vaiva
Pranešimai: 53

2015-01-11 10:01

Svarbu ismokti susigyventi su savo liga,tokie priepoliai man buvo senai,dar jaunysteje,kazkuriuo laikotarpiu jie praejo savaime be jokio gydymo,as pati save ramindavau galvodama,jei neisprotejau vakar ar pries savaite,tai tureciau isgyventi ir siandien... Praejo 30 metu,priepuoliai per ta laika susvelnejo,gal atsirado daugiau proto,bet i viska pradejau ziureti kitaip,retkarciais pavartoju raminancius,bet neilgai ir nepastoviai. Pries daug metu nebuvo psichologu ir kt.dalyku,nezinau kaip butu man buve,jei buciau pastoviai naudojusi vaistus.

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-10 17:01

taip pat atsiprasau uz klaidas (skubejau rasydama)

daiva
Pranešimai: 281

2015-01-10 17:01

sveiki, niekur nerandu informacijos apie tai kaip padet psihologiskai zmugui turinciam panikos priepuoliu(profesonaliau kiek galim), mano draugas jas turi nuo vaikystes, as labai jaudinuosi del jo jis labai jautrus ir kai jam tai uzeina jis man nebesako bet as jauciu, gal galetu kas patart kaip elgtis kaip jam padet kiek galim...

snieguole
Pranešimai: 6

2015-01-10 13:01

Noriu sužinoti, ar sergant paauglystėje (14m.)OKS bėgant laikui ateityje yra įmanoma išgyti?

raskila
Pranešimai: 1

2015-01-09 18:01

Kankina mane tas nerimas jau kokius puse metu kartais buna taip blogai kad atrodo kad tuoj atsitiks kazkas blogo bijau viena pasilikti namie

Birutele
Pranešimai: 69

2015-01-09 15:01

Asjau tris dienas geriu cypralexa.bet labai blogai jauciuos.Labai skauda galva, rega sutriko, jauciuos kaip ne sava,tokia busena kad net dirbt nebegaliu.Ar tai reiskia kad man jie netinka.beje nerimas labai paastrejo.Ar visada taip nuo ad pirmom dienom?

as
Pranešimai: 571

2015-01-08 19:01

is gradacines puses paziurejus nieko.

Birutele
Pranešimai: 69

2015-01-08 18:01

Tai nesuprantu kas man gali nutikti?

egle
Pranešimai: 191

2015-01-08 16:01

tarp kitko skydliaukes sutrikumu simptomai labai panasus i nerimo ar panikos sutrikimu simptomus.

Jolė
Pranešimai: 4

2015-01-07 17:01

Sveiki,labai dziaugiuosi atradus si skyreli.. su panika gyvenu jau 3 metus...visa si laika ieskau tokiu kaip as,kencianciu nuo panikos priepuoliu.. gydymas prasidejo nuo seroxat bet tai buvo kosmaras,vaiksciojau kaip zombis visus metus,paskui atradau heomopatinius vaistus kuriuos gamina uzsieni ir buvau pasiekusi kad 4 menesius neturejau ne vieno priepuolio..bet... jie sugryzo...o ne visi supranta kas tau darosi,tad tai tave vercia jaustis labai vienisa su savo liga..

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių