lota
Pranešimai: 17

2015-10-12 11:10

Išsigydik depresiją ir praeis visi skausmai. Man buvo panašiai, skaudėjo visą kūną .Gydžiausi depresiją 1,5 m .Dingo visi skausmai.

Maja
Pranešimai: 200

2015-10-12 10:10

Va man irgi panašiai tik su desine
As cia kur beuzeinu man visu ligu
simptomai tinka Ir toks vaizdas kad
sergu visom ligom ir viena ryta neat
sikelsiu Tikrai ir dabar jau puoliau
galvoti kad man mazai beliko O vakar
darbe pasakiau tai visi puole zvengti

ji
Pranešimai: 176

2015-10-12 09:10

Na ir gydytoja, siuncia iskarto i psihiatrine...manau nueik pas kita!!!
Tie simtomai yra buve ir pas mane panasus, bet kiek zinau tai cia sirdele:(, reikia ir man eiti pasitikrinti, nes tie tirpimai, tai insulto pozimiai.

Netikek cia viena gydytoja, gal ji nera gerai kvalifikuota, man keista kad ji siulo i durnyna:(!!!..sorry kad taip ziaurei, bet susinervinau.

Erika
Pranešimai: 40

2015-10-12 07:10

Sveiki!
As sergu depresija. Man pradejo skaudeti kaire ranka, skauda po pazastim, po kaireje mente,atsirado skausmai krutineje, kaklas pradejo skaudeti, tirpsta rankos. As nezinau ka ir galvoti :( Buvau pas kardiologe, padare pora tyrimu ir pasake kad su sirdim viskas tvarkoj. Bet kada uzeina tie skausmai as vistiek galvoju kad skauda butent sirdis, ir puolu i panika. Taip ir gyvenu, vis laukiu savo mirties. As zinau, kad sveikam zmogui tai pasirodis nenormalu. Gal kas nors irgi serga ar sirgo sia nemalonia liga?Noriu paklausti kaip jus issivadavot is tos ligos? Mano gydytoja siuncia mane i Vasaros ligonine. Mane kankina mintis ar man ten pades?!Nes man atrodo kad daugiau man niekas nepades.O as dar turiu maza dukrele, ir noriu kuo greiciau atsikratyti tu skausmu ir blogu minciu. Noriu pilnavertisko gyvenimo. Net bijau kad vyras mane nepaliktu tokios visos ligotos. Nekantriai laukiu patarimu.

Erika
Pranešimai: 40

Depresija ir Vasaros 5

2015-10-12 07:10

Depresija ir Vasaros 5

monika
Pranešimai: 69

2015-09-25 13:09

Man siule dar elektroimpulsine terapija bet ji labai baisiai pasirode, girdejau kad tai tiesiog isdegina smegenis... Nezinau, kas geriau...

monika
Pranešimai: 69

2015-09-24 19:09

As gyvenau Londone, grizau, man diagnozavo depresija. Vaistai nepadeda, bandziau zudytis, gulejau ligoninej, dabar truputi geriau. Gydytoja sake padetu neuromediacine terapija, bet jos Lietuvoje nedaro, ar kas nors esat susidure?

as
Pranešimai: 571

2015-09-02 10:09

Brangieji, nesuprantu ka reiskia depresija, pastovus galvojimas, kad jau mirsi... dziaukites gyvenimu, juk jis tik vienas... isnaudokit visas galimybes uzsiimkit megstama veikla, nebukit vieni, eikit i baseina, pailsekit ir pan. Jeigu tik sedesit ir gailesites saves, tai gero tikrai nieko nebus! Pasiskaitykit straipsnius kaip gyvenimu dziaugiasi zmones, kurie neturi koju arba ranku, kurie nemato net sviesos... o Jus turite viska, galite save realizuoti bet kurioje srityje, keliauti, grozetis gamta... tik gyvenkit, dziaukites ir visi nerimai, mintys apie mirti tikrai praeis! Linkiu visiems dideles sekmes! Mylekit save!

as
Pranešimai: 571

2015-06-21 13:06

Sveiki,
As esu patyres nemazai simptomu ir zinau kaip baisu yra galvoti kad sergu mirtina liga. As rekomenduociau pasirinkti gera psichoterapeuta jei finansai leidzia ir kantriai dirbti - man padeda.
Ypac gereja tais momentais kai prisiverciu nukreipti demesi nuo simptomu prie psichologiniu problemu - is pradziu buna sunku bet issiaiskinus palengveja.
Mano supratimu simptomai ir reikalingi tam kad pasleptume tikrasias problemas.
Sekmes chebra kam nenuskilo susirgti - pasveiksit!

titas
Pranešimai: 4

2015-06-06 16:06

gal del to,jog svoris krenta,aciliepia ir sirdis?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių