nojus
Pranešimai: 3

2015-01-10 11:01

s.m.sausio 13d.16 val.kaune,rest.SIMTAS.TARPTAUTINES VEIKLIUJU ZMONIU BENDRIJOS B A N K E T A S.Ten visus kviecia,visu su dziaugsmu laukia.

nojus
Pranešimai: 3

2015-01-10 11:01

vzb banketuose tikrai vyksta nuostabus dalykai.svarbiausia,ten tikrai jauciamas VIESPATIES buvimas.SV.DVASIOS veikimu,per paprastus vyrus,VIESPATS daro stebuklus.Islaisvina,gydo,pakeicia gyvenimus.

irena
Pranešimai: 57

2015-01-10 07:01

sv.raste parasyta;prasykite ir jums bus duota...tik JEZUS KRISTUS gali islaisvinti is priklausomybes alhogoliui.Mes su vyru meldemes,prasem ir VIESPATS isgirdo.Vyras negeria.Aciu JEZUI.

irena
Pranešimai: 57

2015-01-10 07:01

sv.raste parasyta;prasykite ir jums bus duota...tik JEZUS KRISTUS gali islaisvinti is priklausomybes alhogoliui.Mes su vyru meldemes,prasem ir VIESPATS isgirdo.Vyras negeria.Aciu JEZUI.

Laura
Pranešimai: 92

2015-01-09 16:01

gal kas galetu atsakyt man i situs klausimus?
kokias ligas sukelia rukymas?
kokios medziagos patenka i rukanciojo organizma?

vaiva
Pranešimai: 53

2015-01-09 16:01

Bandau padeti savo vyrui kuris kuo toliau tuo labiau grimsta..Jis pripazysta savo beda, bet taip ir nieko nesiima, nes lyg ir netiki, kad jam kas gali padeti. Jo draugai siulo man skelbti jam ultimatuma: susiimi (koduojiesi ar kt) arba skiriames. As dar ieskau kitu keliu, jis praso padeti.. Ar gali kas parasyti apie "uzsikodavima"? Kas tai yra suprantu..Kiek tai veiksminga? Vyras sako girdejes, kad uzsikodavus "esi irasomas" i kazkokia iskaita ir tada, atseit tavo darbo knygutej jau bus irasas apie TAI visam gyvenimui, ir ieskant darbo aisku tai nebutu pliusas... Man tai vienodai rodo bus ar ne, bet manau, kad tai dabartiniais laikais anonimiska...

geraltas
Pranešimai: 21

2015-01-09 08:01

Mano nuomonė gali,o gal ir yra klaidinga.Bet teigiau ir teigsiu tą patį-jūs vergaujat alkoholikams.Jūs jiems reikalingi tada,kai užsimano ėsti,reikia skalbti jų skudurus,duoti pinigų pagirioms(amžinoms).Seniau sakiau-bėkit.Dabar sakau: neturit proto- kentėkit.Ir kiek laiko kentėsit,tiek galit išbraukti iš savo gyvenimo.Kai kada nors(tikiuosi) sugebėsit mesti savo brangiausias mėšlo krūvas,atsiminsit mano žodžius.Tik laikas jau bus prarastas.Jo dar niekas,niekam,niekada negrąžino.Sėkmės :)

xx
Pranešimai: 27

2015-01-08 22:01

gal galite pasakyti kur vilniuje galima kreiptis del alkoholizmo gydymosi?

valentina
Pranešimai: 49

2015-01-08 22:01

Skirtingi žmonės-skirtingi pagalbos būdai.Mane iš alkoholizmo liūno ištraukė G.Šičko metodo pagalba.Be
jokio medikamentinio gydymo.Tačiau,jei jaučiatės šindieną labai blogai-kreipkitės detoksikacijos į Priklausomybės ligų centrą/ten gali pasakyti,kaip tai padaryti ir anonimiškai/.Vėliau skambinkite tel. Vilniuje 262-02-51

nezinomoji
Pranešimai: 6

2015-01-08 18:01

Moterys Jus vargstat su savo vyrais, o ką man daryt,mano sūnus geria jau vienas. Svarbiausia,kad turi nuostabia zmona,vaikus, dar darba.Jus vyru galit atsisakyt ,o motinai ką daryt.Zmona jį švarys pas mane pareis,ne suniukas neišmesi.Kalbinam visokiais būdais,gal vyks pas psichologą nutemt,bet dar neaišku

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių