manau butu ir MAN ir TAU geriau :)
boruzzele7@one.lt

mergyte
Pranešimai: 64

2015-01-07 09:01

O kokia psichoterapija tu lankai? Individualia ar grupine? Jeigu tau yra bendruomeniskumo poreikis, tai galbut tiktu grupine terapija.

romas
Pranešimai: 46

2015-01-03 18:01

Chebra, gal kas zinot kokia kita alternatyva Vasaros 5? jau vien stereotipai susije su siuo pavadinimu nemalonus, nors tikiu, kad dabar ten gydo moderniau nei gudziais tarybiniais laikais. Gal kas turit patirties ir galetumete pasidalinti? Galbut yra kokia netokia oficiali vieta/bendruomene kurioje butu gydomi zmones nuo depresijos ir panasiu psichiniu sutrikimu? Zinau, kad yra pora psichoanalizes privaciu centru, bet ten brangu, be to noretusi ne tokios "ofisines", miestiskos aplinkos. Girdejau, kad uzsienyje yra tokiu vietu/bendruomeniu/viesuju org kuriuose dirba valstybes samdomi psichoterapeutai ir gydomi zmones nuo ivairiu psichiniu sutrikimu. Be abejo, tai liecia ne "sunkius atvejus". Gal kas zinot kazka panasaus cia Lietuvoje? As irgi sergu depresija ir vaikstau pas psichoterapeuta, bet gydymas zmoniu su panasiom problemom bendruomeje yra kur kas efektyvesnis.

ieva
Pranešimai: 86

2015-01-02 14:01

O kodel taip baisu numirti????

Egidijus
Pranešimai: 47

2015-01-01 22:01

nu ir pas mane ta pati problema,bet as neinu pas gydytojus.man kazkoks tai skausmas sirdies plote,manau kad kaip rase pries tai zmones yra nuo durnu minciu,galvoju kad tuoj mirsiu ar siaip apie visokias nelaimes prisigalvoju,pilna galva durnu minciu,o nuo to sirdele karts nuo karto ima skaudet,nuotaikos nera ir apskritai noriu but vienas........

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių