Kotryna
Pranešimai: 16

2015-12-14 12:12

mano mamyte ruko ka man daryti

deimantas
Pranešimai: 32

2015-12-13 19:12

Argi jus nesuprantat,kad gydyti reikia psichika?Alkoholizmas yra psichikos sutrikimas.As ta matau pagal save.As buvau psichinis ligonis,kai geriau ir geriau,kadangi buvau juo.Reikia keist mastyma,gyvenimo buda,o ta gali padet tik psichoterapija,bet ne vaistai,kurie vel slopina,slopina viska.

deimantas
Pranešimai: 32

2015-12-13 19:12

Vaistai jus privarys prie priklausomybes nuo vaistu.

lena
Pranešimai: 18

2015-12-13 08:12

Tai pačiai. Vaistinėse nėra nei Lidevin, nei Antikol, nei Esperal. Gal žinai kokius kitokius vaistus?

lena
Pranešimai: 18

2015-12-13 07:12

Tai pačiai. Būk gera, parašyk to vaisto pavadinimą, labai prašau. Lidevinas man tikrai padėjo, tik bėda, kad jį išėmė iš apyvartos. Kokia tų vaistų kaina. Iš anksto dėkoju

lena
Pranešimai: 18

2015-12-12 11:12

Deimantui O Minesotoj kiek reikia gulėti? Matai, dar kolkas turiu neblogą darbą, ką ten pasakysiu? Kas tai per programa? mano adresas: naravai@delfi.lt Lauksiu atsakymo Ačiū

deimantas
Pranešimai: 32

2015-12-12 11:12

Kodel tau neatitrukus ir neatsigulus i Minesota Vilniuje Gerosios Vilties g-je.Tiesa,kiek zinau,dabar uzraso ten tik sausio menesiui.

lena
Pranešimai: 18

2015-12-12 11:12

Gal galite patarti kaip išsigydyti nuo alkoholizmo gyvenant Utenoje. Nežinau jokio gydytojo ar įstaigos, kuri tuo užsiima.

lena
Pranešimai: 18

2015-12-12 09:12

Sveiki visi sveikstantieji ir dar tik ieškantys pagalbos iš šio prakeikto liūno.Aš-alkoholikė. Negėriau 2 metus. Vaikščiojau pas psichologą, gėriau vaistus Lidevin. Dabar jie dingo iš vaistinių, o lyg tyčia mane paliko žmogus, kurį be proto mylėjau. Jaučiau, kad reikia išgerti vaistų, kitaip ratas pradės vėl suktis. Vaistinėj jų neradau ir atrodo žemė išslydo iš po kojų. Žinojau, kad išgėrus nemirsiu ir vėl tas pats. Daugiadienės, negryžimas namo, miegojimas su bet kuo. Gyvenu nedideliam mieste ir nežinau kur rasti pagalbos. Gert nebenoriu, nebenoriu vėl patirti tą košmarą, o be medikų pagalbos nebeišsiversiu. Maldauju padėkit man

Anonimas
Pranešimai: 242

2015-12-11 20:12

Yra tokia vietelė Kur priima nuo priklausomybių pavargusius žmones ,Pakutuvėnu vienuolynas,(plungės raj)jeigu žmogus nori mesti gerti ,bet pats nebegali sustoti,tada dar galima padėti,jei žmogus neturi noro ,tai niekas ir nepadės nes tai liga .kol žmogus nesuvoks tai beprasmiška tikėtis gerų permainų,man anonimiai alxašai padėjo ,svarbu lankyti susirinkimus,stebuklai ateina patys

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių