as
Pranešimai: 571

2015-08-20 10:08

Mergaites mielos, pasisakykit mamoms ir prasykit , kad padetu, vienos nesusitvarkysit. Ir kalbekites su sveikstanciom, o ne dalinkites patirtim kaip daugiau susirgti.

mama
Pranešimai: 64

2015-08-20 10:08

verkt reikia o ne didziuotis...........

monika
Pranešimai: 69

2015-08-15 11:08

mano nuomone negincijama

Erika
Pranešimai: 40

2015-08-08 10:08

Na taip skaiciau daug.....
Jum tiek jus sveriat tiek ir dar tiek...
Dziaukites panos kad bent kuna turit..
Man 15m. ugis 1.70 sveriu viso labo 40kg....
Ir viskas per tas prakeiktas dietas.....
Nekenciu sio pasaulio..

arunas
Pranešimai: 110

2015-07-15 09:07

vargses jus merginos... turejau drauge kuri sirgo bulimija, anoreksija. tada ji pradejo nykti tiesiog akyse... net nezinau kodel ji susirgo siom ligom nes iki tol ji ir taip turejo idealia figura. bet aciu dievui dabar ji jau sveika ir ligu pozymiu beveik nelike. reikalai pradejo taisytis tik tada kai keleta kartu galima sakyti per prievarta ji buvo nuvesta pas psichologe. taip prievarta, nes zmogus tuo metu jau buvo visai saves nekontroliuojantis, issekes ir nusivyles savimi ir gyvenimu. kol galutinai atsistojo ant koju praejo beveik metai. dabar sportuoja ir valgo. taip valgo :) valgo 5-6 kartus per diena, nedidelemis maisto porcijomis. tie persivalgymai pas jus ir buna del to kad valgote ziuriai retai, del to tik leteja jusu medziagu apykaita, palaikomas ne viendas cukringumo lygis kraujyje - tik dar blogiau jusu figurai. juokingiausias cia komentaras buvo mazdaug "noriu susirgti bulimija kad suploneciau" - panele geriau pamastyk ka rasai cia ne gripas kad ateina ir isena, ja pasigauti lengva, bet jos pedsakas isliks visam gyvenimui...be to tas svorio nukrutimas tik laikinas - su tokiom dietom jis tik gris ir kas blogiausia jo gris dar daugiau pradejus normaliai valgyti. nori dailia figura tureti ateik i sporto kluba, valgyk daznai(bet po nedauk) tinkama, subalansuota maista.
ir svarbiausia ka norejau pasakyti: merginos nekovokite su sia liga VIENOS!! nes taip niekada nesveiksite jos. geriausia pasisakykite mamai, tevui, blogiausiu atveju draugei - tik jie jums gali padeti isbristi is to liuno.

lyra
Pranešimai: 11

2015-07-13 21:07

Renata,bulimikes suvalgo net po 20 000 kaloriju vienu prisedimu...

Justina
Pranešimai: 25

2015-07-06 13:07

Sveikos merginos.dziugu kad as ne viena tokia, bet kartu ir labai liudna, kad musu tiek daug...skaitau jusu komentarus ir matau jusu zodziuose save...Labai noreciau su kuo nors pasikalbeti sia tema, nes kol kas esu viena su savo problema, neturiu kam issipasakoti...Man 17 m.sergu jau gal 2 metus, jauciuosi pavargusi nuo viso sito...tie vemimai...ir kuo toliau man tuo sunkiau issivemti :(...labai sunku... kartais svajoju kad mama pati susiprastu kad sergu, nes pati niekaip negaliu jai to papasakoti.Jei noretumet pasidalinti isgyvenimais parasykit man, gerai? mano email Justix@icqmail.com

Oksana
Pranešimai: 36

2015-07-02 21:07

Iza, kuo ilgiau būsi namie, tuo ilgiau būsi tame užburtame rate. Žinau, kas tai yra ir žinau kaip sunku kur nors išeiti. Vien nuo tokios minties apima panika. Bet privalai eiti į priekį, privalai rasti priežastį savyje, o ne savo kilogramuose ar aplinkiniuose žmonėse. Tau reikia ne grįžti prie "mechaninio valgymo", o gyventi normalų visavertį gyvenimą. Gyvenk taip, kad maistas užimtų vos ne paskutinę vietą, kad rastum kur gali save išreikšti, būti naudinga ir reikalinga kitiems. Jei manai, kad reikia - rašyk man.

Oksana
Pranešimai: 36

2015-06-29 21:06

Iza, aš su tuo gyvenu jau beveik 3 metus. Tačiau sveikstu. Vienintelis kelias - rasti problemą savyje, pasidalinti tuo su artimaisiais, kalbėtis. Kartais iš šono geriau matosi, kas žmogų kankina ir neramina. Galbūt viskas prasideda nuo kilogramų, noro būti plona. Bet vėliau tai perauga ne tik į nemeilę savo kūnui, bet ir nemeilę sau pačiai, savęs nevertinimą, nepagarbą. Atrask savo priežastis, tuomet bus žymiai lengviau kovoti su bulimija.

Oksana
Pranešimai: 36

2015-06-28 21:06

Išgydoma, patikėkit.
Bet reikia gydyti ne bulimiją, o priežastis. Bulimija yra pasekmė.
Tai nėra valios dalykas. Reikia susitvarkyti su savimi, vidinėmis problemomis, nemeile sau, o tada ir bulimija liks kažkur toli toli...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių