Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-24 15:01

Visada malonu palaikyti vienas kita, viskas bus OK. Mano teciaus brolis senas seniokas ir jo posakis rdquo;Vistiek Gerairdquo; man istrigo. Jis kad ir kas benutiktu sako rdquo;Vistiek Gerairdquo; na ir tebuna Gerai. Visiems linkiu Gerumo ir Stiprybes!

gintare
Pranešimai: 36

2015-01-24 13:01

o vitaminai ir zoleles yra isbandyti nuo a iki z.visus tuos metus ir iki dabar vartoju kas imanoma.ir neuro forte-3,ir magnio derinius su b gr.vit.,ir melisa,ir sirdies darba gerinancius zoliu derinius.nes,kaip supratau,kad sergu,tai pirmiausiai griebiausi naturaliu vaistu,t.y.zoliu ir vitaminu.ir dabar kiek suprantu-be reikalo tiek tempiau laika ir kankinau save,ir tikejausi stebuklo.viskas taip isisenejo,kad iki dabar negaliu saves atgriebt nuo viso to.jei pajutus pirmus simptomus buciau iskart pasitarus su gyd.,tai tikiu,kad viskas butu kitaip.o as beveik metus laiko tikejausi,kad pati naturaliai iveiksiu sita liga...deja

gintare
Pranešimai: 36

2015-01-24 12:01

tikiu,kad zolofta galima gerti nesciai,nes jis kiek suprantu yra pats silpniausias vaistas is visu antidepresantu.jis buvo pats pirmasis mano vaistas pries 8,5 metu.bet man jis visiskai nepadejo.ko gero jis ypatingai lengvos formos depresijai gydyti.

tina
Pranešimai: 81

2015-01-24 11:01

apie vaistus ir gimdyma. gydytoja sake, kad zolofta galima gerti ir nesciai, bet pvz., man jis labai isderina hormonus ir negaliu pastoti. bet as noreciau nieko negerti pastojus, nes jau ir taip tos chemijos daug mumyse.

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 19:01

Pas mus dangus su zeme maisosi, didele audra, tad ir pnikike truputi jauciu

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 18:01

Beje is kokiu Jus miestu? as is Klaipedos :)

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 18:01

pagyvensim pamatysim, dar viskas pries akis ir gero ir blogo ;)

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 17:01

Aciu uz atsakymus, dabar tikiu kad vaistai pades, viltis juk paskutine mirsta :)

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 17:01

Kaip Jus manote ar vaistu pagalba tikrai pasveikstama 100% ar gydytojas psichoterapeutas nepaperkamas farmacininku ir ar jam nera palanku zmogu raminti taip ilga laika, tegul jis perka tuos vaistus, naudoja, nors ateiti ir vel bus tas pats, kodel iskart apsilankius pas gydytoja persami vaistai, o ne kokios kitos priemones, psichologai, psichoterapijos, paprastesni metodai?Ar tikite vaistais? O gal kam jau tikrai padejo?

Martynas
Pranešimai: 135

2015-01-23 16:01

Net ir patys geriausi draugai nelabai supranta kas cia gali tokio jau baisaus buti, dazniausiai sako tu prisigalvoji ir maziau ligu sau pirsk. Kazkiek jie teisus nes vien daznas galvojimas apie kokia tai liga gali ir prisisaukti, bet musu smegenyse tai jau uzkoduota, jog negalime mes taip paimti ir negalvoti, istrinti tai kas nesamone ir toliau graziai ir linksmai gyventi. Tiesiog juokas ima.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 24 ir 0 svečių