drauge
Pranešimai: 9

2015-08-24 06:08

prastai ir man. Vaistu negeriu ir nenoriu psichologu. Tikiuosi kad kazkas pasikeis, bandau kazka keisti. Bet kasdien jauciuosi prastai. Paskaitau knygu, kurios siek tiek padeda. Gal galetumete rekomenduoti kokiu knygu?

m
Pranešimai: 24

2015-08-23 17:08

"as", tau is vis depresiju jauciu nebuna. Nes jei prisigerciau, tai matyt is depresijos is vis neislipciau.
Galima sakyti, kad nuolatos gyvenu sitokioje stadijoje. Kai kas gali bandyti tiesiog uzsiimti sportu, menu, rasyba ar kitkuo, kad tik nukreiptum mintis nuo dugno. Taciau tai padaryti labai sunku. As su savim kovoju bandydamas itikinti, kad tai tik hormonai, kurie suletes. Bet kuo toliau tuo prasciau veikia. Depresija alina organizma, kas tik dar labiau gadina nuotaika. Antidepresantus pradejau gerti neseniai. Ziuresiu ar veikia.
Bet vis dar tikiu, kad su laiku praeis. Kazkas tiesiog turi atsitikti, kas pakeis poziuri i gyvenima.
Skaitykit knygas, bandykit gyventi veikeju gyvenimus, nes tai irgi siek tiek padeda. Aisku ne kokias vienadienes knygeles skaityti reiketu.

as
Pranešimai: 571

2015-08-23 16:08

man labiausiai patinka prisigert ir viska pamirst viska girtas apgalvoju ryta galvoju kas man ten buvo uzeje ir pradedu juoktis, aisku reikia gerti ne vienam ir eiti gerai pasilinksminti i koki kluba, ir butinai gerai issitaskyt, kad sunku butu ryta is lovos issirist, tada 100% depresijos nebebun. pabandykit as taip darau, tai man depresija ilgai nebuna. :)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-31 05:07

Turiu priešų, turiu ir draugų. Vieni pritaria, kiti peikia. Svarbiausia, kad nėra abejingų. Tik pastipusį šunį visi apeina.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-30 18:07

Visi

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-30 13:07

Labai įdomu opozicinės MERGAIČIŲ frakcijos nuomonę išklausyti.

Iki šiol elgėtės gana keistai - barškinote tuščiai bliūdais tuščioje vietoje. Neužmirškite bent savo nikų teisingai parašyti.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-30 09:07

Ale chytros!

Brigitad123
Pranešimai: 2

2015-06-08 08:06

Sveiki, jei kam įdomu kaip sau padėti, paskaitykit :)
zinom.lt/?p=6562preview=truepreview_id=6562preview_nonce=bfbc045166

Mi
Pranešimai: 6

2015-05-29 09:05

As labai daznai isgyvenu tokius kritinius momentus. Man labiausiai padeda vienatve, pasivaiksciojimas gamtoje, isiklausymas i pauksciu ciulbejima, misko osima ir pan. Tai tikrai labai nuramina.

vakaris
Pranešimai: 2

2015-05-28 20:05

zinau kad ir vaistai nevisada padeda,bet butu neprolas duoti pasiulimu jaunimui ir siaip zmonem ka daryti depresijos metu kai buna jau kaip cia pasakius krastutines situacijos kai vos neprieina iki savizudybes..pateikti budu kaip sau padeti paciam,bent jau nuraminti save sunkiausiais momentais,nes tikrai daugkas nepripazysta vaistu ir psichologu..

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių