Leta
Pranešimai: 705

2015-01-03 14:01

Oi nuskalbė mane mano bosas, savaitgalis o aš drebančiom rankom. Mielieji, ką daryt?

violla
Pranešimai: 980

2015-01-03 13:01

Nežinau,dažniausia mano šypsena ar jumoras tarp sveikų žmonių būna su kauke.Ir jeigu linksminuos/pvz. šoku/, tai nebūtinai man tikrai linksma.Kam visam pasauliui žinoti, o daliai jų suteikti žingeidumo, svarstymų, kad kažką ne taip padariau, stebėjimo.Nesu aš hiperaktyvi,nesupraskit klaidingai.Į daugybę pasilinksminimo vietų aš visai neinu, nes man nelinksma.Ta kaukė-tai mano ginklas nuo aplinkinių. Čia Simelis labai gerai rašė, kad žmonės sako: visai ant jos ar jo nieko blogo nesimatė, o ėmė ir nusižudė...Taip, tokie greičiau „keičia adresą“...Dažnai būnu ir oficiali-jei žmogus man visai neaiškus.Negalvokit, kad aš tik kvatoju ištisai-ne ne...šiaip esu ambicinga ir piktai ar kandžiai šaipytis iš manęs neleidžiu, kertu atgal, tik dar skaudžiau.Bet už tikrą nuoširdumą mane galima nuvest toli.O jo tikrumą neblogai užuodžiu.Tokios atviros manęs kaip šitam forume niekas nematė,gal vienintelė draugė ir tai ne viską. Ir jei vyktų mūsų koks tai susitikimas-negalvokit,sunkoka pirmą kartą būtų ir man, gal pasimesčiau ir po šypsenų...Bet reikia mums įveikinėti tokius barjerus.

dr
Pranešimai: 175

2015-01-03 13:01

kaip Jūs sugebate dirbti, būti smagūs, man kai buvo blogai, tai tik slėpiaus ir liūdėjau.gėda buvo savo skausmo ir liūdno veido nenorėjau niekam rodyti.kad kitų neužterščiau.dirbau sukandusi dantis, bet buvo daug dienų, kai negalėjau dirbti, net biuleteni ėmiau.vuskas pas mane veide matosi, iš eisenos, iš susikūprinimo.na, bet tai jau praeitis.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-03 11:01

Įvykdžiau vieną anų metų plano dalį - su šeima išvykome į kelionę. Važiavome kalėdoti į Laplandiją. Na, kur kitur geriau praleisi Kalėdas, jei ne šiaurėje:)) labiausiai patiko važiuoti su šunų ir elnių traukiamom rogėm, su sniegomobiliu...važiavom žiemos pažiūrėti, ją pamatėme ir čia parsivežėme:)) Nuostabus oras, buvau slidinėti..Nors nuotaika ir šiaip sau, bet stengiuos džiaugtis gyvenimu, kol esu šioj žemėj... Visus su Naujais! tegul lydi sėkmė, o visa kita reik susikurti, stebuklus pamatyti savo akimis. Kuo švaresnis vidus, tuo akys geriau mato...Po švenčių nusprendžiau prasivalyti kūną bent jau, geriu šiandien visokias nesąmoningas sultis, pvz., juodųjų ridikų, jos tokios baisios, kad reik į lauką išeiti norint jas išgerti. kad smarvės nejausčiau. Mazochistė, matyt, aš:))))

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-03 10:01

Suprantu, na, sužlugo, sužlugo. Bet juk galima naujų planų sugalvoti, užsikabinti už kažko, keliančio aukštyn.Tie kiti žmonės tiesiog turi patys bėdų, ir nežino, kaip jums padėti. Kiekvienas mes, deja, turim gyventi savo gyvenimą. Gali kartais kam padėti ar tau kad padėtų, bet susiklijuoti ir vilkti kartu viską yra klaida, manau. Na, gerai, tebus tie vaistai, bet jie tik palaiko, nesprendžia, nekeičia. vartokite, jei būtina, bet ir judėkite visom prasmėm. Dabar atrodo taip, bet gali būti greit visai kitaip.

Roberta
Pranešimai: 723

2015-01-03 09:01

Man atrodo, jūs tokia protinga moteris, daug skaitote, ieškote, domitės netradiciniais metodais. Tikrai rasite išeitį. Man amintriptilinas atrodo baisus vaistas/nuodas. Gal bandykite kažkaip kitaip. Užglušins Jus visai, neliks Jūsų.Esate lyg graži paukštė narvelje. Reikia rasti vietą, būdą kur išskleisti sparnus. Ieškokite pamažu, įsiklausydama į save. Bijau, kad vaistai stiprūs gali užmušti tą vidinį balsą.Tapsite marionetė.O Jūs verta daug. Neįkiškite save į kampą. Pamažu, pamažu, įsiklausydama, truputį vaistais, truputį ne judėkite į priekį. To nuoširdžiai linkiu visiems, visoms, kam gerklę pjauną depresija.Tarkitės su ja, ką ji sako girdėkite. Jos neapgausi.

violla
Pranešimai: 980

2015-01-03 08:01

Ačiū, kad perspėjote mane dėl jonažolių.Bet tos nuomonės pačių medikų skiriasi.Tuomet nereikėtų vartoti ir visokių kitų, taip vadinamų papildų, nes juose yra visokio galo arba nieko.Visokiuose kompleks. papilduose ot sąrašas, kilometro.Pvz.gydytojai natūropatai griežtai prieš juos, nėra jie natūralūs.Neužtektų viso pasaulio augmenijos, kad pagamintų tūkstančius tonų vadinamų natūralių papildų.Farmacininkai blefuoja.Mažai turiu tų jonažolių, tai ir pabaiga bus.Iki.

Leta
Pranešimai: 705

2015-01-03 07:01

Sveiki vakariniai paukščiai,
Aš irgi noriu vakarais būti su jumis, vis nesugakvoju kokį interneto būdą pasirinkti. Patarkit kauniečiai, kad būtų pigu ir gerai. Darbe tai pas mus lb greitas ir daug kitų galimybių.
Aš vartoju Remeroną ir seroxatą, kol kas labai padeda. Vartoju trečias mėnuo, o depresija su pertraukom 3 metai, jei neskaityt to, kai sirgau prieš 15 metų. Ėjau ir pas psichoterapeutę. Man tiko, tik daug kainuoja.
Jūs visi daug darot, kad pasveiktumėt, aš irgi. Vaistus man kompensuoja.
Viva, džiaugiuosi, kad tavo dukrytė sveiksta, tik leisk jai išsibūti namuose. Mano dukra kai pradėjo sirgti nuo pusės metų, tai paskui sirgo visą laiką, net iki paauglystės. O dabar ji suaugus, bet turi ligų baimę ir šiaip aš ją gėl tų ligų užauginau nesavarankiška. Mano depresija tiesiogiai ar netiesiogiai susijusi su jos problemom

guru
Pranešimai: 338

2015-01-03 06:01

Jonazuoliu negalima vartoti kartu su scheminiais antidepresantais.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-02 21:01

Išsipildymo dienos, kaip anai moteriškei iš Likimo ironijos, gali tekti palaukti iki š.m. gruodžio 31 d. :) Jei neišsipildys, tai anokia čia bėda, - kam gi paskutinę metų dieną griaužtis dėl 365 jau praėjusių dienų? Vėlu bus jau graužtis, kaip, beje, ir džiaugtis – praėjo ir praėjo... Svarbu kožną dieną pragyventi su nuostata, kad viskas bus ok. Šiaip jau, nors bandau gyventi viena diena, tačiau visgi norisi, kad ateityje būtų kažkas TOKIO, ko verta būtų laukti.


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių