ramunas
Pranešimai: 9

2015-08-03 16:08

gal kas pasakys,ar sergant paprastaja šizofrenija duoda invalidumą?

Ema
Pranešimai: 41

2015-07-23 08:07

manau mazai informacijos apie tai. kaip galima padeti jiems sveikti? ar jie gali gyventi pilnaverti gyvenima, sukurti seima?

Elena
Pranešimai: 27

2015-07-19 17:07

Aš turiu labai skaudžios patirties:mano aplinkoje 2 šizofrenikai.Deja,liga nepagydoma.Daug vaistų,tačiau juos reikės vartoti visą likusį gyvenimą.Nežinau kodėl(greičiausiai dėl šalutinio poveikio) ligoniai labai nenoriai juos vartoja, paūmėjimo metu labai nenoriai gulasi į ligoninę ir netiesa, kad nenukenčia intelektas, gal tik ligos pradžioje,vėliau jis labai susilpnėja.Gaila, tačiau iliuzijų apie "šviesią ateitį" ir būti negali.Perkūniškos valios reikia būti su tokiu ligoniu kartu.Artimiesiems ypatingai sunku.Teoriškai čia galima paistyti visokiausias teorijas, o faktiškai kartais nebesinori gyventi, taip viskas atsibosta.

Ema
Pranešimai: 41

2015-07-19 14:07

Turiu drauga, kuris sega sizofrenija. Kai suzinojau apie jo liga man buvo sokas. Dabar turiu daug klausimu, kurie man niekaip neduoda ramybes. Ar galiu buti su tokiu zmogumi? kur galiu gauti informacijos apie sia liga? kur galiu rasti tokio pat likimo zmoniu??

tomas
Pranešimai: 183

2015-07-04 21:07

sako dag geniju buvo shizofrenikais

Arvydas
Pranešimai: 12

2015-06-26 21:06

Sergant sizofrenija gali ir suprasti kad sergi,jei sergi sizofrenijos forma-sizofrenija simplex.Butent sia forma as ir sergu.

citrina
Pranešimai: 4

2015-06-23 17:06

judai,man cia idomu pasidare..o kajp tu supratai, kad sergi sia liga?
ir net nzn,o tie girdimi balsai yra tawo patiez sukurti? gal tu juoz norejai girdet?
as kai to nepatyruz,tai nlbaj suprantu..tik kartais man atrodo,kad as ir pati ne wisai sweika..

guru
Pranešimai: 338

2015-06-11 02:06

Dazniausiai sizofrenija yra vaizduotes sutrikimas.Deja,bet ja geriausiai gydo cheminiais preparatais ir nors si psichikos liga yra sunkiausia,bet nuo juos pasveiksta daugiau serganciuju nei pavydziui nerimo sutrikimais serganciu.Ir kuo daugiau silumos tam zmogui.

guru
Pranešimai: 338

2015-05-06 11:05

Skirkite kuo daugiau silumos tokiems zmoniems.

Danguole
Pranešimai: 21

2015-04-12 15:04

se liga susirgau budama 17 os m.kosmaras.mama galvojo,ir visi daktarai kad man jau sansu pasveikti nera.aciu Dievui klydo.isgijau.po 5 metu liga pasikartojo,vel visi mane kad invalido vezymely vegetuosiu,kaip matot rasau kompiuteriu ir viskas normaliai,bet baime kad pasikartos visad salia.aplinkiniai net nenutuoke kad sirgau se liga.seimoje nieks nesirgo se liga,taigi nemanau kad vien paveldeti galima se liga.bebejo saugausi stresu,nevartoju visiskai alkoholio,i visas bedas ranka numoju,nes dizausia nelaime butu,tai vel atsidurti psichetrinej ligoninej.ligonenej susipazinau su ta pace liga serganciais zmonemis,is ju daugelis labai garsus lietuvos zmones issilavine,ligoniu labai mazuma kuriu seimoje buvo susirgimu sizofrenija,tai visgi kyla klausimas is kur ta liga kyla?ji tokia klastinga uzklumpa ten kur maziausiai tiketina ir maziausiai laukiama.tai ne tik skurdziu seimu problema bet ir turtuoliu,ir labai darbsciu zmoniu.jei kam paskyciau kad sirgau se liga nei vienas nepatiketu.jog nuo kliedesiu visokiu nesamoniu pridariau,logiskam mastimui nesuprantamu,jog maniau kad galiu ismokti skraidyti.o dabar net paciai baisu pagalvoti kad vos is antro auksto isskristi ir nukristi galejau.zinau kad tokiem zmoniem tik ramybes reikia ir meiles silumos,uzjautimo,ju nereikia stresuoti jiems reikia isaiskinti kad gyvenimas paprastesnis,kad ira viltis kad su se liga galima susidraugauti.tokiems zmoniems reikia vengti seutulingu vakareliu alkoholio ir narkotiniu medziagu.galima rukyti ir tik kava gerti.susirssti malonu uzsiemima.daznai vaistai tik is dalies apgydo bet reikia pacem ligoniui stenktis pasveikti,noreti vel gyventi,ir gyventi ramiai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių