violla
Pranešimai: 980

2015-01-03 18:01

Oi, Vilte, turėk tą viltį,žinoma. Aš ilgai turėjau. Dabar-kad šiek tiek palengvėtų-noriu tik tiek. Mano gyd./su did. patirtim ir aukšta kvalif/ mane patikino,kad valdyti situaciją galima, bet višiškai pasveikti-ne.Ji sakė: kaip aš naudoju ir naudosiu vaistus nuo hipertonijos, taip jūs nuo šios ligos.Žinoma, visur egzistuoja išimtys. Tikėkitės, kas galit ten pakliūti.Man gal už per didelį optimizmą kažkada, dabar gyvenimas pastatė „į vietą“.Nesitikiu pasveikti iki iki, bet , kad neišprotėsiu, tikiu.

Leta
Pranešimai: 705

2015-01-03 18:01

Ech, tu, anonime...

violla
Pranešimai: 980

2015-01-03 18:01

Na, čia mes dar ir diskutuojam.Kiekvieno nuomonė svarbi, bet patirtis skiriasi kažkuo, tik visų bendras pagr. štrichas.Kalbėti bet kuriuo atveju gerai, tik be pykčio. Į kito kailį įlįsti labai sunku. Manau, kad visi vienas kitam linkime pasveikti, nors kiek...arba visai.

Vilte
Pranešimai: 335

2015-01-03 18:01

As galiu pasakyti tik tiek, dauguma zmoniu serga depresija, bet yra ir sunkiu atveju. Vieni pasveiksta greiciau, o kiti serga visa amziu, aisku labai noretumem pasveikti. Per 7 metus as praejau 4 psihotarapeutus. Ki pajutau pirmus pozymius depresijos mano vaikams buvo dukrai 3, o sunui 1metukai, pas gydytoja negalejau eiti, nes negaledavau ju palikti. Zinau ziuredavau i juos ir vis galvodavau, kad turiu eiti pas gydytojus del ju, kad galeciau juos uzauginti.Mano kunas budavo, kaip roboto, daznai jausdavau, kad jis ne mano, visada paziuredavau i nuotraukas, kur as budavau linksma ir noredavau vel buti tokia, bet is tokios busenos, tik vaistu pagalba gydziausi metus laiko, po 2men pertraukos, vel smarkiai pablogejo, bet turejau dirbti, nes zinojau, kad turiu rupintis vaikais, vyrui jie buvo neidomus.Dabar taip ir toliau geriu vaistus, ir nezinau, gal, kada nors ir nereikes...

Vilte
Pranešimai: 335

2015-01-03 17:01

sveiki visi...as nedingau, o tik baigiau darbeli dabar...ateikit pavaisinsiu obuoliais...

r
Pranešimai: 64

2015-01-03 17:01

O čia jau visi žinot:)

www.youtube.com/watch?v=v2GRHPM4hCI

r
Pranešimai: 64

2015-01-03 17:01

www.youtube.com/watch?v=kZIrmRfSSTA

violla
Pranešimai: 980

2015-01-03 17:01

Taigi, jei supranti ir prisipažįsti kas daros, yra tik tada vilčių kapstytis. Bet pagalbos ir supratimo labai reikia iš kitų. Šimtus kartų man buvo pasakyta:-tvarkyk savo nervus, gydykis-piktąja žodžio prasme.

guru
Pranešimai: 338

2015-01-03 17:01

Negalima sergancio psichikos ligomis itikineti,kad jie sveiki.Reikia kaip tik dziaugtis,kad jie nuosirdziai pripazysta,kad serga.

Leta
Pranešimai: 705

2015-01-03 14:01

Gaila, kad forumas tuščias, labai laukiau jūsų pagalbos, eisiu namo.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių