nogu
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Vaikų keistas elgesys

2022-03-28 12:03

Sveiki,

o į gydytoją nebandėte kreiptis?

mamukas1379
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Vaikų keistas elgesys

2016-08-29 23:08

Sveiki. Turiu šiokia tokia problema dėl vaikų nenormalaus elgesio. Mano dvynukams neseniai sukako 4 metukai. Tai maždaug nuo 3 metukų jų elgesys pasikeitė prieš tai buvo viskas ramiai. Iki 3 metukų jie kakojo ir sisiojimo į kelnes bet pasakydavo kada pridarė į kelnės. Karts nuo karto eidavo ant puoduko padarydavo o nuo 3 gimtadienio viskas pasikeitė aukštyn kojom. Kai buvo jiems apie 3 metukai važiavome į mišką pasivaikščioti o tada jie netikėtai prikakojo į kelnės ir man nieko nesakė. Eidami mišku jie kažkodėl norėjo kišti rankas į kelnės bet neišdrįso o jie pradėjo trinti užpakalį į medžius ir aš į tai nekreipiau dėmesio galvojau nešti. Ėjome toliau tai sūnus vienas po kito įkišo rankas į apatinius ir laikė rankas ten. Eidami prie mašinos pamačiau kad jie vis dar laiko įkiše rankas tai paprašiau kad ištrauktų rankas jie nenorėjo. Priėjau prie jų ištraukiau abiejų rankas ir pamačiau kad išmatomis išteptas visas užpakalis. Mašinoje turėjau tualetinio popieriaus tai nuvariau ir važiavome namo. Pravažiavę nuprausiau aprengiau ir nuėjo žaisti. Po kelių dienų mane pakvietė į svečius. Mes nuėjome pas draugę į svečius. Eidami pas draugę užsukome į parduotuvę nusipirkti skanėstų. Atėję paskambinome į duris atėjo ir mus įleido pasisveikinome. Drauge turi dukra maždaug 3 metukų kuri turi rimtų tuštinimosi problemų tai ji vaikšto visada su sauskelnėmis be jų niekur. Visi pabuvoję kartu sakiau kad eitu pažaisti su drauge. Mes abu kalbamės ji man pradėjo pasakoti kaip sunku yra su ja susitvarkyti pinigai greitai nyksta neišeina net kelių eurų sutaupyti. Man pasakojo viską o mūsų vaikai žaidžia kitame kambaryje. Mano vaikai žaidžia su drauge. Kai ji kakoja ji nejaučia kad kakoja tai ji toliau žaidžia. Sūnūs paklausė kas čia per dalykas? Ji nežinau. Draugė tuo tarpu nuėjo į virtuvę pašildyti vandens arbatai. Aš klausiausi ką jie kalba. Mes abi geriame arbata šnekames. Draugė nuėjo į tualetą o aš sėdžiu geriu arbata ir laukiu ir klausiausi apie ką kalbasi. Mano atžalos klausia galime pažiūrėti kas ten yra ji be abejo galite. Sūnūs įkišo rankas jai į sauskelnės ir pradėjo terlioti ją. Atėjau pas juos pamačiau kad abu sukišo rankas ir ten kažką darantys. Drauges dukrai numoviau kelnės nusegiau sauskelnės ir pamačiau kad ji buvo apsikakojusi o sūnūs žaidė su išmatomis ir ištepliojo jai užpakalį dalį kojų ir visą nugara. Tada paprašiau kad einame į tualetą. Nuėję nuprausiau ir draugė pamatė tai savo dukra nuprausė ir apmovė naujas sauskelnės. Po pusvalandžio išėjome. Po kelių dienų darželyje jie vėl apsikakojo auklėtojos akivaizdoje bet nesakė nieko nuėjo su draugais žaisti o auklėtoja nuvedė ir nuprause. Po savaitės laiko darželyje jie vėl apsikakojo tik nuėjo toliau nuo auklėtojos kad nematytų. Auklėtoja pamatė juos ir pakvietė kad pareitų bet niekur jie nėjo auklėtoja pamatė kad abu sau į kelnes yra įkišę rankas ir teplioja save. Nuėjus į vonią buvo visa kūnas išmatomis iškeptas išskyrus veidą ir dalis kojų. Kai atėjau man viską papasakojo kas buvo. Tai truko apie 2 mėnesius po to apsiramino kakojo į puoduką. Po poros savaičių vėl prasidėjo kakojomas ir sisiojimas. Budami darželyje viena diena užsimanė sūnus kakoti bet nenorėjo sėstis ant puoduko tai paprašė brolio kad atsigultu tai jam į burną kakojo ir viską ką kakojo suvalgė. Atėjo pas draugų ir žaidė auklėtoja pamatė kad vienam mano sūnui kažkodėl yra murzinas veidas. Pažiūrėjo atidžiau pamatė kad tai yra išmatos. Nuėjo atprausti. Maždaug po 1 savaites laiko kai abu susirgo. Sirgo apie 3 savaites o tos 3 savaites man buvo tikras pragaras. Kas 2-3 dienas kakojo tai yra viskas gerai bet ne ten kur reikia. Viena diena atsikėliau anksti ir pamačiau tai. Abu nuserge nuogai. Nuserenge paprašo kad atsigultu atsigulęs pradeda sisioti į burną ir taip daro vienas kitam. Paskui paprašo kad atsigultu vėl tada atstato užpakalį atsisėda ant veido ir kakoja į burną kakoja ir valgo abu. Kai nebėra iš ko kakoti tai vienas kitą įkiša ranką į užpakalį kad ištrauktų viską ir išteplioja vienas kitą. Tai truko iki 4 gimtadienio. Viena kartą buvo atvažiavusi drauge nakčiai tai palikau juos tris miegoti kartu. Atsikėlusios pamatėme labai baisu vaizdą. Visi išmatomis išsiteplioje burnos visos išmatomis ištepliotos tai reiškia kad valgė vieno kito išmatas. Sulaikius 4 gimtadienio pasikeitė charakteris. Eidami į parduotuvę pamatydavo sauskelnes ir paprašydavo kad nupirkčiau jeigu pasakiau kad nepirksiu tai jie tiek verkia kol apsikakoja apsisisioja kartais apsivemia. Tai tenka nupirkti. Abu apsimauna ir vaiško laimingi. Kakoja kiekvieną dieną sisioja ten pat ir neleidžia pakeisti 3-4 dienas. Atrodo jiems kad jau laikas tai rytais jie atsibunda nusimauna sauskelnės įkiša savo galva į sauskelnės ir suvalgo savo išmatas išspaudžia savo sisiuka ir išgeria ir vėl apsimauna. Aš atsikeliu nuptausiu veidą ir jie paprašo kad pakeisčiau sauskelnės į naujas. Tai jau vyksta ilgą laiką. Patarkite ką daryti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių