Justina
Pranešimai: 25

2015-01-07 15:01

ar tai gali buti panikos priepolis? :(

Justina
Pranešimai: 25

2015-01-07 15:01

man svaigsta galva jau kaip menesi su virs, lankaiusi pas gydytojus nieko nerado galva svaigsta ir viskas, bijau viena pasilikt namie krecia saltis ka daryt nzn :(nemalonu galvos srityje tiesiog

guru
Pranešimai: 338

2015-01-06 20:01

Antidepresantai turi pradeti veikti veliausiai po 3men.,bet jeigu tai neatsitinka,tai tenka keisti vaisto doze arba nutraukti jo vartojima.Atejus pilnam poveikiui turi jaustis pilnas pagerejimas be jokiu apatiju ar nuotaiku svyravimu,ir t.t.

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-06 18:01

koks cia vejas pakilo?pikti,kazkaip manau cia sitame forume neturetu taip buti...sniego daug,grazu,bet man nekelia tas nuotaikos,gaila :(

Birutele
Pranešimai: 69

2015-01-06 08:01

Su manim psih nori daryti eksperimenta gerti escitaloprama pliustrijodotironina(skydliaukes hormonas).Tas hormonas pagreitina ad veikima, bet tai kol kas tik eksperimentuoja daktarai.Gal kas zinot apie tai ka?

Birutele
Pranešimai: 69

2015-01-05 13:01

Sveiki, gal kas galit ka pasakyti apie cpralexo vartojima.Isvis yra zmoniu kurie po ad vartojimo apsveiko ir gerai jaucias?

lana
Pranešimai: 18

2015-01-03 16:01


Sveiki visi!sveikinu visus su Naujaisiais metais ir su prasidejusia tikra ziema!man tai visos bedos su tuo vaziavimu viesuoju transportu,darbe dar nieko,o kai reikia namo gristi tai jau sakes:( tai geriu ketverti klonozepamo ir nakciai puse romerono,tai nors issimiegu tai ir diena jauciuos stipresne.Lori,o kokius tu relaksacijos kursus lankysi?

Lori
Pranešimai: 74

2015-01-03 13:01

Sveikuciai visi,pas mane panasi savijauta tai geriau tai blogiau jau vis progresas nesikartoja panikos atakos pradesiu lankyr relaksacijos uzsiemimus tai tiek.

jurga
Pranešimai: 99

2015-01-02 14:01

Sveiki, iki siol galvojau, kad as esu viena su savo panikos priepuoliais, bet dabar, apsilankius cia, man pasidare ramiau, ir as tikiu, kad iveiksime savo baimes.
As asmeniskai panikos priepuolius turiu nuo 11m. (dabar man 15), anksciau labai issigasdavau, bet kadangi mano Mama medike, ji man paaiskino, kad cia nieko baisaus, tiesiog mano nervu sistema labai silpna. xD Baisiausia buna, kai pradedu galvoti, kad nepazystu savos aplinkos, nepazystu aplinkiniu zmoniu, tuomet mano sirdis pradeda smarkiai plakti, apima panika, ir tuomet beveik niekas nepadeda.
Bet as susitvarkysiu. Visi mes susitvarkysime. ;D

erna52
Pranešimai: 3

2015-01-02 14:01

parasykit man i pasta as jums pabandysiu padeti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių