romute
Pranešimai: 32

2015-12-31 18:12

rdquo;traumai-trumpamrdquo;, ot klaida padariau ,tikra as trauma:)

as
Pranešimai: 571

2015-12-31 14:12

sunku man klausyti zmogaus kuris kaip ir dauguma kitų pasaulyje moteru patiria isdavystes jausma,,,as pati turiu besirūpinanty manimi zmoguty ,,,bet toli grazu as to neivertinu ji skaudinu...skaudinu savo nervinga nuotaika amzeis ant jo rekiu, erzinu ji...nes pastovei man viskas yra blogai...tai man tas blogai tai anas...nezinau jei as nesusiimsiu i rankas tai prarasiu ji...jau dabar pastebejau,,kad nuo siuos depresijos mano kunas pasikeite numeciau svorio atsirado pilvukas, as jam pasidariau nepatraukli...bijau nezinau kas bus ir nesuprantu kaip man save perzenkti, savaji as...

zunda
Pranešimai: 821

2015-12-31 14:12

Su Naujaisiais !

---------------------

D

Originali tavo šventinė naktis.:) Negaliu šiandien visko suvokti kas parašyta, gal kitą dieną išmastysiu komentarą.
Šiandien labai skauda galvą, bet ne dėl to, apie ką tu dabar pagalvojai. :))

zunda
Pranešimai: 821

2015-12-31 10:12

Su Naujaisiais!!!!



Leta
Pranešimai: 705

2015-12-31 08:12

Sveiki visi,
paprastų džiaugsmų ir gerų jausmų linkiu jums naujaisiais. Ir kad mintys būtų lengvos.
Ačiū Viola už palinkėjimus man, yra tas skaidrus šaltinis, tik kartais aš nerandu kelio prie jo. Dėl apribojimų aš nesu tikra, kad jų laikytis yra gerai. Turiu omeny principinius apribojimus, liečiančius požiūrį į tai kas teisinga ir kas ne. Galutiniam rezultate tai gali atvesti į nepasitenkinimą savimi, nes laikytis vienintelio teisingo gyvenimo būdo yra sunku. Na, bet kuriuo atveju linkiu tau sėkmės.

Vilte
Pranešimai: 335

2015-12-31 04:12

Labas rytas, man nesimiega, todel isijungiau pasiziureti, ka vakar vakare rasete, net apsiverkiau beskaitydama...
Gyvenime tikrai yra sunku gyventi, kai meile yra be atsako, pati ta esu patyrusi.Ir as buvau isimylejusi vieninteli karta-savo vyra, bet pasirode, kad jis manes nemylejo, buvo isdavysciu, ir net su mano geriausem draugem...sunku net rasyti...

doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-31 00:12

Su atėjusiais:) Pirma 2010-tųjų naktis, ramaus miego:)

doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-12-30 20:12

Su Naujais zuikio ir katinėlio metais:)

guru
Pranešimai: 338

2015-12-30 19:12

Kaip besistengsciau,pas mane kazdien tapati diena ir taip jau 10metu,bet gyventi ir norisi,ir ne.Po to ka man teko patirti,as tik ponas niekas.

Vilte
Pranešimai: 335

2015-12-30 17:12

kaip gera pasidaro, kaip mes cia pasikalbame.Teko daug lankytis po to nelaimingo ivykio mano gyvenime pas gydytojus ,t.y. po cezario komplikacijos, nes buvo dideli galvos skausmai, vaiksciodavau, kaip suparalyziuota, atmintis sutrikusi, kordinacija. Dare kompiuterine tomografija, bet ,kad dar aiskiau butu buves tyrimas reikejo daryti magnetini rezonansa, bet neisejo, nes ,kai iveze mane i ta kamera, kilo panikos priepolis. As sakiau gydytojui, kad bijau siauru patalpu, tai issivyste man po baimes numirti. Dauguma, kiek teko daryti operaciju visur mokejau pinigus, ne del to, kad as ju tureciau, bet is paskutiniuju, kad jie nebutu tokie grubus, kad pasakytu nors geresni zodi, nesvarbu, kad tu moki pinigus jie geriau nepadaro, bet tik norisi ju nuosirdumo. Man butinas magnetinis rezonansas, bet, kaip save nuraminti, net nezinau.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių