Danutė
Pranešimai: 65

2015-12-22 15:12

Kūdikis mums gimė, sūnus mums duotas. Ant jo peties viešpatavimas, jis bus vadinamas Nuostabusis, Patarėjas, Galingasis Dievas, Amžinasis Tėvas, Ramybės Kunigaikštis (Iz 9, 6). Su Kalėdomis. Ramybės jums visiems.

neringa
Pranešimai: 73

2015-12-22 08:12

MErgaitės, nenusileiskite. Jei jau geria, ranką kelia - viskas - jums ne pakeliui. Neverta aukoti savęs, savo gyvenimi, vaikų sveikatos dėl pijoko. Neseniai ir pati patyriau smurtą. TRejus metus kentėjau. Džiaugiuosi, kad ryžausi ir išėjau. Paisėmiau tik savo svarbiausią turtą - 3 vaikus. Dabar vaikai ramiai naktimis miega, nebijo išdykauti ir žaisti. Jau neklausia ar tėvelis negirtas. Nes jo nėra. Ramybė svarbiau už viską. Būkite stiprios.

Maja
Pranešimai: 200

2015-12-22 08:12

Oi tu Debesėli kiek gi tokių yra kurie gali
savimi pasirūpinti finansiškai Na gal S Geda
gal ir galėjo bet bijojo pripažinti O reikėjo
Matai kitų akyse besigydantis žmogus užsitar
nauja pagarbą o jam atrodo kad visi jo nemėgs
šaipysis Deja tokia realybė Linksmų švenčių
Ramybės visiems gero Kalėdiško oro

valdas
Pranešimai: 45

2015-12-22 00:12

manau jei nebepadeda valia gydditis verta bet kokiais metodais .

geraltas
Pranešimai: 21

2015-12-21 21:12

DEBESĖLIUI Suvienykim jėgas,gal nereikia pjautynių ginant savo nuomonę.Taip bus daugiau naudos.Tai-tik mano nuomonė.Kaip galvojat Jūs?

geraltas
Pranešimai: 21

2015-12-21 21:12

Alkoholinė autobiografija.Be kai kurių detalių,kurios gali paliesti man vis dar artimus žmones...Gimiau 1962m.Mokykloje buvau penketukininkas,matematikų olimpiados ir t.t.Nebaigęs konkursinės grupės,1979m. nuėjau dirbti.18metų.Į alkoholio gamyklą.Darbo liaudį tada gerbė,gerai mokėjo.Po 2metų-kariuomenė.Ačiū Dievui.Grįžęs apsivedžiau.2mergaitės.Auksas,ne vaikai.Po algos išgerti-priklauso.Po 10metų-skyrybos-apšvietė viešpats moteriai protą.Susiradau tokią pačią :)))Ji-mirus.Nuo alkoholio.Jojau "ant arklių",išprotėjęs vos nenudūriau tetos-kaip sustojau per pusmetrį,nežinau.Pragėriau butą,du bendrabučius.Čia-viskas sutrumpinta,be smulkmenų.Kaip minėjau,2002metais įsiuvo"esperal".Po dviejų metų susipažinau su nuostabia moterimi.Turi berniuką ir mergaitę.Tegu neįsižeidžia-mes turim.Aš taip galvoju.Sakau-įmanoma,privaloma bent susikauti su žalia gyvate.Visiems,kurie turit problemų dėl alkoholio,sakau:JŪS GALIT,PRIVALOT!!! Žinau,kad būnat geri.Kada-nesvarbu.Būnat ryžtingi.Bet būnat! Jei bus lengviau,darykit kaip aš.Kad būtų lengviau,žiūrėjau į buvusius buteliadraugius ir kartojau sau-"jie nemoka net gyventi,aš parodysiu jiems,kaip reikia mirti".Pasirodė,kad daugelio nėra jau tarp gyvųjų.O aš gyvenu.

geraltas
Pranešimai: 21

2015-12-21 21:12

Kaip Tarybiniais laikais:VSEM,VSEM,VSEM !!! Vilnius,Savanorių pr.74 tel.nr.852333709. Gyd.Iljinas.Man tai padėjo. Atvykau į skyrių 2002metais.Nemeluosiu,prieš porą metų pagalvojau,kad esu stiprus. 10 dienų be prošvaistės pyliau.Po penkerių metų blaivybės.KVAILYS.Kai po savaitės sugebėjau mastyti,norėjosi nusišauti.Cituoju "alkoholizmas-tai kaip diabetas.Jo neišgydysi,su juo reikia susitaikyti".Metę gerti,nepasidaro šventaisiais,bet tik tas,kuris metė šitą mėšlą,mane supras.

geraltas
Pranešimai: 21

2015-12-21 20:12

ryski,asara-atsiliepkit.

geraltas
Pranešimai: 21

2015-12-21 20:12

Jūs man? Jei pavėlavau,atleiskit.Seniau rašiau kaip artūras.Po to pamiršau,kad tai tik pradžia.Be pabaigos.Parašykit,ko reikia. Jei reiks,duosiu tel.nr. Atrodo,anksčiau buvau parašęs.Kur gyvenat,kokiam mieste? Smulkiau nereikia.

debeselis
Pranešimai: 142

2015-12-21 15:12

Maja,ne visi Prancuzijos gyventojai arabai.Dar truputis yra islikusiu europieciu :-) Tas komentaras tikras,tai savo akimis matancio ir savo kailiu ta siauba patiriancio alkoholiko zodziai.Alkoholizmas nesirenka,jo yra visur,kur iteisintas alkoholio vartojimas.
Idomu kitkas.Isgalintiems finansiskai bei teisiskai savimi pasirupinti alkoholikams atsiranda galimybes isvaziuoti gydymui, reabilitacijai bei mokymuisi gyventi negeriant i kitas salis.Pagalvojau,kad tai labai gundanti perspektyva negalintiems perlipti per savo ambicijas cia,Lietuvoje.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 27 ir 0 svečių