Marina
Pranešimai: 45

2015-01-08 06:01

Maja,Vida,kur dingote?Kaip sekasi?Man seni metai pasibaige rsquo;rsquo;kiauliskairsquo;rsquo;,ir neturiu jokios notaikos artimesniam laikui.Nors pati esu alkoholike ir man atrode ,kad suvokiu,kad cia yra lyga,bet paskutiniu metu NEKENCIU visus geriancius,noresi paimt sautuva ir atsikratit ju visu be isimtes

Danutė
Pranešimai: 65

2015-01-07 19:01

As itariu, kad anoniminiose kartais klesti neistikimybe, kai vyrai ima rinktis be zmonu.

dalia
Pranešimai: 175

2015-01-07 13:01

Ačiū Oli. O kaip tą daktarą rasti, jis ten ir dirba, tame KLPC? Reikia pasiryžti ir nueiti, pradžiai nors pakalbėt. Apie Minesotos programą šiokį tokį įspūdį susidarau. O kuo skiriasi Šičko metodas, ar galit kas paaiškint?

Marina
Pranešimai: 45

2015-01-06 07:01

sausio 19 d.Palangoj bus didele AA konfererencija,paprastai i Palanga atvaziuoja labai daug zmoniu ,turinciu problemu su alkoholiu,taip pat ju artimeji.Gal ka sudomins?

deimantas
Pranešimai: 32

2015-01-05 15:01

Sveiki.Labas,Dalia.Suprask,as rasau,kad blaivybe nuostabi.Bet tuo paciu ir sunki.Rasau cia,nes dabar dziaugiuosi gyvenimu,nors,kai geriau,tam tikra laika irgi dziaugiausi,o gal greiciausia tai buvo tik iliuzija.Dabar turiu palyginimui du savo gyvenimo budus.
Kaip nustot gert?Va cia as ,manau,esu bejegis kazkam pagelbet postringaudamas ir snekedamas.Kol taurele man nekenke arba kol kenke,bet galvojau,kad vis dar yra iseitis ar saikingai ismokt gert,ar yra ka dar apkaltint,geriau.Bandziau daug budu,kad nesusikomplikuot savo padeties begeriant.Bet man pavykdavo labai retai.Tada as saviskiams puikuodavaus,kad moku laikytis saiko.Bet po kurio laiko visas gerimas pavirsdavo i tragedija.Ir kai nebeliko prosvaisciu,vilties,kad isgeres sugebesiu kontroliuoti save ir mane supanti pasauli-lioviausi,sunkiai,skausmingai su didziuliu valymusi is vidaus,kuris vyksta iki siol ir dar ilgai,manau vyks ar bent noreciau,kad taip butu.
Dabar stai rukau,kaip traukinys,o mest noriu,bet tik pavirsutiniskai.Zinau,kad kentesiu.Rukydamas kenciu,bet kol kas maziau,nei kentesiu mesdamas.Ta zinau,nes buvau 2 kart metes.Manau,kai rukymas pasidarys sunkesnis uz metima rukyti,tada ir mesiu.Arba kai ispjaus plauti.Zodziu,kai ivyks beda.Lygiai taip yra ir su metimu gert.
Taip yra su manim.
Kad reikia alkoholiu malsinti susikaupusias psichologines bedas savaitgaliais,ka ir darydavau ir savo gerimo priezasti daznai ivardindavau,kaip itampa,manau ,kad dabar man tai yra juokinga paciam is savo praeities mastymo budo.Taip,taip-mastymo budo!Visada sakydavau-as toks,as nepasikeisiu.....Nes nenorejau keistis.Norejau keisti viska,kas mane erzino.Nepavyko.Geriau,keikiau gerdamas.Vistiek nepavyko.Vel uzburtas ratas.Kol atsiduriau dugne.Dvasiniam dugne.Greit,ir aciu Dievui,supratau,kad viskas,kas mane erzino,palaipsniui nustojo erzine.Ne-tai nepasikeite.Pradejau keistis as.Minesotos pagalba.Savo noro,pasiekus dugna,pagalba.Visu artimuju,kurie man sake,ka as darau,kam geriu,pagalba.Bet PIRMOJE EILEJE-SAVO NORO mest gert,keis savo gyvenimo buda pagalba.

vilija
Pranešimai: 36

2015-01-05 14:01

sveiki,suprantu kad reikia bėgti kuo toliau bet kur kai neturi butą padalins pusiau ir paliks alkoholiką gyventi , tai man bus dar blogiau tas pats matyti kasdien o jis gražiuoju nesutinka kad pasidalintume ir atskirai kas sau nusipirkę kur gyventi gyventume, odabar tai daro tur but tyčia aš gyvenu ne didmestyje , kad galėčiau kur kreiptis kur suteikiama moterims psicholiginė ar teisinė konsultacija ar pagalba, dirbu bet nežinau ar ilgai nes čia nėra darbų, kad aš būčiau nepriklausoma nuo jo tai seniai būčiau bėgusi ir viską palikusi bet kai žinai kad neturėsi kur gyventi ir ką valgyti tai baisuir kai neturi jokių garantijų ar dar dirbsi tai tas baisu .......malonu kad kažkas dar tau bando patarti bet nežinau kaip išsivaduoti nes nieko nebematau..........

dalia
Pranešimai: 175

2015-01-04 15:01

Lena, kur dingai? Po gruodžio 19d. nebesimato, ar palūžai per šventes? Kaip tie AA susirinkimai? Kas galit parašyt, kur dar internete vyksta diskusijos tarp geriančių, čia, matyt, retas kas užsuka. Ar Klaipėdoj yra koks stiprus psichiatras - narkologas, apart O.Dutovo. Vilniuj per internetą be problemų gali rast specų, o čia - paskambinau į psich.polikliniką, na, nors patarkit kokį gydytoją: atsiduso, tokios informacijos neteikiam. Ar Klaipėdoj taikomas kur tas Šičko metodas, Ar ta Minesotos programa. Tiek norisi informacijos, o gavau, ačiū Deimantui, porą laiškų, deja, ten pagrinde rašo kaip gera būt blaivam. Aš manau turiu ir psichologinių bėdų, todėl man kitą kart ta čėrka tokia skani. O valdiškoj įstaigoj nepadės, nešt kyšį - kurių galų, saldainių neužteks, jau geriau privačiai nueit

marius
Pranešimai: 82

2015-01-04 11:01

Siais metais busiu su AA.

Irma
Pranešimai: 30

2015-01-02 15:01

alkoholikus pakart maza, tada zinotu kitiSugadinti aplink supanciu zmoniu gyvenimai.

Marinaj
Pranešimai: 1

2015-01-01 18:01

Sveiki,senai buvau forume.Sveikinu visus su 2010 metais,kad musu gyvenime nebutu tiek stikliuku kilnojamu.Gerai,kad atsiranda nauju zmoniu.Ar kam padejao?Debeselis,kur tu?Nematau tavo postulatu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių