Leta
Pranešimai: 705

2015-01-05 11:01

Mano darbai su popieriais, reikia parengti paslaugų pirkimo dokumentus. Ir be to, reikia apsipirkti ir šiaip susiruošti atostogoms. O tu gal ir naujoj vietoj prieisi prie kompiuterio, iš anksto nepergyvenk, nes gali būti be reikalo. Nerimas tuo ir pasižymi, kad nerimaujam be konkrečios priežasties. Pailsėk per šitą savaitę, jei nedirbi

violla
Pranešimai: 980

2015-01-05 09:01

Ja, va tau ir palaikymo komanda...kai reikia pagalbos ir nėra...na, nieko, gal praeis,bandysiu išsižliumbti, bet, kad nebyra ašaros. Negaliu niekam pasisakyti, nes vėl nustebs: ir vėl tau užėjo?...ko tau trūksta...Aš jau visiem nusibodau, o daugiausia pati sau...

violla
Pranešimai: 980

2015-01-05 08:01

Sveiki, visi, šiandien. Visi dingo...ar visi pasveiko ir švenčia.?..Iki.

Leta
Pranešimai: 705

2015-01-05 07:01

Pagaliau sutvarkė mūsų puslapį, smagu.
Stiprybės visiems, man jos irgi reikia. Turiu per šią savaitę padaryti visą eilę darbų, nes paskui dvi savaites atostogausiu. Jaučiu dėl to įtampą, na toks yra gyvenimas.
O tavo klaidos Slimai, gal kažką reiškia? Taip aiškina psichologai, atseit niekas nebūna be prasmės:)

doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-01-04 23:01

Šaunu, Zunda, kad atsiliepei. Tarsi pasijaučiau niekam nereikalingu arkliu (žymiųjų penkiakovininkų). Dar grybauju naktyje, bet miegas laužia:) Gamta.

zunda
Pranešimai: 821

2015-01-04 22:01

D

Gerai pagalvojus, tai kam turėtų rūpėti, ką mes čia rašinėjam, ir apie ką. Ir koks tas forumo formatas, jei vis tiek niekas daugiau nerašo. Kai kam nors reikės paguodos ar dar ko nors, aš atsiliepsiu ir į jų šauksmą. Mes abudu jau gi seniai lyg susitarę apie ligas nekalbam. Gal retkarčiais aš neišlaikau visko savyje. Ir man visai norisi sužinoti ką nors naujo, nes gal dėl mano gyvenimo būdo, ar jau prasideda asmenybės degradacija, kad aš vis sunkiau randu kažką negirdėto, nematyto. Ir visai smagu kai kas nors pametėja naujieną.

O kad tu girdėtum, kokią muziką dabar klausau, smagiai pasišaipytum. :))))

zunda
Pranešimai: 821

2015-01-04 21:01

D

Tada tau reikia rašyti - labas paryčiais - :) Tokiu metu tikrai miegu, tai susitiksim ties "Debesų gatvės ir Saldaus Miego alėjos kampu" :)
"Adreso" autorius R. Bachas.

zunda
Pranešimai: 821

2015-01-04 21:01

SUPYKAU ! Mane atakuoja kompiuterinis virusas! Migruoju is cia. Labos nakties.

zunda
Pranešimai: 821

2015-01-04 21:01

Kai sugebesiu laikytis tos dienotvarkes ar plano, tada as nebebusiu as, o tie teoriniai pamokymai jau seniai seniai zinomi, bet..........

zunda
Pranešimai: 821

2015-01-04 20:01

Tiesiog Vandeniu klubas :)) Metus prognozuoja gerus, tik viena islyga yra - reikia laikytis drausmes, o cia jau mes ir pasireiskiame visu vandenisko tipo grazumu :)) Taigi reiketu gero prievaizdo su bizunu rankoj.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių