Laura
Pranešimai: 92

2015-10-10 12:10

Sunku paaiskinti zodziais tai kas darosi manyje, tarsi kovociau su savo vidumi. Mane kartais kazkas stipriai slegia. As turiu drauga, tarp musu nera jokiu nesutarimu, del sito problemu neturiu. Jis daznai manes klausia kas man yra, kodel esu liudna, bet atsakyti jam nesugebu, nes nesugebu paaiskinti. AS sakiau jam, kad nesuprantu netgi, kodel ir kas man darosi ir kas vyksta su manim. Pradejus mokintis danu kalba, pries puse metu, buvau aktyvi, tiesiog daug norejau mokintis ir ismokti, ir man sekesi gerai. Dabar esu labai pasyvi, nebesiseka susikoncentruotis pamokose, tiesiog nebesiseka mokintis.
Jei draugas kuo nors mane nustebina, nemoku netgi tuo dziaugtis, o jam tai skaudu matyti, kodel taip yra. As daznai noriu buti viena, bet "savo viduje" nenoriu buti viena. As daug masciau apie tai, daug gylinausi i save, bet atsakymo taip ir neradau, bet depresijos nejauciu, kas tai...Ar tai gali buti, kaip periodas kuri turiu isgyventi. Viskas prasidejo pries 4 men. Gal tai ir ne ilgas laiko tarpas, bet pavargau nuo saves ir matyti, kaip mano zmogus, taip pat kencia su manimi. Mes gyvename Danijoje.Bet sitoj saly jauciuosi gerai. Kartais netgi atrodo, kad sekme nuo manes nusigrezusi, nuo ko viskas priklauso. Kaip su tuo kovoti ir jaustis laimingai, ir pilnavertei.

Laura
Pranešimai: 92

sunku susikoncentruoti,viskas slysta is po koju, kartais niekas neidomo, bet depresijos nejauciu

2015-10-10 12:10

sunku susikoncentruoti,viskas slysta is po koju, kartais niekas neidomo, bet depresijos nejauciu

a
Pranešimai: 262

2015-02-18 20:02

Pilnos vaistinės ne blogesnės kokybės ir ne tokių brangių...

Aldona
Pranešimai: 49

2015-02-18 20:02

Noreciau patikslinti.Ligos mus uzklumpa,kai susidaro deficitas svarbiu maistiniu medziagu musu organizme.Dingsta atsparumas,atsiranda nuovargis,truksta energijos,kankina apatija,...Butina nuolat duoti organizmui vitaminu-mineralu kompleksa.Jeigu domina geros kokybes,skambinkite:8-61630774;aldingel@takas.lt

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių