ausra
Pranešimai: 90

2015-06-14 11:06

sweika.as noreciau paklausti kaip tu ja susirgai...?buk gerutr pasakyk.nes as jau bandau vemti gal 2men ir man neina,kisu pirstus ir neina nors skrandis sprogsta nuo maisto...ka man daryti?buk gera pasialink su manim savo svajone:)busiu labai dekinga...

marta
Pranešimai: 20

2015-06-10 15:06

sveikos,vakar pabandziau vemti(zinau kad tai blogai) bet labai daug prisivalgiau ir dar vandens atsigeriau daug kad iseitu apsivemt,bet nepavyko...kisau pirstus kiek galejau.tik atpyle truputi vandens su trupuciu kraujo,isigandau ir daugiau nekisau..ka laisvinamieji daro?

sandra
Pranešimai: 60

2015-06-06 21:06

Tikrai imanoma pasveikti(is patirties).Reikia rasti sau idomu uzsiemima,kad maziau laiko tektu galvoti apie maista.Nebuti virtuveje,i miesta eiti tik su minimaliu kiekiu pinigu,kad nekiltu pagunda nusipirkti saldumynu.Jei labai nori sokolado,dalinkis ji su drauge.Taip suvartosi maziau kaloriju ir pasirodysi esanti draugiska.Jei jauti,kad paciai issikapstyti nepavyks,ieskok profesonalios pagalbos.BULIMIJA YRA LIGA,TODEL NEVERTA JOS GEDYTIS

roma
Pranešimai: 54

2015-05-21 21:05

as irgi sergu 1.5 metu, gal kas zino kur galima kaune gydytis ir ar tai mokoma?nes man tai stogas visai nuvaziavo ir bijau sau ka nors padaryti.. nes issigydyti beveik vilties neturiu, o stora gyvent nenoriu.HELp

gileta
Pranešimai: 5

2015-05-21 21:05

Taigi is savo pasto dezutes issiusk man laiskuti (adresa rasi paspaudusi ant mano vardo). IKI. Laikykites merginos ir kreikites kur nors...nes laukia skaudzios pasekmes.

sandra
Pranešimai: 60

2015-05-21 02:05

norejau pasiteirauti tu kurios laikosi dietos...kiek yra 100g virtos vistienos kaloriju?

gileta
Pranešimai: 5

2015-05-17 21:05

16mete. LAbai uzjauciu tave del viso to. As panasiai irgi gyvenu, lyg uzburtame rate, visada tas apts: valgau-badauju ir t.t. Prasau parasyk man i emaila, galesim pakalbeti, nes mano peoblema lygiai tokia pati! Laukiu tavo laiskucio.

Ina
Pranešimai: 73

2015-05-15 13:05

Evelina,suprantu tave puikiai.ir noreciau tau padet,tik nzn kaip..Nors pati nesu sirgusi sia liga,bet turiu labai daug ziniu sioj srity ir turiu pazistamu su panasiom problemom.Laikykis!o jei nori,gali man parasyt,pabendrausim.Parasyk savo e-maila.

vika
Pranešimai: 66

2015-05-14 20:05

Skaiciau skaiciau tas jusu istorijas, ir galwoju jergau jergau ;/ labiausiai nesuprantu tu kurios sako noriu susirgdi bulimija, juk tai paneles yra liga, nuo kurios zmones mirsta, nezinau nezinau atrodo taip noretusi kad wisos butumet laimingesnes, bet kaip yra taip, kreipkites gal i ka nors ar... nu nezinau bet jus suprantu puikiai :] atrodo pasakyk zmogau paguosk, kad kox esi tox :]] pati esu tuo nepatenkinta, mano ugis apie 167 gal 6 sworis 57-53 noreciau kokius 7 ar 5 kilogramus numesti bet nezinau kaip... is poer didelio streso per kelias sawaites buwau numetus 7 kilogramus sweriau 48 buwo labai puiku atrodo, bet tai walgydawau ir wiska wemdawau, paziuredawau i sawe ir sakydawau sau MAN TAWES GAILA ir wel tas pats. sendien nusipirkau ricinos, bet wa nezinau kiek jos reikia lasint i maista kaip ja naudot ? kelis kart per diena, gal galite man patarti ?

Oksana
Pranešimai: 36

2015-05-09 21:05

www.valgymosutrikimai.lt
Darbo valandos: 13-19val.
Oginskio 3, Vilnius
852715763, 869817777, 868470944
ed@zenevos-iniciatyva.lt

Kreipiantis turėti:
Siuntimą, Pasą, Sodros pažymėjimą arba atitinkamą dokumentą.

Gydymas centre nemokamas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių