tomas
Pranešimai: 183

2015-12-16 14:12

seip tai turejau panasiu problemu pries 5metus ir seip situ penkiu metu begyje turejau sveikatos proiblemu..vienintelis dalykas kuris padedavo man tai sportas..2 valandos praleistos sporto saleje kas antra diena suteikdavo ir energijos ir sureguliuodavo visas emocijas...paskutinius 2menesius turejau daug streso darbe,o dar tas oras rudeninis,vel isprovokavo liga....

tomas
Pranešimai: 183

2015-12-16 14:12

PAROXETINE..tai dabar nezinau,nebegerti man ju ar ka...dar tik savaite praejo,pirmomis dienomis atrodo pagerejo bet nuo penktos dienos atsirado sitas poveikis...keiciasi veido mimika,kartais net akis ispuscia...atrodau kaip zombis...ziauru...

tomas
Pranešimai: 183

2015-12-16 13:12

nezinau ar cia nuo vaistu ar ne net pradejo traukti zandikauli ir veido raumenis,kartais dziusta burna,sunku taip sakant apversti liezuvi...slykstus jausmas...ar buvo kam kaskas panasaus?

tomas
Pranešimai: 183

2015-12-16 10:12

Sveiki,ar kam teko vartoti PAROXETINE,ar turejo vaistai pasalini poveiki?

Lori
Pranešimai: 74

2015-12-15 16:12

As antra diena vaikstau apsimiegojus cia tikrai nuo AD skaiciau kad Zoloftas yra svelnus vaistas man reiktu tokiu kad ir nerima nuimtu.

tina
Pranešimai: 81

2015-12-14 08:12

nu taigi yra daugybė ad, kurie visai nemigdo ir netgi kaip tik aktyvina, pvz., zoloft, net kai kurie medikai skao, kad tas pats lexas irgi aktyvina, tad netinka gerti nakčiai, bet man jis nuima mintis, tai kartu padeda ir užmigt. o beje, dabar toks oras, kad neprašvinta kartais, tad nieko nuostabaus, kad migdo :)

Birutele
Pranešimai: 69

2015-12-14 07:12

O kaip jus manot, ar kovojimas su depresija, panika paciai ir su psihoterapijos pagalba, nevartojant jokiu ad ir raminanciu.ar imanoma pasveikti, ir ar nepadarysiu dar didesnes zalos organizmui, nes pradejo streikuot sirdis?As labai tuo abejoju ar ta kova neprives prie dar blogesniu ligu?

kaktusas
Pranešimai: 16

2015-12-13 22:12

tai taip kas jo shiais laikais neturi. mane rasi po kaktusass nicku.

kaktusas
Pranešimai: 16

2015-12-13 15:12

kazhkas teiravosi kur ash. niekur ash nedinges, niekur nedingo ir mano problemos, karts nuo karto uzhmetu aki chia.. eisiu pas gydytoja 2dieny prashysiu kad ishrashytu kokiu ad ar kazhka. nors paskutini karta kai buvau tai sakiau sau kad daugiau ten nebegrishiu ir pats kovosiu, bet tai kad ish shito shudo vargu ar ishvis imanoma isheit ir pamirsht visa tai. blem kaip pasiilgau blaiviu minciu, ir normalaus mastymo, bendravimo su zhmonem.

Naujoke
Pranešimai: 59

2015-12-12 14:12

ciprolex tikrai nemigdo nes geriu rytais.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių