Elena
Pranešimai: 27

2015-09-28 20:09

Simonai ir Erikai.Mielosios, gal galėčiau kažką pasakyti paguodžiančio, bet negaliu.Gerai, kad Jūs žinote tikslias vaikinų diagnozes ir galite domėtis, galų gale kreiptis į genetikos centrą ir išsiaiškinti,ar vaikinui gresia ši liga.Jūs turite teisę rinktis.Čia jausmams ne vieta, nes liga yra per rimta,kad galėtumėte naiviai kažko tikėtis.Žiauru,bet berods 16a. LIETUVOJE ŠIA LIGA SERGANTIEMS NELEISDAVO TUOKTIS.Ar taps Jūsų vaikinas agresyvus taip pat negali pasakyti niekas, nes neaišku, kaip vystysis liga,kaip ji kartosis.

Elena
Pranešimai: 27

2015-09-28 19:09

mamai.Tokį motinišką skausmą suprantu visa širdimi ir neištvėriau...Nėra žodžių JUS paguosti.Taip, kai kada belieka tik malda.O kas laukia JŪSŲ sūnaus, vargu, ar gali kas pasakyti?Didelė laimė būtų, jei ši liga būtų pagydoma.Gal kada nors ateityje... Bet kada gali pasikartoti liga ir susijaukti visas gyvenimas.O dar alkoholis.

mama
Pranešimai: 64

2015-09-27 06:09

Labai idomus ir man labai reikalingi atsakymai Elenos ir Emos.Mano sunui diagnozavo viena gydymo istaiga sizofrenija,kita depresija. Nezinau kuo jis is tikruju serga.Nezinau kur daugiau kreiptis.Jis yra studentas.Nezinau ar gales testi mokslus.Jau metus geria vaistus ,jam dabar geriau.Bijau kad liga nepasikartotu.Man labai buvo sunku gyventi kaip sunui buvo paumejimai.Labai noreciau sulaukti Elenos patarimo.Labai prasau.

mama
Pranešimai: 64

2015-09-20 18:09

o blogiausia,kad sergant tokia liga sunus dar ir geria,tai jau toks kokteilis,kad nežinau neiką daryti,tik melstis

lina
Pranešimai: 1775

sizofrenija

2015-09-03 17:09

sizofrenija

Ema
Pranešimai: 41

2015-08-24 05:08

Gaila. Tiesiog man Jusu atsakymai buvo labai svarbus. Dar ir dabar manau, kad nesugebu suprasti kas tai yra is tiesu, aisku tik viena - kiekevienas atvejis yra kitoks, o tai ir yra sukniausia. . . ir ta nezinia laukti kas bus...

Elena
Pranešimai: 27

2015-08-23 21:08

atsisveikinsim.Jokiose diskusijose niekada nedalyvaudavau.Labai jau knietėjo tau ema pasiaiškinti tuos dalykus, kažkaip ir užkibau.Daugiau nėra apie ką kalbėtis.Viskas ir taip aišku:gyvenimas su šia liga sunkus.

Ema
Pranešimai: 41

2015-08-23 05:08

Galbut galite man parasyti elektroniniu pastu, zinoma jeigu norite.

Ema
Pranešimai: 41

2015-08-23 05:08

Suprantu, tai Jusu artimiausi zmones, turbut vyras ir sunus. Ar jie nuolat turi vartoti vaistus? ar tik tuomet kai pasireiskia ligos pozimiai. Juk vistiek jie gali gyventi pilnaverti gyvenima.

Elena
Pranešimai: 27

2015-08-22 18:08

Kiekvieno pradžia skirtinga.Vienam ji buvolabai sudėtinga ir sunki, bet praėjo ir kurį laiką buvo ramu,tačiau liga nuolat ir nuolat pasikartodavo.PRADŽIOJE DAR GALĖJO KELETĄ METŲ NET DIRBTI LABAI ATSAKINGĄ DARBĄ. Vėliau viskas keitėsi, liga sunkėjo, smuko intelektas.Kitas ėmė sirgti tiesiog nepastebimai, vėliau taip pat liga sunkėjo, bet jau dabar yra kitoks ir gydymas. Tai ir mokytis gali ir savimi pasirūpinti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių