DavidOwen
Pranešimai: 1

2016-04-08 04:04

I have a great joy writing this article to share the wonderful work Dr Adura, I never believed in Spells or Magic until I met this special spell caster called Dr Adura,the woman i wanted to marry left me 2 months to our weeding ceremony and my life was turned upside down,she was with me for 4 years and i really love her so much,she left me for another man with no reasons,when i called her she never picked up my calls and she don’t want to see me around her,but one day i was checking a friend blog when i suddenly saw a comment on how Dr Adura helped a man to bring back his ex lover,so i contacted his email, draduraspelltemple@gmail.com thereafter i told him about my present situation and Dr Adura review to me that the other man has done some spells on my woman and that is the reason why she left me,Dr Adura promise me that he will help me to cast a spell to bring her back to me,at first i was skeptical but i just gave it a try,In 3 day,she called me herself and came to me apologizing,I cant believe she can ever come back to me again but now i am happy she’s back and we are married now and we live as a happy family,With the help of Dr Adura your situation can be turnaround contact his email:draduraspelltemple@gmail.com or his mobile:+2347089978383.

tapkius
Pranešimai: 1

2016-04-03 09:04

Alkoholizmas yra išgydomas tik su Dievo pagalba

x
Pranešimai: 40

2015-12-30 21:12

Bek kuo toliau nes nieko nepakeisi

debeselis
Pranešimai: 142

2015-12-30 09:12

Negrįžta niekados praėję metai
Atgal nėra nei kelio, nei takų,
Tegul nusineša jie liūdesį ir skausmą
O atneša daug nuostabių dienų.


Su Naujaisiais.Daug tvirtumo ir pasitikejimo savimi,vidines ramybes.

Maja
Pranešimai: 200

2015-12-30 08:12

O jie turi vienintelę mylimają bonką su alum
degtine Išgėrus galima tapti dvasingu linksmu
liūdnu Galima linguoti į muzikos taktą galima
žadėti nuversti kalnus Toks tai pijoko portretas
O kas blaiviam kas tai žmona vaikai Tai viskas
reikalinga tarp gėrimų Su NAUJAIS Visko po tru
putį laimės sveikatos ir pinigų tiek kiek kad
užtektų O jų mes nepakeisim Per daug jie tame
stiprūs

deimantas
Pranešimai: 32

2015-12-29 21:12

Stai liko valanda iki 2006,o visiskai nenoriu svaigintis.Nuostabiai jauciuosi.Ir kalba liejasi,juokaujam.Atrodo,kad niekas ir nesisvaigina dirbtinai,nes as gi blaivas.Taciau,kai prisimenu gilia savo gerimo vaga-atrode,kad visi svaiginasi,o negeria tik nelaimingieji arba kazkokie ligoniai ar sektantai.Daznai girdziu is aplinkiniu,kad esu nelaimingas,kad negaliu(kaip juokingai pasakyta-negaliu,lyg man butu uzkise gerkle.Taip,as suprantu kuo tapsiu,jei isgersiu,bet kas svarbiausia-netraukia svaigintis-galiu svaigt naturaliais dalykais,pvz.savo automobiliu Citroen}isgert.Budamas priklausomas as irgi taip mastydavau.Puikiai ta suprantu.Padet labai sunku,jei zmogus pats nenori.Tad linkiu visiems,kad ju aplinkoj 2006-aisiais uzgimtu nors vienas pradedantis blaiveti zmogus,nepaisant nepakartojamu ir nuostabiu alkoholiniu gerimu reklamu.

snieguole
Pranešimai: 6

2015-12-29 17:12

Po velniais,taip nusibodo alkoholikai,kodel jie nevertina to ka turi aplinkui,grazius ir jaukius namus,linksmus vaikus,mylincias zmonas,bet jiems i tai nusisplauti.

Ira
Pranešimai: 6

2015-12-29 01:12

Jolanta,prasidėjo paskutinė šių metų diena,kadangi prieš N.Metus visuomet būna Kalėdos,todėl Naujųjų aš jau senokai nebesutikinėju,nes nebebūna su kuom,o kur nors nueiti taip pat nėra kaip,šiandien bus tas pats,tiktai neblizgės namuose kiekvienas kampelis ir nebus padengtas stalas mano mėgstamais gaminti delikatesais,viso to aš nebedarysiu,tai beprasmybė,o gal ką ir išgąsdins šis pasikeitimas,bet nepadės ką nors pakeisti.Jolanta,nežinau kitų tavo gyvenimo aplinkybių,bet prašau pagalvok apie gyvenimą,gal sugebėtum jį pakeisti,savo.Atsidaryk puslapį apie šeimos problemų diskusijas ir paskaityk Komentarą,gal jis tau padės apsispręsti į kurią nors pusę. Mano aplinkybės gal kiek kitokios ta prasme,kad mano vyras labai geras žmogus,tik ta prakeikta liga jį l.pakeičia,kaip suprantu-tai jo gynyba,kad mane supykdytų,o paskui pasiteisintų,kad tai priežąstis gerti,bet aš niekada nekeliu balso,be to jį beveik kiekvieną kartą reikia ,,atkačialinti,, vaistais ,ir ne tik traukiant iš mirties nagų,bet neįmanoma matyti jo moralinių kančių,kaip jis save smerkia,pergyvena,kaip jam gėda,kaip visų mūsų atsiprašinėja...Kiekvieną kartą galvoju,kad neatlaikys, nes jau turi prasidedančią cukraligę.Paskui taip kimbasi į gyvenimą,vėl turi tiek planų,darbų,sako jau buvo paskutinis kartas, aš galiu,bet ...O mes pragyvenom daug metų.Praėjome ugnį,vandenį ir varines trūbas,nes meilė iš pirmo žvilgsnio,mums susitikus atsitiktinai,kada jis buvo su savo mergina,o mano meilės istorija buvo dar kitokia,nes buvau dar l.jauna,neišblėso iki šiol,AŠ negalvojau,kad ją galės užgesinti paprasčiausia degtinė,kurios negali nugalėti net dviejų mylinčių žmonių širdys,todėl viena iš jų nori sustoti...

eva
Pranešimai: 20

2015-12-28 17:12

manau reik bėkt nuo tokiu, bet jei neturi kur, ar tau daro toki spaudimą:sekioja darbe, namie, vaikus paperka dovanomis, negeria kokius metus, koduojasi, o paskui vėl viskas iš naujo iki kito gero gyvenimo.

eva
Pranešimai: 20

2015-12-28 17:12

turiu keliatą pažįstamųkuriems padejo menesotos programa, jau negeria 3-5 metus sakė vilniuje geri psichiatrai padeda.turiu ir pati vyrą kuris geria yra girtas agresyvus, o blaivas nors prie širdies dėki.bandėm koduot ilgiausiai išbuvo metus.Na kalbinsiu į menesotą bet viskas nuo jo priklauso per prievartą nieko nepadarysi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių