Ema
Pranešimai: 41

2015-08-22 05:08

tai norite pasakyti, kad nesvarbu kaip zmogus jauciasi dabar, kad nesvarbu kad jo diagnoze dar labai lengva - ateityje tiesiog gali viskas apvirsti aukstyn kojom ir virsti sunkia liga jam paciam ir nepakeliama artimiesiems?
Kokia buvo Jusu artimuju pradzia?

Elena
Pranešimai: 27

2015-08-21 19:08

nemėgstu tiesioginių atsakymų. Kiekviena situacija yra individuali.Aš savo laiku taip pat labai ieškojau ir tikrinausi.Prisirinkau įvairiausių atvejų. Vienų situacijos tokios, kitų kitokios.Žinau garsių pavardžių,kurias paminėjus išpūstumėte akis.Tai žinomi žmonės, kuriuos ilgus metus kamuoja liga, o jie dirbo ar dirba labai svarbius darbus.Tačiau kiekvienas žmogus eina savo keliu ir turi teisę rinktis, niekas negali pasakyti, kaip elgtis.

Ema
Pranešimai: 41

2015-08-21 05:08

Tai, kad sulaukiu is Jusu atsakymo, man is ties labai svarbu. Tiesog yra tip, kad kol kas (kol nemaciau kas tai yra) moku save itikinti, kad viskas daugiau ar maziau bus gerai. Taip pat galvoju ir apie vaikus, juk ne butinai si liga turi buti paveldima. Is tiesu, esu labai pasimetusi ir turbut per jautri tokiems dalykams, nes vien tada kai suzinojau apie jo liga, patyriau tokius isgyvenimus, kokiu neturejau per visa savo gyvenima..

Elena
Pranešimai: 27

2015-08-20 19:08

taip,tai gali tęstis gana ilgai, tačiau kaskart atsinaujinus ligai asmenybės intelektas nukenčia, kol pagaliau visiškai degraduoja.TAI TEIGTI LEIDŽIA KARTI MANO PATIRTIS.Dar kartą noriu pasakyti, kad iliuzijų čia būti negali.Arba apsisprendžiate ir liekate TO vargelio vargti arba geriau nutraukiate ryšius ir renkatės lengvesnį gyvenimą.Jaunystė, meilė, bet ateina laikas, kai norisi mesti viską ir dingti.O ar galvojate apie jo ir savo vaikus - liga paveldima.Ką mąstote tuo klausimu?

Ema
Pranešimai: 41

2015-08-16 05:08

ar tai reiskia, kad kai si liga po kiek laiko atsinaujina, zmogus jau nebebuna toks, koks buvo pries susergant?

Elena
Pranešimai: 27

2015-08-15 18:08

Kol kas tai nieko labai pastebimo, tačiau laikui einant,manau,teks susidurti su liga.Nebent naudoja naujosios kartos kokybiškus vaistus, kurie užtikrina kokybišką egzistenciją.

Ema
Pranešimai: 41

2015-08-14 06:08

Mano draugas serga sizofrenija ir turi trecia invalidumo grupe. Kokia tai ligos forma, ar sunki? Nes mes bendraujam jau beveik metus, o jokiu pozymiu kaip ir nemaciau.

Elena
Pranešimai: 27

2015-08-12 11:08

Kažkas palinkėjo kažkam stiprybės.Šiuos žodžius gerte sugėriau savyn.Taip psichikos ligos yra labai sudėtingos.Kas iš tikrųjų vyksta sergančiajam? Dažnai sutiksite įvairių pasakymmų "skilo protas" ir pan ,ir t.t.Žinau tik viena, kad baisi kankynė ir sergančiajam, ir šalia esančiajam.

darius
Pranešimai: 100

2015-08-11 22:08

man pastovi apatija,emocinis saltumas,nepasitikejimas kitais,nenoras bendrauti,man nepatinka ne vienas zmogus.ar tai distimija,ar tai paranoja,ar tai sizofrenija,ar tai asmenybes sutrikimas,ar tai depresija?ir apskritai,kas yra ta psichikos liga?pacios ligos tokios neapibreztos,tokios panasios viena i kita,kad kalbeti apie konkrecia diagnoze gana nelengva,atitinkamai ir apie gydyma

Elena
Pranešimai: 27

2015-08-05 09:08

Pasikeitus invalidumo nustatymo grupei(tiesą sakant, dabar nustatomas darbingumo procentas)gal kiek ir pasikeitė visos šios procedūros.Anksčiau tikrai skirdavo.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių