mama
Pranešimai: 64

2015-03-21 08:03

Mano sunui diagnozavo liga.Šizoafektinis sutrikimas.Labai esu susirupinusi.Ar ši liga pagydoma.Ar ši liga tas pats kaip ir šizofrenija.Jam 21 m.Nežinau ar jis gales studijuoti toliau.Jis studijuoja kompiuterius.KTU.Labai mažai yra informacijos apie šia liga .Kaip man elgtis su sūnum.Norečiau pabendrauti su žmogum ,kuriam buvo diagnozuota ši liga.Labai prašau parašykit ką nors apie šia ligą.Gyvenu mažam miestelį.Ir jis neturi su kuo bendrauti.Didelis aciu jei kas parašys.

dalia
Pranešimai: 175

2015-03-18 10:03

Noreciau paklausti gal galima kaip nors sizofrenija ne tik vaistais gydyti.Pvz.zolelem,uzpilais ,jogos pratimais.Zinau kad Indijoje tokia liga niekas neserga.Noreciau kad kas parasytu is asmenines patirties.Gal zino kur man kreiptis.Ar galima sita liga dignozuoti Folio metodu?

emilija
Pranešimai: 9

2015-03-02 17:03

gali pats nusišauti su durų rankena,nežinau ar tai juokas ,ar žmogui ištiesų sunku

emilija
Pranešimai: 9

2015-03-02 17:03

aš norečiau pabendrauti su tuo dailininku ir muzikantu.norėčiau,kad atrašytų,labai norečiau

Antanas
Pranešimai: 78

2015-02-13 19:02

as manau kad shizofrenija serga 1 ish 100 pasaulio zhmoniu, tik priklausomai nuo ligos pakenkimo, zhmogaus elgsena priima vieno ar kito pobudzhio psichozes ir pasireishkiant tam tikrom haliucinacijom, priklausanchiom nuo zhmogaus gyvenimo aplinkos faktoriu, zhmogus tampa pavaldus pasamoneje kuriamoms haliucinacijoms del to dazhniausiai ishsivysto paranoja ir gali prasideti isterijos priepuoliai kurie gali padaryti ivairios zhalos jums ir jusu materialiniam turtui. Todel esant stipesniems priepuoliams ligoni patartina izoliuoti nuo visuomenes, zhinoma tokiu shizofreniku yra mazhuma, bet liga gali progresuoti ir gyvenantiems kartu su tokiais zhmonemis rejketu buti atidiems bendravime su jais pamzhu ishtyrinet kas juos jaudina, kas stimuliuoja ju psichine destabilizacija .DDDDDDDDDDDDDD ooo ash dievas jei kas norit pas mane pasigydit prashom kreiptis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių