natalija
Pranešimai: 16

2015-01-17 09:01

Tai gal galite pasidalinti ar bent apibūdinti kaip tai padarėte, nes iš nieko ir niekas nesidaro. Tikrai ,labai įdomu būtų, jie negaila.

adolis
Pranešimai: 3

2015-01-16 19:01

Ar galima is tos balos (panikos priepoliu) be vaistu isbristi?

guru
Pranešimai: 338

2015-01-16 09:01

Turbut visi negali atsigauti nuo tos krizes smugiu.:)

rita
Pranešimai: 239

2015-01-15 17:01

Dėl rdquo;dienelių,,tai gryna tiesa, mane psichoterapiautė iš karto informavo jog prieš jas pablogės savijauta, sustiprės nerimas , pablogės miegas, čia kažkaip tai surišta su hormonais ir mūsų liga, bet kai tai žinai, tai lengviau prakęsti juk tas periodas ne taip jau ilgai tesiasi.

raminta
Pranešimai: 141

2015-01-15 12:01

Sveiki.Kaip begyvuojat?kaip jauciates?man tai kazkoks pablogejimas,bet as manau kad praeis:)

juoduke
Pranešimai: 22

2015-01-14 21:01

xanax geriau pacioj pradzioj kai tik buvo pirmieji priepuoliai,bet vistiek toliau svaigo galva.. ne tai kad svaigsta kad apsisuka viskas,bet taip staigiai pro akis pralekia viskas,tada karstis per kuna,o jazau prisimenu tai verkt norisi..

guru
Pranešimai: 338

2015-01-14 19:01

Visus antidepresantus(ipatingai SSRI grupes)kiekvienas zmogus toleruoja skirtingai.

egle
Pranešimai: 191

2015-01-14 10:01

Gal kas vartojot vitaminus TRIPTAN FORTE? Jei taip, tai ka apie juos manot? Aciu

juoduke
Pranešimai: 22

2015-01-13 20:01

sveiki. Kai suradau sita skyreli man pasidare lengviau... sirgau panikos priepuoliais 3 metus,bunant uzsieni jie is vis sustiprejo,galvojau kad ten numirsiu ir nieks manes nesuras. gryzau gydziausi paroxetinu ir bromazepamu,padejo...bet neilgam... pastojau,galvojau viskas gerai vaistu jau 8 men negerus buvau,bet va septinta nestumo men kaip uzejo toks priepuolis kad teko kviest greitaja nes galvojau sirdis stoja...po men vel uzejo ir vel kvieciau greitaja,atsiguliau i ligonine,istyre sake sveika..o as jau buvau pamorsus tuos priepuolius. paleido is ligonines o man vel priepuolis,galvojau negerai mane istyre...isgeriau bromazepamo ir seroxato 3 dienas...viskas praejo, o po keliu dienu pradejau gimdyt ir vaikutis gime priduses...taip sake gydytojai...o istikruju apdujes nuo vaistu...aciu dievui su deguonim atsigavo...pamaitinau tik 2 savaites nes negalejau be vaistu... dabar kenciu vel baime,nerima,galvos svaigima,visa kuno tirpima,bijau kad mirsiu ir vaikelio nebepamatysiu...zinau kad nemirsiu kad cia nerimas,baime,bet negaliu sitos ligos nugalet,as isprotesiu...geriu toliau bromazepama ir seroxata bet nzn ar jie man bepades..

irmaok
Pranešimai: 1

2015-01-12 20:01

Žinau būdą kaip galima priepolį suvaldyti be vaistų, pati sirgau šia liga kai pradeda dažytis širdis pakyla spaudimas gulat ant pilvo vieną ranką ir koją nuleidžiate žemyn nuo lovos krašto užeekik ant veido kaldrą ir bandykit 5sek nekvėpuoti ir taip keletą kartų su pertraukom ir stenkitės galvoti kažką gero isivaizduokit ramų ežerą stenkites negalvoti apie priepolį ir kuo rečiau kvėpuoti gulėk kol viskas nurims gali iš pirmo karto nepavykti bandyk tikrai pavyks kai išmoksi vaistų nebereiks

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių