kontrijulija22
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: depresijos gydymas

2022-05-11 11:05

Man tvarkytis su depresija labai padėjo CBD aliejus Padeda nurimti, lengviau susikaupti, geresnė nuotaika, žodžiu, tikrai nemažai pliusų, tik pasikonsultuoti su savo gydytoju būtina, geriau neeksperimentuoti... :!:

vertina
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re:

2020-12-04 23:12

Roberta rašė:Labai gerai parašei naujas nary:)) Aš irgi, kad neužpultų beprasmybės ir kaltės jausmai, susirašau, ką turiu padaryti. Tarp būtinų ir nemalonių darbų ir reikalų įterpioju ir malonių. Na, jei gyveni, tai Turi pasirūpinti bent jau savim, savo aplinka, savo namiškiais. negalima tingėti ir leisti įsigalėti blogom nuotaikom. Kai aš nuveikiu tą ir aną, man smagiau, nes matyti rezultatas, kažkas pastūmėta į gerą pusę, ne veltui laikas praleistas. O tada būnu verta kažkuo save apsidovanoti.Tuo, kas man patinka.Labai elementari mano gramatika ir aritmetika. Gelbėjusi per juodžiausius laikus-eik ir padaryk 3 darbus, eik judėk.Jokių čia lia lia. Kažkas palygino euforija su išgėrimu alkoholio. Nu nežinau, man alkoholis nesukelia jokios euforijos, tik pasidarau apmusijusi tokia ir tiek, jėgas atima. O euforijos gal nereikia labai bijoti. Juk negalim būti save tik reguliuojantys, drungni. Kartais neblogai ir dvasinis šaltas dušas, ir malonus karštis(ne, tik nenuplikinantis:)).


Įdomi sąvoka - dvasinis šaltas dušas :D kas čia tokio?

vladas
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: depresijos gydymas

2018-06-20 16:06

Depresija - tai dažnas nusiskundimas žmonių, besikreipiančių į teta praktikus. Esu teta praktikas ir matau situacijas, kaip žmonėms ir nuo ko prasideda depresija. Dažnai tai yra savęs neigimas, nepriėmimas, nevertinimas. Siekiant pagyti reikia atrasti mus ribojančius pasąmoninius įsitikinimus. Pvz. "aš nepriimu savęs", "aš esu niekas" ir t.t. Tada su teta praktiko pagalba galima atrasti, kuo žmogui naudinga turėti depresiją. Nauda yra visada. Kitaip tos depresijos nebūtų. tarkim, kad atradom naudą, jog depresija reikalinga, nes ji leidžia pabūti vienam, susitelkti į save, leidžia mokytis vidinio augimo, ramybės ir t.t. Kai jau atrandame naudas, tuomet su teta praktikų pagalba galima transformuoti šiuos įsitikinimus tokiu būdu, kad mūsų pasąmonė žinotų, kaip mokytis ramybės, augimo ir kt. be depresijos.
Tai taip atrodo tas "gydymo" procesas. Čia aprašiau theta healing metodiką, kurią naudoja mano minėti sertifikuoti praktikai.
Norint šio metodo pagalba pagydyti depresiją, galima arba susirasti teta praktiką, kad padėtų tai padaryti arba pačiam išmokti teta healing praktikos ir pagydyti save pačiam. Tiek teta praktikus surasti, tiek užsirašyti į theta healing seminarą galima tetaklubas.lt puslapyje.

Sokolina
Pranešimai: 8
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: depresijos gydymas

2017-05-19 10:05

Sveiki, gal kas zinote ar depresijos gydymas meditacija yra veiksmingas? Pas daktarus nebuvau ir eiti nenoriu, nes dar nera taip blogai, tiesiog uzeina dienos kai nekenciu saves ir nieko nebenoriu... vaistu gerti taip pat nenoriu. Noreciau pagalbos is tu, kurie padetu pazvelgti i savo vidu is kitos puses, susitaikyti su dalykais, kurie mane slegia. Gal galite pasidalinti mintimis ir patartimi?

albertasdoba
Pranešimai: 1

2016-04-06 09:04

...taip, išbandymai nemenki, bet bandykit EITI

zunda
Pranešimai: 821

2015-12-31 21:12

šiaurei

Tie stebuklai, ar tai iš asmeninės patirties ?


vi
Pranešimai: 188

2015-12-31 21:12

Su Naujamečiu visus!

Tokia durna švente… Pirmą sykį gyvenime suvokiau jos durnumą ir beprasmiškumą. Kritinėdama miegan vos sulaukiau 2 valandos, ir griuvau į lovą. Kaip ir nesugadinta šito siurrealistinio gyvenimo pažinimo mano katė. Užtat prabudau laiminga – išsimiegojusi ir, atseit, nesuprantanti, jog gyvenimas, skaičių prasme, dar labiau priartėjo prie finišo. Tokia, blyn, fejerverkų verta šventelė... :(

Horoskopas žada, jog šie metai man, oro ženklo atstovui, bus nuostabūs. Patikėjau. :) Tikrai. O jei taip ir bus, tiek jūs čia mane ir matysite. :) Linkiu, kad ir jums taip atsitiktų.


doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-31 20:12

Tarsi miegot norisi. Labos, iki:)

www.youtube.com/watch?v=z6xCqm_6-m8feature=related

guru
Pranešimai: 338

2015-12-31 20:12

As rasiau apie kompensuojamus vaistus.

doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-31 18:12

Tarsi sapnas, jame suprasčiau, kad man padeda kažkokios pašalinės jėgos. Gražu, kai kiti mato pasaulį magiškai. Daugiau remiuosi mokslo pasiekimais, bet ir tame yla. Susipažinau su 5-6-tame praėjusio amžiaus dešimtmetyje vykdytais eksperimentais. Man įdomu, plačiau nepasakosiu, nes kitiems taps nuobodu:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių