Teresė
Pranešimai: 6

2015-10-19 20:10

svwikute.pamilk save.

vesta
Pranešimai: 7

2015-10-18 21:10

Aš jau turbūt šios ligos vetaranė.Sergu nuo 19 metų.Dabar man 37žneri.Viską ką perskaičiau aš išgyvenau ,buvo labai sunku.Dabar dar irgi nelenva,bet tai ,,liga"".Tikiu kad pasveiksiu,tik nežinau kada.Vemiu kas vakarą,kai kada ir dažniau.Niekas neitaria.Skaito mane patrauklia,inteligentiška ir protinga moterim.Pradėjau lankyti jogą,bandau įsimylėti,medituoju ,stengiuos mylėti gyvenimą ir nesusikoncentruoti ties savo problema.Surpatau visai neseniai tai ir manau kad konstruktyvus ,teigiamas mąstymas man padės.Po truputi tai pradedu jausti.Mielosios viską galima pasiekti tik labai reikia to norėti.Gaila kad supratau tai tik po šitiek varginančių metų .visą laiką kovojau su liga ,o reikia gydyti protą ir sielą.Pasiekus manenekenių svorį ,netapau laimingesnė.Sekmės visom ,tikiu kad ji jus aplankys.

mazyte
Pranešimai: 7

2015-10-17 18:10

Sveikos, noriu nuoširdžių patarimų... Mano ūgis 1,69 sveriu 63kg... Ar aš esu stora? Nebežinau ką man daryti, visi nuo manęs nusisuko, net geriausia draugė ir šeima... Jie tiesiog gyvena savo gyvenimą.. Mokykloj viskas nepakenčiama.. Pašaipos dėl nesąmonių... Kuo toliau, tuo labiau grimstu į depresijos liūną.. Jaučiu, kad tuoj susirgsiu anoreksija... Labai dažnai kyla mintys mirti... Help... :(

Ewelina
Pranešimai: 4

2015-09-19 21:09

suprantu tai sunku, visoms norisi buti manikenemis, as sveriau 88 kg kai dabar sveriu 55 kg mane paliko vaikinas, tat bukit tokios kokios esat ir nekeiskit nieko nevarginkit save dietomis. Myliekit save tokiomis kokie esat.

Andrius
Pranešimai: 131

2015-09-15 21:09

Sveiki mielieji, išeitis visada yra. Visai neseniai teko domėtis priklausomybės ligomis užsienyje. Kaip bebūtų keista tenykšiai psichiatrai bulimiją priskiria prie priklausomybių sutrikimų, ir siūlo gydymui naudoti opijatinių receptorių agonistus- pvz. naltreksoną(firminis ReVia). Jie motyvuoja tuo, kad Revia stabilizuoja opijatų poveikį limbinėje sistemoje ir mažina potraukį. Jei kam nors įdomi ši tema galit man rašyti, pasistengsiu atsakyt į jūsų klausimus.

Andrius
Pranešimai: 131

2015-09-15 21:09

Sveiki, daug girdėjau apie šią problemą. Vieni siūlo medikamentus, kiti psichiatrus, o aš galėčiau parekomenduoti rytietišką filosofiją - jogą. Visoje Lietuvoje plačiai veikia Respublikinė Jogos Mokykla, jei kam įdomu dėl kontaktų, atsiverskite www.joga.mums

pasimetusi
Pranešimai: 13

2015-09-04 15:09

sergi 8 metus?nu ziauru.,...as kankinuosi DAR tik metus bet nznzau kaip sau padedti uzkniso viksas apskritai

lina
Pranešimai: 1775

Bulimija.Ar imanoma jos atsikratyti?

2015-09-03 17:09

Bulimija.Ar imanoma jos atsikratyti?

Greta
Pranešimai: 148

2015-08-25 11:08

o kaip reikia isivemti? jei pirstais neiseina?

natalija
Pranešimai: 16

2015-08-21 21:08

Renata, as buvau tokia pat. Nes pastoviai po darbo einu namo pavalgau, tada ziuriu televizorių, vel valgau pries miega skauda skrandi, galvoju pavalgysiu praeis. Nuvariau save i baisiu skausmu ir depresijos liuna. Bet viena diena po darbo as tiesiog nejau namo o su draugais isvaziavau i gamta. Siaip esu linksma draugai pradejo kviesti visur. Atsirado ka veikti ir. . . Ka tu galvoji praejo 3 men valgau normaliai tik dabar jau sveriu ne 62 o 52 kg. Ir nebeziuriu televizoriaus :) Jei nori galim tapti drauges ir kovoti tiesiog kartu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių