Maja
Pranešimai: 200

2015-12-21 07:12

Kažkaip sunku patikėti kad Prancūzijoj pilnos
ligoninės sanatorijos žmonių sergančių alkoho
lizmu Man atrodo kad tik pas mus jų pilna o visur kitur jų mažiau Tik pas mus galima prasiger
ti visą gyvenimą einant į darbą Nemanau kad dar kažkur galima dirbti girtam O čia tai jau
nuo amžių galima ir dirbti ir gerti tuo pačiu me
tu.

stepas
Pranešimai: 3

2015-12-19 11:12

Ačių už komentarą. Tikėjausi susilaukti kritikos.

Marina
Pranešimai: 45

2015-12-19 07:12

Sveikinu visus su artejanciom SVENTEM!Visem blaivybes ir kantrybes!

stepas
Pranešimai: 3

2015-12-18 14:12

Aš esu naujokas šiame puslapyje bet turėjau penkerių metų alkoholio naudojimo stažą.Po paskutinio išgėrimo supratau, jog aš negaliu ir man negalima vartoti. Sustojo organizmo funkcijos, turėjau daryti keletą kartų valymą.Kai atsipeikėjau man pasidarė baisu, nes supratau jog aš nebesuvokiau atitinkamomis aplinkybėmis kaip man pasielgti vienu ar kitu atveju.Pradėjau gydytis medikamentais, pagerėjo. Esu uždaro būdo ir bijau pasakyti ką nors netaip ir jaučiu emocinę įtampą. Nežinau kaip įvertnti visa tai, ar tai alkoholio pasekmės ar tai psichologinės problemos...depresija ir panašiai. Dabar vartojant medikamentus nejaučiu jokio potraukio ir kita vertus supratau pats jog toliau nenoriu taip gyventi.Negaliu suprasti ar man reia toliau gydytis kokioje nors programoje , ar pas psichologus o gal nekreipti į nieką dėmesio, gyventi ir tobulėti pačiam?
Gal pakomentuotumėte kaip buvo pas Jus, nes aš šiandien jaučiuosi kaip sveikas mąstantis žmogus tik su uždaru būdu .

Marina
Pranešimai: 45

2015-12-18 07:12

Linku visems forumo lankytojams per Sventes rsquo;rsquo;NEKELT PIRMOSrsquo;rsquo; ir tems kas turi problema su alkoholiu ir aplinkiniams,kurie nenori susgundit kitu.SEKMES

lena
Pranešimai: 18

2015-12-17 14:12

Į AA eisiu rytoj ir pirmą kartą. Girdėjau labai daug gerų atsiliepimų, viliuosi, kad man padės. Informacija tel 118, pasakot miestą, kuriame norite lankyti,pasako telefono numerį, pasiskambinsit ir pasakys kur ir kada vyksta susirinkimai.

lena
Pranešimai: 18

2015-12-17 12:12

Negeriančiai. Ačiū, reikės nusipirkti priepoliams malšinti, bet tikiuosi, kad AA susirinkimai man padės.

deimantas
Pranešimai: 32

2015-12-17 10:12

Sveikinu ir linkiu SEKMES,Lena!

lena
Pranešimai: 18

2015-12-17 07:12

Palinkėkit man sėkmės. Rytoj einu į AA susirinkimą. Gal bus kiek geriau. Juk amžinai vaistų negersiu. Kol 2 metus gėriau Lideviną, viskas buvo o.k.mečiau-ir vėl tas pats.

dalia
Pranešimai: 175

2015-12-15 15:12

pasirodo turiu rimtą bėdą - kas keli mėnesiai man kartojasi "zapojai". Paskutinis iki tokio lygio, kad po gimtadienio į darbą dvi dienas ėjau girta, o kitą dieną iš vis atsiprašiau. Sustojau labai labai... sunkiai. Dabar iš šono atrodo, kad tai ne man nutiko, kad tai eilinis nesusipratimas, kad kito karto nebus. Bet jei nieko nedarysiu - BUS. Šiaip lyg neturiu potraukio gerti, nors kartais irgi užeina, tik nesibaigia daugiadienėm. Mano meil: dalyte177@one.lt. Parašykit, bet kas, kas tik galit patart, ar tokio pat likimo sesės, padėsim viena kitai. Ačiū iš anksto. Klaipėda

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių